Opinie o koncie bankowym w Euro Bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Euro Bank
Euro Bank

Eurobank to stabilna instytucja posiadająca już ponad milion klientów, korzystających z ponad dwóch milionów produktów bankowych. Posiada ok. 500 placówek w całej Polsce, dostępna jest również poprzez serwis internetowy i mobilny. Bank dba o jakość obsługi oraz poziom zadowolenia i komfortu konsumentów. Oferta rachunków to przede wszystkim konta osobiste. Eurobank od jakiegoś czasu nie obsługuje już firm. Propozycja jest zbudowana z kilku ciekawych opcji. Z pewnością warto przejrzeć warunki oraz korzyści aby wybrać najdogodniejszą opcję. Trzeba wziąć pod uwagę, nie tylko koszt prowadzenia i utrzymania rachunku ale również dostęp do dodatkowych produktów oraz zasięg korzyści wynikających z prowadzenia konta w konkretnej ofercie. Budując pakiet wokół rachunku podstawowego, można stworzyć własną strategie finansową, przy osiągnięciu optymalnego komfortu.


Konto Osobiste Active
Jest to docelowo bezpłatny produkt dla osób aktywnych finansowo oraz korzystających z wielu usług. Konto może być prowadzone bez ponoszenia kosztów przez właściciela, pod warunkiem – comiesięcznego wpływu świadczenia 500+ (brak opłaty za rachunek do września 2017 roku) lub wykonania trzech transakcji bezgotówkowych karta kredytową przy limicie co najmniej 500zł lub przy sumie wpływów na konto w wysokości przynajmniej 1500zł albo przy średnim saldzie rachunku – 15 000zł. W przeciwnym wypadku klient zostanie obciążony kwotą 9 zł miesięcznie.
Oferta przewiduje również darmowe wypłaty oraz przelewy wewnętrzne, bezpłatne przelewy internetowe, oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
Właściciel rachunku ma dostęp do darmowego pakietu assisstance – oznacza to pomoc medyczną i drogową w nagłych przypadkach. Dodatkowymi korzyściami wynikającymi z korzystania z produktu są – ubezpieczenie Codzienna Ochrona, całodobowy dostęp do serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej a także możliwość uczestnictwa w programie „Rodzina i Przyjaciele”- czyli 5 % zwrotu kosztów zakupów związanych ze sportem i rekreacją.

Jak założyć rachunek Active?
Eurobank udostępnia dwie ścieżki aplikowania o rachunek bankowy. Pierwszą, tradycyjną – jest wizyta w oddziale banku. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i zgłosić się do doradcy. On pomoże w przejściu przez formalności, które trwają zaledwie kilka minut. Drugą opcją jest możliwość wnioskowania online. Na stronie platformy internetowej, wystarczy wypełnić krótki wniosek i poczekać na telefon od konsultanta. Kurier przywiezie umowę na wskazany adres. Po jej podpisaniu, konto zostanie aktywowane.

Jakie karty przysługują właścicielowi konta?
Posiadacz rachunku osobistego Active ma dostęp do kart płatniczych – Visa Electron, Mastercard Debit. Są ona prowadzone bezpłatnie, pod warunkiem wykonania transakcji na sumę 400zł miesięczni. W przeciwnym razie, za kartę zostanie pobrana opłata w wysokości 4.9zł.


Konto Osobiste Prestige
Jest to opcja rachunku osobistego dla najbardziej wymagających klientów, korzystających z wielu usług bankowych i udogodnień. Rachunek Prestige zyskał miano najlepszego rachunku osobistego w rankingu Złoty Bankier. Oznacza to, że jest optymalną ofertą dla osób, które cenią sobie wygodę dbania o własne finanse.
Konto prowadzone będzie bezpłatnie, pod warunkiem utrzymania salda  okolicach 50 000zł lub miesięcznych wpływach na kwotę 3000zł. Darmowe jest również dla osób, które używają rachunku do spłaty kredytu, na sumę nie niższą niż 30 000zł. Jeśli warunki nie będą spełnione, koszt utrzymania rachunku to 21zł miesięcznie. Klient nie poniesie również kosztów przelewów do innych banków, zleceń stałych, wypłat z bankomatów w kraju i za granicą.
Ponieważ produkt jest ekskluzywny, właściciel rachunku otrzyma również dostęp do całego pakietu możliwości – darmowego zestawu ubezpieczeń (Home Assistance, Medical Assistance, Assistance sprzętu komputerowego oraz Usługi Concierge), ochrony w ramach programu Codzienna Ochrona oraz 5% zwrotu kosztów rozrywki i rekreacji.
Jeśli klient wyrazi taką chęć, może dodatkowo otworzyć konto dla dziecka lub uruchomić, do wysokości nawet 100 000zł.

Jak założyć konto Prestige?
Wnioskowanie o otwarcie konta Prestige jest bardzo proste. Pierwsza opcją jest wizyta w placówce. Należy pamiętać o zabraniu dowodu osobistego. Fachowy konsultant pomoże w wypełnieniu formularza. Wygodną formą jest wnioskowanie przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek i potwierdzić dane osobowe w rozmowie telefonicznej z doradcą. Stosowną umowę, przywiezie kurier. Po jej podpisaniu, konto zostanie aktywowane.

Jakie karty przysługują właścicielowi konta?
Do rachunku wydawane są karty płatnicze – Visa Electron oraz Mastercard Debit. Korzystanie z nich nie generuje żadnych kosztów, pod warunkiem wykonania transakcji, na sumę 500zł miesięcznie. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, koszt jej utrzymania wyniesie 4.9zł miesięcznie.


Konto Osobiste Classic
Jest to oferta dla osób lubiących tradycyjny sposób korzystania z rachunku. Eurobank, tworząc tę ofertę, położył nacisk, by najatrakcyjniejsze wydały się usługi wykonywane w placówkach bankowych. Konto otwierane jest bezpłatnie i tak prowadzone, pod warunkiem – utrzymania miesięcznego salda w wysokości co najmniej 10 000zł lub utrzymania comiesięcznych wpływów na sumę nie mniejszą niż 1000zł, albo posiadania i aktywnego korzystania z karty kredytowej z limitem co najmniej 500zł. Konto darmowe jest również dla osób, spłacających przy jego pomocy kredyt, na sumę co najmniej 500zł. Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów w Polsce oraz wszelkie wpłaty i wypłaty w placówkach bankowych. Jeśli chodzi o przelewy, to darmowe są te, wykonane przez internet, oraz przelewy wewnątrz bankowe, dokonane w oddziale banku. Dodatkowe usługi to – pakiet assistance „Home Assistance”, ochrona rzeczy osobistych i zakupów w usłudze „Codzienna Ochrona”, możliwość otwarcia dodatkowego konta dla najmłodszych oraz skorzystanie z opcji limitu do wysokości 100 000zł.
Korzystanie z rachunku stanie się łatwiejsze dzięki pakietom powiadomień sms oraz bankowości internetowej i mobilnej.

Jak założyć konto Classic?
Rachunek Classic można otworzyć jedynie podczas wizyty w oddziale banku Eurobank. Na miejscu, można skorzystać z porady i pomocy fachowego konsultanta, który przeprowadzi przez krótkie formalności. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego. Założenie konta trwa zaledwie kilka minut, podobnie jak aktywacja.

Jakie karty przysługują właścicielowi konta?
Karty płatnicze oferowane do usługi rachunku bankowego Classic to standardowo – Visa Electron oraz Mastercard Debit. Warunki bezpłatnego korzystania są jednak nieco inne – należy wykonać miesięcznie transakcje bezgotówkowe na sumę co najmniej 300zł by karta była zupełnie darmowa. W przeciwnym razie klient zostanie obciążony kosztem usługi – 4.9zł miesięcznie. Karta może być wydana od ręki, w oddziale bankowym, już podczas składania wniosku o rachunek bankowy.


Konto Osobiste Standard
Jest to podstawowa wersja rachunku osobistego. Ma ograniczony pakiet usług, natomiast warunki bezpłatnego korzystania są łatwe do spełnienia – wystarczy zapewnić comiesięczny wpływ na konto, w wysokości 100zł lub utrzymać średnie saldo – przynajmniej 1000zł. Rachunek jest darmowy także dla osób, które przy jego pomocy spłacają kredyt lub aktywnie korzystają z karty. Darmowe są również wypłaty z bankomatów Eurobank, przelewy wewnętrzne oraz internetowe. Klient nie poniesie kosztów wpłat i wypłat w palcówce bankowej, zyska także bezpłatny pakiet powiadomień – w wersji podstawowej..

Jak otworzyć rachunek Standard?
Aby stać się posiadaczem rachunku standard w Eurobanku należy pofatygować się do najbliższej placówki bankowej. Profesjonalny konsultant, zajmie się formalnościami, które potrwają nie więcej niż kilka minut. Oczywiście trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.

Jakie karty przysługują właścicielowi konta?
W standardowej ofercie konta osobistego karty Visa Electron oraz Mastercard Debit wydawane są bezpłatnie, natomiast ich utrzymanie obciąży klienta kosztem – 4.9zł miesięcznie. Niespersonalizowana karta płatnicza może być wydana od ręki w oddziale bankowym, na kartę spersonalizowaną, należy poczekać do dwóch tygodni.


Konto Osobiste Junior
Oferta skierowana jest do najmłodszych – dzieci w wieku od 13 do 18 roku życia. Rachunek pomoże im w nauce zarządzania finansami oraz przygotowaniu do wejścia w świat dorosłych. Konto prowadzone jest bezpłatnie, pod warunkiem, że pełnoletni przedstawiciel dziecka jest posiadaczem rachunku osobistego w Eurobanku.
Darmowe są również wpłaty i wypłaty w placówce bankowej, przelewy wewnętrzne oraz wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce.
Klient ma również możliwość założenia konta oszczędnościowego w ramach prowadzonego rachunku oraz aktywowania usługi powiadomień.
Jest to z pewnością bezpieczna i atrakcyjna forma zarządzania kieszonkowym przez dzieci.

Jak otworzyć rachunek Junior?
Jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z oferty tego produktu, musi udać się z dzieckiem do najbliższej placówki Eurobanku by wypełnić wniosek i podpisać umowę. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i legitymację szkolną dziecka. Na miejscu, doradca pomoże w przejściu przez formalności.

Jakie karty przysługują właścicielowi konta?
Karty dedykowane ofercie to oczywiście Visa Electron oraz Mastercard Debit. Wydawane są bezpłatnie, nawet w czasie pierwszej wizyty w placówce. Koszt utrzymania kart to 4.9zł miesięcznie.


Oferta Eurobanku nie jest może tak szeroka jak innych instytucji bankowych, zawiera jednak wszystkie niezbędne opcje, pozwalające na zorganizowanie finansów prywatnemu konsumentowi. Brak kont firmowych jest widoczny. Być może ta sytuacja zmieni się z biegiem czasu. Rachunki osobiste w Eurobanku stawiane są za wzór, nie tylko pod względem niskich kosztów ale także łatwego dostępu i intuicyjnej obsłudze.

Otwórz konto bankowe w Euro bank
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści