Opinie o koncie bankowym w Credit Agricole - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Credit Agricole Bank
Credit Agricole Bank

Konta osobiste
Oferta rachunków osobistych Credit Agricole jest spora i różnorodna. Każdy znajdzie dla siebie produkt, który pomoże mu uporządkować domowe finanse. Założenie konta jest proste i nie wymaga wypełniania wielu formularzy. Fachowi doradcy pomogą również w przeniesieniu rachunku z innego banku. Obecnie, po spełnieniu warunków promocji, można za to otrzymać premię nawet do 250zł. Do grudnia tego roku trwać będzie również loteria kont osobistych, w której nagrodą jest równowartość przelewanego na rachunek wynagrodzenia – nawet do 10 000zł.

Konto Prosto Oszczędzające Plus
Rachunek w tej ofercie, to standardowa opcja konta osobistego. Przewiduje darmowe prowadzenie finansów, po spełnieniu warunku comiesięcznych wpływów, w wysokości co najmniej 1500zł a dla klientów, poniżej 30 roku życia – 1000zł.
Bank zapewnia również bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz przelewy internetowe i mobilne, nie obciążone żadnymi kosztami. W ramach usługi Casaver, właściciel konta może ustalić granicę kwoty do jakiej zaokrąglana będzie nadwyżka płatności za zakupy. Dodatkowe pieniądze z każdego zaokrąglenia, trafią na konto oszczędnościowe klienta.
Kartą dołączoną do produktu jest Mastercard Debit Standard. Pozwala na płatności zbliżeniowe, wygodne transakcje bezgotówkowe oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie. Posiadacz tej oferty konta osobistego może liczyć na preferencyjne warunki kredytów gotówkowych oraz skorzystać z pięciu atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych.

Konto Prosto Oszczędzające
Produkt w wielu punktach spójny jest do oferty Prosto Oszczędzające Plus, natomiast za jego prowadzenie klient zapłaci 4.90zł miesięcznie. Darmowe są jedynie przelewy mobilne i internetowe oraz wypłata gotówki z bankomatów sieci Credit Agricole. W pozostałych przypadkach należy liczyć się z kosztami obsługi. Oczywiście właściciel jest uprawniony również do skorzystania z opcji Casaver – dzięki zaokrąglaniu w górę kwot kosztów robionych zakupów, można po czasie odłożyć sporą kwotę na koncie oszczędnościowym. Karta przypisaną do rachunku jest Visa Electron – nowoczesne narzędzie służące do wygodnych transakcji bezgotówkowych i wypłat z bankomatów. Pakiet przewiduje również dostęp do atrakcyjnych ubezpieczeń oraz korzystnych warunków kredytów.

Konto Prosto Oszczędzające Premium
Jest to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów, którzy obracając dużym kapitałem, chcą bezpieczeństwa operacji finansowych, dyskrecji oraz fachowego doradztwa 24 godziny na dobę. Właściciel konta ma prawo do osobistego konsultanta, który pomoże w zarządzaniu finansami oraz udzieli porady w niejasnych kwestiach. Posiadacz tej oferty może również skorzystać z darmowych przelewów mobilnych i internetowych, bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie oraz darmowo użytkować dedykowaną rachunkowi kartę Mastercard Debit Platinum. Oczywiście w standardzie jest również usługa Casaver – pozwalająca na oszczędzanie przy robieniu codziennych zakupów oraz bezpłatne pakiety ubezpieczeń.

Moje 1 Konto
Jest to usługa skierowana do osób w przedziale 18 – 27 lat, stworzona jak sugerowane pierwsze konto klienta. Po ukończeniu przez niego 27 lat, jest automatycznie przekształcane w Konto Prosto Oszczędzające Plus i prowadzone bezpłatnie przez trzy lata, pod warunkiem wpływów minimum 1000zł.  Posiadanie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak przelewy mobilne, internetowe, doładowania telefonów oraz dostęp do usługi oszczędnościowej Casaver. Karta przeznaczona dla osób, które wybiorą tę ofertę to Visa 1 Konto. Można nią dokonywać płatności oraz bezpłatnie wypłacać gotówkę w bankomatach sieci BZ WBK, Euronet i placówkach bankowych. Korzystanie z rachunku to również dostęp do atrakcyjnej oferty kredytu na prawo jazdy.

Konto Walutowe
Jest opcją dodatkową dla posiadaczy rachunku osobistego w pln. Prowadzone może być w jednej z trzech walut – EUR, GBP lub USD. Utrzymanie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak przelewy, wpłaty i wypłaty. Do konta dołączona jest karta Visa Walutowa, która umożliwia płatności w dwóch walutach.

Kto może otworzyć rachunek osobisty?
Oferta skierowana jest do pełnoletnich konsumentów, zamieszkujących teren Polski i chcących uporządkować swoje finanse oraz zadbać o domowy budżet.

W jaki sposób można otworzyć rachunek osobisty?
Najprostszym sposobem jest odwiedzenie najbliższej placówki banku i otworzenie konta przy pomocy doradcy. Inne drogi to – sms, rozmowa telefoniczna lub serwis internetowy. Wystarczy wypełnić krótki wniosek, wpisać podstawowe dane i czekać na umowę.

Jakie koszty dotyczą rachunku osobistego?
Prawie wszystkie wersje – prócz opcji Plus, są darmowe. W przypadku poszczególnych ofert wystarczy spełnić warunki wyznaczone umową by korzystać z atrakcyjnych korzyści i obniżonych płatności.

Podsumowanie
Propozycja rachunków osobistych Credit Agricole to cała gama produktów przeznaczonych i dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta. Dokładne rozeznanie się w ofercie i wybranie najkorzystniejszej, optymalnej opcji, z pewnością będzie miało duży wpływ na zwiększenie komfortu operacji finansowych oraz codziennego zarządzania finansami.


Konta Firmowe

Symfonia Biznes
Propozycja organizacji finansów małych firm z dużym potencjałem. Oferta przewiduje darmowe prowadzenie rachunku przez pierwsze trzy miesiące, sto bezpłatnych przelewów w miesiącu, darmowe zlecenia stałe, oraz wpłaty we wpłatomatach należących do banku. Właściciel może swobodnie organizować transakcje korzystając z paczek przelewów a także aż pięciu bezpłatnych rachunków pomocniczych. Do rachunku dołączona jest karta Visa Business Electron – darmowa przez pierwsze trzy miesiące, pod warunkiem złożenia wniosku o kartę w ciągu trzech miesięcy od uruchomienia rachunku.
Oczywiście właściciel może również skorzystać z opcji wygodnej linii kredytowej – nawet do 1 mln złotych, z czasem spłaty do 5 lat oraz atrakcyjnych warunków kredytów firmowych.

Solista Biznes
Sprawdzi się świetnie przy jednoosobowej działalności gospodarczej. Konto jest darmowe przez pierwsze trzy miesiące, bez żadnych warunków, a po tym okresie przy utrzymaniu salda w wysokości min. 3000zł. Bezpłatne jest 5 pierwszych przelewów w miesiącu oraz zlecenia stałe.
Karta przypisana do oferty to standardowo dla rachunków firmowych – Visa Electron Business – darmowa przez pierwsze trzy miesiące, pod warunkiem złożenia wniosku o kartę w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Właściciel konta ma również prawo do limitu kredytowego oraz preferencyjnych warunków kredytów firmowych.

Sonata Biznes
Korzystne warunki odnajdą tu przedsiębiorcy zatrudniający pracowników, robiący w miesiącu sporo przelewów, zlecający wypłaty. Jeśli chcą skorzystać z porad indywidualnego doradcy teraz jest to na wyciągnięcie ręki – oferta umożliwia taką opcję. Konto i karta Visa Business Electron darmowe są przez pierwsze trzy miesiące po otwarciu rachunku. Przedsiębiorca może liczyć na 20 darmowych przelewów w miesiącu, bezpłatne zlecenia stałe, dostęp do bankowości mobilnej i internetowej oraz darmowe wpłaty we wpłatomatach banku. Oferta proponuje również do trzech rachunków pomocniczych w pakiecie, preferencyjne warunku kredytów firmowych oraz atrakcyjny limit kredytowy.

Kto może otworzyć rachunek firmowy?
Właścicielem rachunku biznesowego może zostać każda osoba, zamieszkująca teren Polski i prowadząca działalność gospodarczą. Nie ma znaczenia czy jest to jednoosobowa firma czy duża korporacja i jak duże zyski osiąga. Bank posiada wiele ofert, spełniających określone kryteria i pasujących do każdego profilu firmy.

Jak można otworzyć rachunek firmowy?
Najlepszą drogą do założenia rachunku jest wizyta w placówce bankowej i skorzystanie z pomocy fachowego doradcy bankowego. Pomoże on w wyborze optymalnej formy zarządzania finansami firmy oraz przeprowadzi przez proces otwierania rachunku. Można również wysłać prośbę o kontakt poprzez sms lub zadzwonić na infolinię banku.

Jakie koszty towarzyszą prowadzeniu konta biznesowego?
Standardowe opcje dotyczące rachunku dla firm są darmowe, po spełnieniu określonych warunków dotyczących konkretnej oferty produktu.

Podsumowanie
Korzystanie z rachunku biznesowego to nie tylko wygodna forma zarządzania pieniędzmi firmy ale również dostęp do atrakcyjnych ofert kredytowych. Credit Agricole udostępnia całą gamę produktów biznesowych – ma również pakiety dla korporacji oraz wygodne rachunki biznesowe dla rolników. Dostęp do pieniędzy jest prosty, dzięki serwisowi internetowemu oraz bankowości mobilnej. Przedsiębiorca może kontrolować ruchy na koncie z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Pakiety ubezpieczeń dołączone do ofert pozwalają na ochronę klienta w razie nieprzewidzianych zdarzeń oraz bezpieczeństwo ulokowanych środków.
Warto dokładnie przeanalizować ofertę Credit Agricole aby wybrać produkt, który zapewni płynne i swobodne organizowanie strategii finansowej firmy oraz nie obciąży budżetu dodatkowymi kosztami. Z pomocą przyjdą fachowi doradcy bankowi, z których usług korzystać można poprzez formularz na stronie serwisu, zamówienie rozmowy poprzez sms lub skorzystanie z infolinii.

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści