Opinie o koncie bankowym w Deutsche Bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści

Oferta jest nieaktualna!

Wydzielona częśc Deutsche Bank Polska S.A. została przeniesiona do Santander Bank Polska S.A. obejmującej bankowość detaliczną i business banking, wraz z domem maklerskim DB Securities S.A., z wyłączeniem portfela kredytów mieszkaniowych oraz pożyczek hipotecznych, denominowanych w walutach obcych.

Deutsche Bank Polska S.A. kontynuuje rozwój Bankowości Inwestycyjnej i Korporacyjnej, w tym Globalnej Bankowości Transakcyjnej, świadcząc usługi na rzecz polskich i zagranicznych Klientów korporacyjnych, instytucji finansowych i sektora publicznego. Bank będzie również obsługiwał Posiadaczy walutowych kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie.


Deutsche Bank
Deutsche Bank Polska

Konta osobiste
Oferta banku, dotycząca rachunków osobistych, jest bogata i różnorodna. Bank otwiera się na klientów szukających usług o różnych profilach i różnym stopniu ingerencji w domowe finanse. Jednym zdaniem – każdy znajdzie coś dla siebie. Propozycja jest często aktualizowana. DB jest zwolennikiem promocji i akcji marketingowych, warto więc śledzić stronę serwisu.


Konto Osobiste Internetowe – dbNet
Jest to standardowa wersja podstawowego rachunku, który jest w pełni obsługiwany online. Konto jest zupełnie i bezwarunkowo darmowe – klient nie zapłaci ani za otwarcie ani za prowadzenie. Bezpłatne są również – krajowe przelewy internetowe w złotówkach (jest to już normą jeśli chodzi o rachunki internetowe) oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie. W pakiecie z kontem, właściciel może otrzymać dostęp do rachunku oszczędnościowego – Konto Oszczędnościowe Plus, które posiada oprocentowanie w granicach 2.55% w skali roku, przez pierwsze cztery miesiące od otwarcia. Klient może również skorzystać z atrakcyjnego limitu, który jest dostępny w kwocie 4100 – bez wymogu okazania zaświadczeń o dochodach. Kartą dedykowaną ofercie jest Mastercard Debit Standard – bezpłatna, pod warunkiem wykonania nią transakcji bezgotówkowych, na sumę 500zł miesięcznie.
Otwórz osobiste konto bankowe dbNetKonto Osobiste db Smart
Rachunek w tej ofercie, to propozycja dla użytkowników nawet od 13 roku życia. Jest to podstawowa wersja konta bankowego, z minimum usług. Deutsche Bank nie przewiduje opłat za otwarcie ani prowadzenie rachunku. Prócz tego, klient, który zdecyduje się na skorzystanie z oferty, będzie miał prawo do bezpłatnych wypłat z bankomatów Euronet i sieci DB. Podobnie wygląda koszt wydania standardowej karty debetowej Mastercard. Dostęp do konta, jest możliwy przez całą dobę, dzięki serwisowi internetowemu oraz telefonicznemu.


Konto Osobiste db Open
Kolejna oferta, tym razem dla pełnoletnich klientów, która zawiera minimum usług, za minimum kosztów. Rachunek otwierany i utrzymywany jest zupełnie za darmo. Deutsche Bank, poprzez tę ofertę, stawia na jasne i proste zasady użytkowania. Karta Mastercard, przypisania do rachunku, nie generuje żadnych kosztów, podobnie jest z wypłatami z bankomatów sieci Euronet i DB – klient nie zapłaci za nie ani złotówki. Posiadacz konta, może również skorzystać  z niezwykle atrakcyjnej oferty limitu do rachunku, która przewiduje aż 4100zł bez zaświadczeń o dochodach. Usługa jest przeznaczona dla konsumentów indywidualnych, bez większych oczekiwań, szukających standardowej, jasnej usługi.


Konto Osobiste db Life
Konto Osobiste db Life jest usługą dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowy rachunek osobisty. Skorzystanie z oferty daje użytkownikowi dostęp do bogatej propozycji pakietowej, stworzonej dla wymagających klientów. Rachunek nie jest darmowy – otwarcie oraz prowadzenie kosztuje 25zł. Bezpłatne są jednak wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie, wydanie karty debetowej Mastercard oraz wygodny dostęp poprzez serwis online i telefoniczny.
Ciekawą opcją jest to, że właściciel konta Life, ma możliwość skorzystania z indywidualnej oferty kredytowej, stworzonej przez bank, na jego życzenie.


Konto Osobiste db Invest
Propozycja przeznaczona jest dla osób, aktywnie zarządzających swoimi finansami oraz korzystających z możliwości obracania gotówką. Konto Invest, zapewnia bowiem preferencyjne warunki przy zakupie produktów inwestycyjnych, a przy tym pozwala na organizację finansów, w sposób preferowany przez klienta. Rachunek otwierany jest darmowo, jego utrzymanie również nie obciąży właściciela żadnymi kosztami. Bezpłatne jest również wydanie karty debetowej Mastercard oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie. Ponadto, na osoby, które skorzystają z oferty rachunku Invest, czekać będzie opcja indywidualnie dopasowanej oferty kredytowej.


Konto Oszczędnościowe db
Idealna propozycja dla klientów, którzy chcą aktywnie pomnażać swój majątek i nie lubią gdy pieniądze bezczynnie spoczywają na rachunku. Skorzystanie z oferty jest całkowicie darmowe. Na użytkowników czeka atrakcyjne oprocentowanie – 1.00% dla środków, które nie przekroczą 10 000zł, 0.50% w granicach od 10 000zł do 50 000zł, oraz 0.25% powyżej 50 000zł. Wpłaty i wypłaty z rachunku nie są ograniczone utratą odsetek, klient może swobodnie dysponować gotówką. Bank nie wymaga od klienta posiadania konta osobistego oraz nie ogranicza oferty stosowaniem minimalnej kwoty do otwarcia rachunku. Osoby dysponujące większymi finansami, mogą skorzystać z pakietu Konto Oszczędnościowe db Plus, które przewiduje 2.55% oprocentowania dla kwot, które nie przekroczą 100 000zł a powyżej tego salda – 1.05%, lub pakietu db Oszczędnościowe 500+, które pozwala na skorzystanie z atrakcyjnej lokaty db Plan 500+ Premia.


Konto Walutowe
Rachunek przewiduje opcję przeprowadzania transakcji aż w trzynastu najpopularniejszych walutach. Umożliwia kontrole i zarządzanie finansami na światowym poziomie a także zakładanie stałych lokat terminowych w walucie obcej. To ciekawa propozycja dla osób, które prowadzą interesy wymagające transakcji w walucie innej niż pln. Umożliwia uporządkowanie finansów oraz aktywne korzystanie z atrakcyjnych produktów bankowych.


Kto może otworzyć konto osobiste?
Aby otworzyć rachunek prywatny w Deutsche Banku, należy zamieszkiwać obszar Polski, posiadać dokument tożsamości i być osobą pełnoletnią. Jedna z ofert, przewiduje możliwość założenia rachunku dla osób poniżej 18 roku życia, jednak przedstawicielem takiego klienta musi być osoba dorosła.

Jak otworzyć konto osobiste?
Sprawa jest niezwykle prosta – wystarczy odwiedzić placówkę bankową, pamiętając o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości. Doradca pomoże wybrać ofertę i przeprowadzi przez formalności. Drugą opcją jest skorzystanie z formularza na stronie serwisu internetowego – po wypełnieniu wniosku, z użytkownikiem skontaktuje się konsultant, który wskaże dalszą drogę postępowania.
Wniosek o otwarcie rachunku, można również złożyć telefonicznie.Konta firmowe
Są to specyficzne i skomplikowane produkty bankowe, wiążące zwykle wiele usług w jeden pakiet. Deutsche Bank, starając się sprostać wyzwaniu dopasowania ofert do każdego profilu klienta, stworzył dobrą, atrakcyjną ofertę rachunków biznesowych.


Rachunek Firmowy db
Jest to ogromna gama usług oferowana w czterech płatnych opcjach – S, M, L, XL,  w zależności od strategii finansowej prowadzonego przedsiębiorstwa. I tak kolejno – rachunek w wersji S to miesięczny koszt prowadzenia w wysokości 20zł, chyba że klient utrzyma saldo powyżej 10 000zł – to go zwalnia z opłaty, wersji M – 25 zł lub darmowa opcja przy saldzie w wysokości 25 000zł, wersji L – 70zł lub 0zł przy saldzie powyżej 50 000zł oraz wersji XL – 200zł lub 0zł gdy właściciel utrzyma saldo w wysokości powyżej 75 000zł. Propozycja przewiduje darmowe przelewy do ZUS i US, oraz comiesięczne bezpłatne paczki darmowych przelewów do wszystkich. Ich wielkość zależy od rodzaju oferty rachunku. Wybór tego rachunku to również dostęp do atrakcyjnej lokaty Overnight oraz możliwość korzystania z opcji powerNet.

Otwórz konto biznesowe dbNetRachunek Firmowy dbNet Biznes
To podstawowa wersja konta biznesowego, umożliwiająca sprawne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty z bankomatów na całym świecie, krajowe przelewy przez internet, przelewy do ZUS i US, oraz wpłaty i wypłaty w oddziałach bankowych. Klient otrzyma również pakiet atrakcyjnych kodów rabatowych na usługi i produkty partnerów banku. Do rachunku, dedykowana jest karta Visa Business Electron.


Rachunek Firmowy db Oszczędna Firma
Przeznaczony jest dla klientów biznesowych, którzy chcą generować zysk, z pieniędzy zgromadzonych na rachunku. Deutsche Bank przewiduje oprocentowanie nawet 0.75% w skali roku. Odsetki naliczane są codziennie i kapitalizowane co miesiąc. Klient może dokonywać wypłat bez obaw o stratę odsetek. Jest to wygodna forma dbania o finanse firmy. Łączy standardowe opcje konta biznesowego i oszczędnościowego. Spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.


Kto może otworzyć rachunek biznesowy?
Konto firmowe przeznaczone jest dla każdego rodzaju przedsiębiorców. Warunkiem jest zamieszkanie na obszarze Polski, posiadanie ważnych dokumentów. Poszczególne oferty spełniają kryteria produktów optymalnych dla konkretnego rodzaju klienta.


W jaki sposób otworzyć rachunek firmowy?
Każdy produkt biznesowy jest dość skomplikowany, ponieważ służyć ma konkretnemu profilowi firmy. Warto więc przed wybraniem opcji, zgłosić się do doradcy bankowego w najbliższej placówce banku. Fachowi konsultanci pomogą w wyborze optymalnej oferty, stworzeniu własnego pakietu usług oraz przeprowadzą przez wszelkie formalności dotyczące założenia konta.

Podsumowanie
Oferta Deutsche Banku, dotycząca rachunków biznesowych, dotyczy nie tylko małych przedsiębiorstw ale także dużych korporacji. W ramach porozumienia a bankiem, przedstawiciel firmy może stworzyć pakiet usług, które maksymalnie usprawnią działalność gospodarczą oraz pomogą w budowaniu strategii finansowej firmy.

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści