Opinie o koncie bankowym w BPH bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
BPH Bank
BPH Bank

Konta osobiste
Oferta rachunków osobistych w Banku BPH, została stworzona z myślą o nowoczesnych, wymagających osobach, które cenią sobie czas i kontrolę nad przepływem gotówki. To atrakcyjna forma dbania o własne finanse, z dostępem do środków 24 godziny na dobę.

Konto Lubię To
Propozycja Banku BPH – Konto Lubię To – to odpowiedź na potrzeby współczesnego konsumenta. Rachunek otwierany jest i prowadzony bez żadnych opłat. Właściciel może liczyć na opcję natychmiastowych przelewów, możliwość ustalenia zleceń stałych – np. w przypadku spłaty kredytu, doładowań telefonów komórkowych. Przelewy zlecane w złotówkach, przez internet, wykonywane są bezpłatnie.
Ciekawą opcją są powiadomienia smsowe o wszelkich ruchach na koncie. System generuje wiadomości nie tylko w przypadku logowania do bankowości internetowej ale również gdy saldo jest niewystarczające do pokrycia zleceń.
Karta dedykowana tej propozycji to Visa PayWave. Jest wygodnym i funkcjonalnym narzędziem do wypłat gotówki z bankomatów na całym świecie oraz dokonywania płatności zbliżeniowych.
Bank umożliwia dostęp do rachunku poprzez system internetowy Sez@m telefon lub osobiście, w placówce bankowej. Produkty, które można wybrać do pakietu, to także Limit na Koncie oraz e – Lokata.

Konto Kapitalne
Z myślą o seniorach powstała ambitna i indywidualnie dopasowana oferta Konto Kapitalne. Charakteryzuje się klarownością zasad oraz promocyjnymi usługami dla osób starszych. Klienci ZUS, w ramach promocji, przez dwa lata od otwarcia mogą korzystać z bezpłatnego konta oraz 5% zwrotu wartości zakupów dokonywanych w aptekach – do 30zł miesięcznie. Właściciel rachunku, zupełnie za darmo otrzyma również – Pakiet Assistance czyli pomoc w nagłych wypadkach medycznych lub drogowych, przelewy krajowe oraz polecenia zapłaty. Doskonale sprawdzą się przy domowych rachunkach.
Kartą płatniczą przypisaną do oferty jest Debit Mastercard Kapitalna – umożliwi wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz transakcje bezgotówkowe.
Jako produkty uzupełniające, Bank BPH oferuje m.in. karty kredytowe, limity kredytowe oraz kredyty gotówkowe i konsolidacyjne.

Konto Dopasowane

Na ofercie tego rachunku skorzystają osoby aktywne finansowo i posiadające wpływy min. 1000zł miesięcznie. Po spełnieniu tego kryterium rachunek nie będzie podlegał opłacie. W innym wypadku koszt wyniesie 7zł. Darmowe będą również przelewy krajowe oraz stałe zlecenia spłaty kredytu w BPH.
Jeśli właściciel rachunku wykona kartą Debit Mastercard Dopasowana przynajmniej cztery transakcje bezgotówkowe miesięcznie, ona również nie będzie obciążona żadnymi kosztami. W przeciwnym razie koszt utrzymania karty będzie wynosił 3 zł miesięcznie.
W pakiecie z rachunkiem można otrzymać również limit kredytowy, konto walutowe za jedyne 5 zł, karty kredytowe oraz atrakcyjne kredyty gotówkowe i konsolidacyjne.

Cool Konto
Już sama nazwa oferty sugeruje odbiorcę. Cool konto przeznaczone jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, darmowe są również doładowania telefonu komórkowego oraz wydanie karty.
Kartą płatniczą przeznaczona dla młodych klientów jest Debit Mastercard Cool. Jej funkcja to bezpłatne wypłaty z bankomatów sieci BPH i krajowej sieci Euronet. Dodatkowo klient może wnioskować o kartę NFC, która zapewni opcję płatności telefonem.
Osoby, które nie ukończyły jeszcze 13 lat, mogą stać się posiadaczami konta, jednak nie będą mogły samodzielnie realizować przelewów, wpłat i wypłat.
Aby stworzyć funkcjonalny pakiet, właściciel rachunku może dobrać sobie e – Lokatę oraz konto walutowe w ofercie z 5zł miesięcznie.

Konto walutowe
Propozycja dedykowana jest konsumentom, którzy dokonują transakcji w obcych walutach. Dzięki ofercie Banku BPH unikną kosztów związanych z przewalutowaniem oraz zyskają 0.01% w skali roku. W pakiecie z rachunkiem walutowym jest karta Visa Classic Walutowa, uznawana na całym świecie.

Kto może otworzyć konto osobiste?
W Banku BPH posiadaczem rachunku może stać się nawet osoba, która nie ukończyła jeszcze 13 lat. Należy zamieszkiwać teren Polski oraz w przypadku osób dorosłych, wykazać się posiadaniem dowodu osobistego.

Jak otworzyć rachunek osobisty?
Najbardziej oczywistym rozwiązaniem będzie udanie się do placówki banku oraz skorzystanie z pomocy konsultanta. Inne drogi do otworzenia konta to – infolinia, serwis internetowy, lub wysłanie prośby o kontakt z doradcą, poprzez formularz na stronie banku. W przypadku aplikowania przez serwis, należy wypełnić wniosek a umowa zostanie dostarczona przez kuriera pod wskazany adres lub do najbliższej placówki bankowej.

Podsumowanie
Oferta Banku BPH, dotycząca kont osobistych, to szeroka gama produktów dopasowanych do profilu konkretnego klienta. Dzięki dużemu wyborowi rodzajów rachunków, każdy może na własny sposób uporządkować i zadbać o swoje finanse, nie rezygnując z przyzwyczajeń i nie obciążając domowego budżetu dodatkowymi kosztami.

Otwórz konto osobiste w BPH bank

Konta firmowe
Zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, firmy które dopiero startują na rynku, jak i duże instytucje, fabryki czy korporacje, do sprawnego funkcjonowania potrzebują dobrze dobranej oferty rachunku lub rachunków biznesowych. Jest i wiele rodzajów a każdy spełnia wymagania określonego profilu działalności.

Biznes Symetria Direct
Produkt zdecydowanie przysłuży się właścicielom małych i średnich firm. Oferta przewiduje bezpłatne prowadzenie rachunku, przy utrzymaniu salda wynoszącego min. 5000zł. Darmowe są również przelewy, korzystanie z kart debetowych oraz dostęp do systemu internetowego BussinesNet, który pozwala na kontrolę ruchów na koncie z każdego zakątka świata i z różnych urządzeń, umożliwia połączenie systemu księgowego firmy z rachunkiem oraz zdalne składanie oświadczeń woli. Przedsiębiorca zyskuje również dostęp do rachunku pomocniczego, karty debetowej Mastercard Bussines Access, konta oszczędnościowego Symetria Profit oraz atrakcyjnych lokat terminowych.

Biznes Symetria
Wybierając te ofertę, przedsiębiorca zyskuje nie tylko zaufane i bezpieczne narzędzie kontroli zarządzania finansami ale również bezpłatne otwarcie rachunku, darmowe wydanie dwóch sztuk kart debetowych oraz dostęp do systemu internetowego BusinessNet, będącego wyspecjalizowanym środkiem organizacji strategii finansowej firmy. Dodatkowymi profitami uzupełniającymi są – rachunek pomocniczy, karta debetowa Mastercard Business Access oraz karty obciążeniowe - MasterCard Business i MasterCard Business Gold i Visa Business Gold, konto oszczędnościowe Symetria Profit a także atrakcyjne lokaty.

Biznes Symetria Pro
Szczególnie wymagający przedsiębiorcy skłonią się z pewnością ku ofercie Biznes Symetria Pro. Rachunek przewiduje bezpłatne założenie konta, trzy darmowe karty debetowe. Z pewnością świetną informacją jest, że po wyborze tej propozycji, bank daje pełną sposobność bieżącego i inwestycyjnego finansowania firmy, swobodny dostęp do platformy wymiany walutowej DealingNet. Bank BPH może również wykupić nieprzeterminowane faktury z odroczonym terminem płatności, by uchronić przedsiębiorce przed działaniem windykatorów. Prowadzenie strategii finansowej firmy stanie się łatwiejsze, dzięki dostępowi do serwisu internetowego BusinessNet. Produkty uzupełniające to – konto pomocnicze, karta debetowa Mastercard Business Access, karty obciążeniowe MasterCard Business i MasterCard Business Gold i Visa Business Gold, konto oszczędnościowe Symetria Profit oraz lokaty terminowe.

Kto może otworzyć konto firmowe?
Rachunek biznesowy może otworzyć każdy, mieszkający na terenie Polski właściciel działalności gospodarczej. Wystarczy wykazać się dowodem osobistym.

W jaki sposób można otworzyć rachunek firmowy?
Bank BPH proponuje kilka różnych dróg do otwarcia rachunku biznesowego – można to zrobić telefonicznie lub przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek a umowę podpisać podpisem elektronicznym lub w oddziale banku. W przypadku kont firmowych najrozsądniejszą wydaje się jednak wizyta w placówce bankowej. Na miejscu, po przedstawieniu profilu działalności oraz strategii finansowej można uzyskać poradę od fachowego doradcy bankowego. Pomoże on w wybraniu najbardziej pasującej i najkorzystniejszej oferty. W przypadku dużych firm, ze sporym kapitałem, często można negocjować warunki z bankiem, uzyskując indywidualnie dobrane korzyści. Warto skorzystać z takiej możliwości, Dobrze dobrany rachunek biznesowy to podstawa działalności każdego przedsiębiorstwa.

Jakie opłaty związane są z prowadzeniem rachunku firmowego?
Jedynie rachunek w wersji Biznes Symetria Direct to konto całkowicie bezpłatne. W przypadku dwóch pozostałych należy się liczyć z miesięczna opłatą za prowadzenie rachunku – Biznes Symetria – 25zł, Biznes Symetria Pro – 50zł. W zależności od rodzaju oferty, dostępne są darmowe paczki przelewów. Po wyczerpaniu limitów, transakcje będą obarczone kosztami.
• Podsumowanie.

Rachunek biznesowy to specjalistyczne narzędzie służące do organizacji finansów przedsiębiorstwa. Powinno być doskonale dobrane do profilu i możliwości finansowych firmy. Bank BPH umożliwia właścicielom działalności gospodarczych dostęp do starannie zaprojektowanej oferty, pełnej atrakcyjnych warunków. Warto sprawdzić ofertę, porównać kryteria i koszty a w razie niejasności, skorzystać z pomocy fachowego doradcy.

Otwórz konto firmowe w BPH bank

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści