Opinie o pożyczkach w Ekredycik pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O EKREDYCIK
Ekredycik pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: SMS Invest Sp. z o.o.
ul. Świdnicka 13, Wrocław
kontakt: tel. 71 719 33 13
strona internetowa: www.ekredycik.pl
godziny pracy: dni robocze od 8:00 do 18:00


Ogólne informacje
Ekredycik to firma kierowana przez SmsKredyt i spółkę Sms Invest, z siedzibą we Wrocławiu.
Jest autorem ciekawej oferty skierowanej do konsumentów szukających pożyczki ratalnej.
Propozycja nie jest sztampowa i wydaje się, mimo wysokiego oprocentowania, dość atrakcyjna.
Przyjemna w kontakcie strona serwisu internetowego informuje, że najwyższa kwota o jaką można wnioskować to 7 000zł a maksymalny czas kredytowania – 30 miesięcy. Jak na warunki parabanku to całkiem śmiało.
Platforma internetowa dostarcza szczegółowych i drobiazgowych danych o sposobie pożyczania, warunkach umowy czy przesłankach jakimi kieruje się firma. Widać tu troskę o zadowolenie klienta i profesjonalizm.
Z takich serwisów korzysta się z przyjemnością.
Pożyczyć może każdy kto spełnia warunki stawiane przez eKredycik. Nie są one zbyt wygórowane.
Wystarczy mieć pomiędzy 20 a 80 lat, posiadać dochód i telefon komórkowy oraz przede wszystkim być obywatelem Polski. Konto bankowe nie jest niezbędne. W razie jego braku, pożyczkobiorca może odebrać kwotę pożyczki na Poczcie lub w Banku Pocztowym.
To z pewnością ukłon, w stronę osób starszych, które nie zawsze dysponują rachunkiem bankowym.
Oczywiście nie można również mieć złej historii finansowej ponieważ to wyklucza pozytywny finał wniosku.
Firma nie udziela darmowych pożyczek ani nie pozwala na przedłużenia czasu na spłatę raty. Termin potwierdzony umową jest ostateczny. Oczywiście można zmienić dzień spłaty raty oraz oddać pożyczkę przed terminem – konsultant dokona ponownej symulacji kosztów i odejmie te, związane z krótszym terminem kredytowania. Jednym zdaniem – pożyczkobiorca zapłaci procent tylko za czas do daty całkowitej spłaty, pozostały zostanie umorzony.
Oczywiście, po zmianie decyzji od umowy można odstąpić w ciągu czternastu dni, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.


Jak wziąć pożyczkę w eKredycik?
Serwis internetowy podaje szczegółową instrukcję wnioskowania. Prawie niczym nie różni się ona od standardowych procedur, stosowanych w innych parabankach.
Pierwszym a paradoksalnie najtrudniejszym krokiem jest decyzja, którą musi podjąć klient odnośnie kwoty i czasu kredytowania. Warto zastanowić się jaka wysokość raty nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu i sprawi, że spłata pożyczki będzie udręką i wyrzeczeniem.
Po wybraniu optymalnego rozwiązania trzeba podać swoje dane w krótkim formularzu. To zaledwie kilka rubryk. Należy przygotować dane osobowe z dowodu osobistego oraz te o przychodach i wydatkach. Firma musi mieć wgląd w finanse pożyczkobiorcy. M. in. na tej podstawie oceni ryzyko kredytowania.
I to właściwie na tyle. Na podstawie zgody na weryfikację w bazach informacji gospodarczej, parabank dokona sprawdzenia rzetelności wnioskodawcy oraz podejmie decyzję.
W ciągu kilku minut trafi ona do klienta poprzez sms lub kontakt telefoniczny. Akceptacja wniosku kończy się przyjazdem kuriera, który przywiezie umowę do podpisania. Po tym fakcie pieniądze zostaną przelane na konto lub będzie je można odebrać na Poczcie.


Jakie bazy sprawdza eKredycik?
Parabank wnikliwie studiuje przeszłość potencjalnych klientów. Ponieważ udostępnia minimalne procedury i nie wymaga zaświadczeń, skądś musi czerpać wiedzę o pożyczkobiorcy. Tym źródłem są rejestry dłużników. Niestety osoby mające nieczyste konta w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej, ERIF oraz Krajowym Rejestrze Długów, muszą pożegnać się z pożyczką w tej firmie. Zasady są niezłomne i dotyczą wszystkich.


eKredycik to rzetelna i wiarygodna finansowo firma, udzielająca pożyczek w systemie ratalnym.
Jeżeli:
• nie daje Ci spać jakiś nagły kłopot finansowy,
• potrzebujesz pożyczyć większą sumę pieniędzy na dłuższy czas,
• chcesz skorzystać z usług firmy, która stosuje jasny przekaz do klienta,
• obawiasz się ukrytych kosztów czy skomplikowanych procedur,
• nie posiadasz konta bankowego i wolisz pieniądze odebrać na poczcie,
• ze względu na zaawansowany wiek odmówiono Ci pożyczki w innych parabankach – ta oferta z
  pewnością jest dedykowana Tobie.

Zalety pożyczki w eKredycik.
• wysoka kwota pożyczki,
• długo okres kredytowania,
• proste procedury i przyjazny serwis internetowy,
• brak konieczności posiadania rachunku bankowego.

Reprezentatywny przykład pierwszej pożyczki:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 106,84%. Pożyczka spłacana w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 244,65 zł z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie, odsetkami od kwoty pożyczki w wysokości 322,86 zł oraz prowizją w wysokości 2550,00 zł. Całkowita kwota do spłaty przez konsumenta to 5871,15 zł.

pożyczka aplikacja
OPINIE O CHWILÓWKACH W EKREDYCIK
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści