Opinie o pożyczkach w Caseo - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O CASEO
Caseo pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: Optima Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
przy al. Grunwaldzkiej 82
kontakt: tel. 666 70 70 30
strona internetowa: www.caseo.pl


informacje ogólne
Caseo jest nową ofertą znanej od lat na rynku pożyczek pozabankowych spółki Optima. Firma pozytywnie kojarzy się z szybkimi i bezproblemowymi zobowiązaniami z obsługą w domu oraz online. Tym razem jej produkt został skierowany do właścicieli niewielkich przedsiębiorstw stacjonarnych. Propozycja obejmuje nawet 25 000zł na czas do 12 miesięcy. Serwis informuje, że w procesie wnioskowania wystarczy okazać się wydrukiem z kasy fiskalnej – warunek konieczny. Brak niestety innych szczegółowych informacji. Z poprzedniej edycji pożyczki dla firm pamiętamy, że wydruk powinien obejmować historię obrotów z 6 ostatnich miesięcy prowadzenia działalności, właściciel musi posiadać NIP, REGON oraz ważny dowód osobisty.
Całkowity koszt miesięczny zobowiązania to 9.99%. Caseo deklaruje przejrzysty i błyskawiczny proces wnioskowania, brak ukrytych kosztów czy warunków umowy.
Firma szczyci się laurami Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo, co oznacza, że spokojnie można jej zaufać.
Optima znana jest ze swojej pobłażliwości w stosunku do osób zadłużonych i z problemami w spłatach zobowiązań. Oznacza to, że jej produkty są dostępne prawie dla każdego.
Rynek pozabankowych pożyczek dla firm powoli zapełnia się nowymi, ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do podreperowania budżetu działalności w kryzysowych sytuacjach. Masz zaległe płatności? Zbliża się termin uregulowania zobowiązań wobec ZUS czy US? Warto zastanowić się nad pożyczką, by utrzymać stabilność finansową firmy i uchronić się od dodatkowych kosztów i stresujących sytuacji.
Jest niemal pewnie, że najbliższe miesiące zaowocują również ciekawymi promocjami i programami lojalnościowymi. Konkurencja na rynku wymusza niejako podobne reakcje. Warto więc dobrze i ostrożnie wybrać parabank, postawić na firmę godną zaufania i rozwojową.

Jak wziąć pożyczkę w Caseo?
Od podjęcia środków w Caseo dzieli potencjalnego klienta tylko kilka kroków. Przede wszystkim należy zastanowić się nad tym, czy spełnione zostały podstawowe wymogi narzucone przez instytucję finansową. Jeśli tak – jest duża szansa na zyskanie pozytywnej opinii. W celu skontaktowania się z doradcą, należy wypełnić formularz dostępny na stronie serwisu internetowego parabanku. Dzięki temu, można liczyć na błyskawiczny kontakt ze strony konsultanta. On objaśni kolejne kroki i przeprowadzi przez proces wnioskowania o pożyczkę. Na tym etapie należy umówić również termin spotkania z doradcą. Będzie to okazją do przekazania wydruku z kasy fiskalnej oraz podpisania umowy. Na udostępnienie środków czeka się zwykle kilkanaście minut – jest to doskonały rezultat. W niektórych przypadkach okres ten przedłużyć się może z uwagi na sesje bankowe.

Jakie rejestry sprawdza Caseo?
Serwis internetowy nie podaje informacji o jakiejkolwiek weryfikacji w bazach dłużników. Jest to typowe dla spółki Optima. Nawet jeśli klient jest sprawdzany pod kątem wiarygodności, na wiele negatywnych wpisów firma po prostu przymyka oko. Jest to dobra wiadomość dla osób z niejasną sytuacją, zadłużonych lub z wpisami w rejestrach. One również mogą z pozytywnym skutkiem wnioskować o zobowiązanie.

Caseo to nowy, mało znany produkt, przeznaczony dla właścicieli niewielkich przedsiębiorstw – oferowany przez spółkę Optima.
Jeżeli:
• szukasz bezpiecznej i szybkiej pożyczki z uwagi na problemy finansowe związane z prowadzeniem działalności,
• chciałbyś powierzyć swoje finanse znanej na rynku pożyczkowym i poważanej spółce,
• zalegasz z płatnościami i chcesz uniknąć bankowych procedur – ta propozycja jest dla Ciebie idealna!

Zalety pożyczki w Caseo:
• błyskawiczne i mało skomplikowane procedury,
• kontakt z doradcą nawet w ciągu 15 minut,
• duża kwota zobowiązania – nawet 25 000zł na 12 miesięcy (spłata w ratach),
• wygodny termin spotkania z doradcą, szybka decyzja kredytowa oraz błyskawiczny przelew środków na wskazany rachunek bankowy,
• brak ukrytych kosztów oraz niejasnych warunków umowy,
• Firma Wiarygodna Finansowo – laur przyznany za rzetelność.

Wniosek Caseo

OPINIE O POŻYCZKACH W CASEO
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści