Opinie o koncie bankowym w BGŻ Paribas - Kredytech.pl

Przejdź do treści
BGŻ BNP Paribas
BGŻ Paribas Bank


Konta osobiste
BGŻ BNP PARIBAS posiada w swojej ofercie sporą grupę produktów nazywanych rachunkami osobistymi. To ciekawa i w obecnych czasach, niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, opcja zarządzania domowym budżetem. Niesie za sobą wiele ułatwień i oszczędności przy dokonywaniu zakupów czy transakcji bezgotówkowych.

Ikonto
Produkt przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie darmowe prowadzenie rachunku. Bank, przy wyborze tej oferty, gwarantuje trzy lata bezpłatnej obsługi konta. Dobrą wiadomością jest również to, że klienci nie zapłacą ani złotówki za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Jest to podstawowy pakiet usług, jednak daje również dostęp do nawet 50 000zł limitu odnawialnego. Karta przypisana do rachunku, wydawana jest bezpłatnie – klient nie poniesie również kosztów obsługi, dokonując nią transakcji, na sumę minimum 300zł miesięcznie.

Konto Praktyczne
Oferta obejmuje standardowy rachunek, otwierany bezpłatnie i prowadzony za darmo, pod warunkiem miesięcznych wpływów, wysokości co najmniej 100zł. Właściciel ma prawo również do darmowych wypłat z bankomatów na całym świecie, oraz nie obciążonych kosztami przelewów i realizacji zleceń stałych. Karta płatnicza, dołączona do rachunku, wydawana jest bezpłatnie a klient nie zapłaci również za obsługę, gdy co miesiąc spełni warunek transakcji na sumę co najmniej 300zł. Konto Praktyczne to również atrakcyjny limit odnawialny z niskim oprocentowaniem.
Oferta została wielokrotnie nagrodzona w rankingach Newsweeka.

Konto Bardzo Osobiste
KBO to ekskluzywna wersja rachunku osobistego dla bardzo wymagających klientów, obracających duża gotówką. Bank, zapewnia właścicielom rachunku opiekę osobistego doradcy bankowego, rachunek automatycznego oszczędzania – wg zasad klienta, dostęp do atrakcyjnego limitu kredytowego na preferencyjnych warunkach, preferencyjne przewalutowanie, unikalną zbliżeniową kartę debetową Mastercard, działająca w dwóch walutach oraz objętą ubezpieczeniem, a także darmowe krajowe przelewy, wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Plan Aktywny
Z tej oferty ucieszą się klienci, którzy czas spędzają w podróży, lubią korzystać z komfortowych rozwiązań albo planują zakup domu i aplikowanie o kredyt hipoteczny. Rachunek otwierany i prowadzony jest bezpłatnie, pod warunkiem utrzymania średniego salda w wysokości przynajmniej 9000zł, w przeciwnym wypadku koszt wyniesie 25zł miesięcznie. Darmowe są i pozostaną także wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz przelewy krajowe.
Posiadacze Planu Aktywnego mogą skorzystać z preferencyjnych warunków kredytu hipotecznego. W tym celu należy skonsultować się z doradcą bankowym – on przedstawi warunki.
Karta dołączona do rachunku to zbliżeniowa Mastercard z funkcją „Płać kartą i wypłacaj” - co oznacza możliwość wypłaty gotówki podczas płacenia za codzienne zakupy.

Rachunek Private Banking
Oferta produktu wymaga uwagi klientów, których aktywa przekraczają 600 000zł. To prestiżowy rachunek codzienny z dodatkowymi funkcjami i dostępem do ekskluzywnych rozwiązań.
Bankowość prywatna objęta jest zasadami prostoty i dyskrecji. Rachunek, to nieograniczony dostęp do rachunków oszczędnościowych i wyjątkowo ciekawych lokat, możliwość prowadzenia konta w złotówkach i walutach wymienialnych, uproszczone procedury oraz funkcje dla najbliższej rodziny. Właściciel konta może w każdej chwili poprosić o spotkanie z doradcą, w dowolnej lokalizacji.
Karta płatnicza dołączona do oferty to złota karta debetowa Mastercard – umożliwia ona wypłatę gotówki z bankomatów na całym świecie oraz atrakcyjne rabaty, w programie rabatowym Buy&Smile.

Kto może otworzyć rachunek osobisty?
Z oferty produktów bankowych BGŻ może skorzystać każda, pełnoletnia osoba, zamieszkująca teren Polski, posiadająca dowód osobisty oraz przesłanki do otworzenia rachunku.

W jaki sposób można otworzyć rachunek osobisty?
W celu założenia konta, najprościej udać się do placówki bankowej. Jeśli ktoś chce skorzystać z systemu aplikowania online, musi wejść na stronę serwisu oraz wypełnić wniosek. Po telefonicznym potwierdzeniu danych, należy już tylko czekać na umowę, którą dostarczy kurier.

Jakie karty kredytowe dołączone są do rachunku osobistego?
W wersji standardowej rachunków, dostępne są dwa rodzaje kart płatniczych – Mastercard Debit oraz złota karta debetowa Mastercard. Dodatkowo, właściciel rachunku osobistego może wystąpić o jedną z kart kredytowych (Mastercard Standard, Gold, World Elite, Visa Standard i Visa Gold) oraz karty kredytowe partnerskie a także o naklejkę zbliżeniową.

Podsumowanie
Oferta banku, pod względem dopasowania do indywidualnych profilów oraz wymagań konsumentów jest barwna i różnorodna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy dokładnie przejrzeć ofertę i zastanowić się jakie funkcje rachunku osobistego będą najważniejsze. Warto pamiętać, że konta osobiste są prowadzone za darmo – nie obciąży to domowego budżetu a z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie.


Konta firmowe
W celu ułatwienia zarządzania finansami firmy, bank przygotował ofertę atrakcyjnych pakietów, przeznaczonych dla właścicieli działalności gospodarczej.

Pakiet Biznes Lider Ekstra
Przeznaczony dla osób prowadzących niewielką działalność gospodarczą z uproszczoną księgowością. Rachunek jest zupełnie darmowy, po spełnieniu warunku średniego miesięcznego salda, w wysokości co najmniej 3000zł. Darmowe są również dodatkowe rachunki lokacyjne i oszczędnościowe, wypłaty z bankomatów i przelewy. Właściciel nie zapłaci także za korzystanie z karty debetowej, jeśli suma wykonanych nią transakcji osiągnie pułap 500zł miesięcznie.
W skład pakietu wchodzą – rachunek bieżący rozliczeniowy, lokacyjny lub progresywny, rachunki lokat terminowych. Z oferty skorzystać mogą także wspólnoty mieszkaniowe.

Pakiet Biznes Lider Premium
Produkt spełnia wymagania właścicieli firm prowadzonych na pełnej księgowości oraz start – upów na pełnej księgowości. Konto dla firm, to koszt 25 zł miesięcznie, dla start – upów to gwarancja bezpłatnej usługi na pierwsze 12 miesięcy. Darmowe jest również korzystanie z karty debetowej, pod warunkiem wykonania nią transakcji, na łączną sumę 1500zł miesięcznie. Prowadzenie rachunku lokacyjnego i oszczędnościowego, nie obciąży klienta żadnymi kosztami. Skład pakietu to – konto bieżące, rachunki pomocnicze w walutach obcych, konto lokacyjne lub progresywne, lokaty terminowe, lokaty negocjowane w ramach platformy internetowej, transakcje wymiany walutowej, której warunki również mogą podlegać negocjacjom.

Pakiet Społeczny Lider
To nagrodzona przez miesięcznik Forbes oferta, przeznaczona dla wszelkich organizacji społecznych, mikro instytucji non profit, oraz organizacji użyteczności publicznej. W pakiecie bank udostępnił – rachunek rozliczeniowy w złotówkach, lokacyjny lub progresywny, lokaty terminowe,
konta rozliczeniowe walutowe, rachunki pomocnicze w złotówkach. Konto bieżące w pln jest prowadzone bezpłatnie, podobnie jak przelewy, rachunek lokacyjny i oszczędnościowy, wpłaty i wypłaty w oddziałach bankowych oraz korzystanie z karty, pod warunkiem wykonania nią transakcji na sumę 500zł miesięcznie.

Pakiet z Terminalem
Jest opcja, którą można zamówić do każdego pakietu dla firm. Przeznaczona jest dla osób prowadzących działalność handlową i usługową. Prócz standardowych korzyści daje dostęp do – transakcji w walucie karty, cashbacku, wyboru waluty transakcji podczas płatności kartą, dodatkowych przychodów oraz wszelkich korzyści wynikających z użytkowania terminalu.

Kto może otworzyć rachunek firmowy?
Usługa przeznaczona jest dla wszystkich osób posiadających działalność gospodarczą, zarządzających organizacjami publicznymi oraz przedsiębiorstwami czy wspólnotami, zamieszkałych na terenie Polski.

Jak założyć rachunek firmowy?
Aby stać się właścicielem rachunku biznesowego, warto odwiedzić oddział bankowy i zapoznać się najpierw z szeroką gamą produktów dotyczących strefy biznesu. W każdej placówce, czeka fachowy doradca, który wskaże optymalne możliwości oraz korzyści wynikające z wybrania konkretnej oferty. Warto pamiętać, że poszczególne produkty są stworzone dla konkretnych odbiorców. Jeśli właściciel firmy chce, by jego działalność oparła się na rzetelnej strategii finansowej, dopasowanej do jej profilu oraz możliwości finansowych, trzeba skorzystać z porady fachowców.

Jakie koszty dotyczą rachunków biznesowych?
Prowadzenie kont firmowych w BGŻ BNP Paribas nie generuje prawie żadnych opłat. Oczywiście należy pamiętać o wypełnieniu warunków, jakie gwarantują bezpłatne korzystanie z konta. Nie są one wygórowane. Bank traktuje klientów biznesowych z należytą atencją i oferuje preferencyjne warunki do stworzenia optymalnego środowiska finansowego i dobrego fundamentu pod współpracę.

Podsumowanie
Rachunek biznesowy to nieodłączny element sprawnego funkcjonowania każdej działalności gospodarczej. Bank BGŻ BNP Paribas ma w swojej ofercie konta oraz pakiety, stworzone z myślą o każdym przedsiębiorcy – zarówno tym prowadzącym małą, jednoosobową działalność i osiągającym niski przychód jak i tym, który jest właścicielem organizacji finansowej, spółki czy dużej firmy, obracającej wielką gotówką. Warto dobrze zaznajomić się z wszystkimi propozycjami baku, dotyczącymi sfery finansowej firmy – to nie tylko stworzone profilowo rachunki ale również dostęp do atrakcyjnych lokat, limitów kredytowych, preferencyjnego przewalutowania czy możliwości generowania dodatkowych oszczędności.

BGŻ konto bankowe


Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści