Opinie o pożyczkach w Ekassa pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O EKASSA
Ekassa Pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy:
Tribution Consult Ltd.
Quijano Chambers,
P.O. Box 3159, Road Town,
Tortola, VG1110,
British Virgin Islands
kontakt: tel. 22-873-85-86 , e-mail info@ekassa.com
strona internetowa: www.ekassa.com


Ogólne informacje
Ekassa to nowatorski projekt spółki Centrum Rozwiązań Kredytowych. Spółka znana jest z takich produktów jak Freezl czy Szybka Gotówka. W przypadku oferty ekassa, firma oferuje pożyczki od 400zł do 4000zł na okres od 1 do 8 tygodni, docelowo 12 tygodni. Klient ma prawo wyboru – zobowiązanie może spłacić w całości lub w dogodnym systemie ratalnym. Parabank ma własny system oceny klienta i trzeba przyznać, że pożyczkodawcy są bacznie obserwowani. Jednak nic w tym złego – każda pozytywna informacja o kliencie, korzystanie wpływa na warunki zawieranej z nim umowy bądź proponowanej oferty. Firma szczyci się indywidualnym podejściem do pożyczkobiorcy oraz informuje, że nie ma dwóch umów ani ofert na takich samych warunkach. Co to oznacza? Na pierwszy rzut oka, koszty zobowiązań w firmie mogą wydawać się wysokie. Warto jednak zaczekać na indywidualną, dopasowaną ofertę. Jeśli klient i jego wybory, zostaną ocenione pozytywnie okazać się może, że proponowana cena pożyczki, będzie dużo niższa niż standardowa. Podobnie jest z osobami, które wybiorą przemyślany system spłat i będą pilnowały terminów, koszty spaść mogą nawet o 80%, wg deklaracji parabanku. Przekłada się to również na weryfikację przeszłości finansowej pożyczkobiorcy – osoby z negatywnymi informacjami w Biurze Informacji Kredytowej, otrzymają znacznie gorsze warunki współpracy z instytucją. Firma nagradza osoby lojalne, uczciwe i rzetelne. Już na wstępie, pożyczkobiorca zostaje poinformowany, że problem ze spłatą oznacza dla firmy to samo co odmowa spłaty czyli jest prostą drogą do windykacji – firma nie bawi się w negocjacje czy przekładanie terminów spłaty. Trzeba pamiętać o warunkach umowy i ściśle ich przestrzegać. Oczywiście prawo do odstąpienia od umowy pozostaje, jest gwarantowane prawnie – do 14 dni od zatwierdzenia umowy, bez ponoszenia żadnych kosztów. Aby otrzymać zobowiązanie w Ekassa, należy mieć co najmniej 18 lat i być mieszkańcem Polski. Firma nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy ani żadnych zabezpieczeń.

Jak pożyczyć w Ekassa?
Proces wnioskowania należy do najprostszych z możliwych i opiera się na intuicyjnym systemie internetowym. Odbywa się w 100% online. Należy skorzystać z kalkulatora pożyczkowego na stronie platformy internetowej, oraz wybrać wysokość pożyczki oraz orientacyjny czas na spłatę. System poprosi o wypełnienie krótkiego formularza. Nie trzeba przesyłać żadnych dokumentów – wystarczą dane z dowodu osobistego. Trwa to zaledwie dwie minuty. Kolejnym krokiem jest przesłanie drobnej kwoty ze swojego rachunku bankowego na konto wskazane przez system. Pomoże to potwierdzić dane osobowe. Ekassa korzysta z usługi Blue Media, co pozwala na księgowanie w czasie rzeczywistym i skrócenie całej procedury weryfikacji do kilku minut. Po tym etapie należy czekać aż firma dokona oceny klienta, zweryfikuje jego przeszłość finansową i wygeneruje ofertę. Jeśli odpowiada ona warunkom na jakie stać pożyczkobiorcę i zostanie przez niego zaakceptowana, finalnie pieniądze bardzo szybko wypłyną na konto klienta. W systemie zostanie utworzony profil, dzięki któremu będzie można kontrolować swoje pożyczki.

Jakie bazy sprawdza Ekassa?
Z informacji zawartych w systemie wynika, że Ekassa korzysta z dwóch rejestrów – Biura Informacji Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Długów. O ile wpis w pierwszej bazie nie jest przeszkodą do podjęcia zobowiązania, pogorszy jedynie jego warunki, o tyle wpis w Krajowym Rejestrze Długów to bariera nie do przejścia. Ekassa powiadamia również, że dłużnicy zalegający ze spłatą, zostaną bez wahania umieszczeni w tym rejestrze.

Ekassa to nowatorski projekt znanej firmy, dla ludzi ceniących sobie indywidualne podejście i łatwe procedury.
Jeżeli:
• szukasz szybkiej pożyczki, dopasowanej do Twoich potrzeb,
• spełniasz warunki określone regulaminem firmy,
• Twój budżet pozwala na wzięcie pożyczki i dotrzymanie terminu spłaty – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zalety pożyczki w Ekassa
• intuicyjny i nowatorski system oceny wiarygodności klienta,
• elastyczne warunki spłaty,
• preferencyjne warunki dla lojalnych i rzetelnych klientów.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Krótkoterminowej spłacaną jednorazowo:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1551,27%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 620 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 120 zł (w tym: prowizja 116,16 zł, odsetki 3,84 zł), okres kredytowania 28 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 lutego 2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Ratalnej spłacaną częściami cotygodniowo zaczynając od 2-go tygodnia:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1631,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1960 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 460 zł (w tym: prowizja 436,99 zł, odsetki 23,01zł), 7 cotygodniowych rat w wysokości 280 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 lutego 2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Ratalnej spłacaną częściami cotygodniowo zaczynając od 2-go tygodnia z dodatkowymy transzami:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 288,49%. Сałkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3380zł: 1500 zł wpływa na konto odrazu, 630 zł – w 3-im tygodniu, w przypadku spłaty w terminie pierwszej lub drugiej raty pożyczki ,1250 zł - wypłacę się w 7-ym tygodniu w przypadku spłaty w terminie 3- 6 raty pożyczki. Сałkowita kwota do zapłaty 3729zł, oprocentowanie stałe -10%, całkowity koszt pożyczki- 349 zł ( prowizja -346,59 zł, odsetki- 2,41zł), 11 cotygodniowych rat o wysokości 339 zł. Kalkulacja została dokonana w dniu 9 lutego 2017 roku na reprezentatywnym przykładzie.

złóż wnisek o pożyczkę w ekassa
OPINIE O CHWILÓWKACH W EKASSA
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści