Opinie o pożyczkach w Euroloan pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O EUROLOAN
Euroloan pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.
Ul. Działdowska 11/10 , 01-184 Warszawa
kontakt: tel. 22 1 333 111  , e-mail cok@euroloan.pl
strona internetowa: www.Euroloan.pl
godziny pracy: godziny obsługi infolinii. 8-18


Ogólne informacje
Spółka Euroloan Consumer Finance pojawiła się na rynku polskim w 2013 roku. Do tej pory działała w Skandynawii, gdzie wykazała się znajomością potrzeb klientów oraz elastycznym podejściem do zobowiązań. Firma chce pomóc Polakom w gospodarowaniu pieniędzmi oraz w układaniu budżetu z uwzględnieniem niespodziewanych wydatków.
Instytucja zboczyła z drogi tradycyjnych chwilówek, oferując pożyczkobiorcom innowacyjny produkt – limit kredytowy. Działa on na rygorystycznych zasadach, określonych regulaminem firmy oraz umową pomiędzy dostawcą usługi a wnioskującym.
Aby stać się klientem Euroloan należy wykazać się dobrą historią kredytową oraz majątkiem.
Limit dostępny w propozycji parabanku to kwota pomiędzy 200zł a 10 000zł i jest zależna od profilu kredytowego pożyczkobiorcy. Firma nie wnika w cel pożyczki, pozwala kons7umentowi na swobodne zarządzanie gotówką w ramach jasno określonych zasad.
Umowa jest przyznawana bezterminowo, od wnioskującego zależy kiedy i jak chce z niej zrezygnować. Można to zrobić w każdym momencie pod warunkiem uregulowania zadłużenia.
Obsługa konta limitowego nie jest niestety darmowa. Każda operacja na rachunku w serwisie jest związana z kosztami – wniosek o zwiększenia limitu, zmiana kwoty raty, czy terminu spłaty.
Do czasu wpłaty pierwszej raty zadłużenia oraz wpisania kodu odblokowującego z litu, który przychodzi na adres zameldowania klienta, można korzystać jedynie z połowy dostępnego limitu.

Euroloan skrupulatnie bada zdolność finansową wnioskujących aby nie narazić się na straty a klienta nie obarczyć zbyt dużym zobowiązaniem. Jest to na pewno uczciwe podejście w stosunku do konsumenta.
Aby nawiązać współpracę z serwisem pożyczkowym wystarczy mieć powyżej 18 lat, dobrą przeszłość kredytową, nie mieć opóźnień w spłatach pożyczek, posiadać dowód osobisty i konto bankowe.


Jak wziąć pożyczkę w Euroloan?
Pierwszym krokiem do uzyskania limitu na koncie oraz związanych z tym profitów jest założenie profilu w serwisie internetowym firmy. Wystarczy wypełnić prosty formularz zawierający dane osobowe, adres, numer konta bankowego i PESEL. Wymagane jest również określenie loginu i hasła dostępu. W kolejnym etapie należy przelać kwotę 1 zł na wskazany rachunek, za pomocą wygodnej bramki płatniczej. Jest to standardowa weryfikacja i trwa błyskawicznie.
Na podany w systemie adres przyjdzie email, w którym klient znajdzie link potwierdzający chęć założenia konta. Po tej weryfikacji można się już zalogować do systemu i wystąpić o przyznanie limitu.
Wnioskowanie polega na wypełnieniu oświadczenia o zarobkach i wydatkach, co pozwoli na określenie sytuacji finansową pożyczkobiorcy i sprawdzenia jaka kwota nie będzie dla niego zbyt dużym obciążeniem.
Wnioski wysłane pomiędzy 7.00 a 22.00 mogą liczyć na natychmiastowe rozpatrzenie. Te, złożone wcześniej lub później, poza godzinami pracy biura, muszą czekać do kolejnego dnia roboczego.\
Decyzja w sprawie limitu będzie widoczna po zalogowaniu się na konto użytkownika ale też przesłana w wiadomości sms i będzie zawierała kwotę przyznanego limitu, wysokość raty do spłaty
oraz tabelę opłat i prowizji związanych z ruchem na koncie.
Po akceptacji przyznanej sumy, można już cieszyć się gotówką.


Jakie bazy sprawdza Euroloan?
Euroloan w sposób indywidualny podchodzi do oceny ryzyka poszczególnych klientów.
Nie oznacza to jednak, że zrezygnował ze współpracy ze znanymi rejestrami dłużników.
Firma korzysta z informacji udostępnianych przez Biuro Informacji Kredytowej oraz Biuro Informacji Gospodarczej. Niestety wpisy w tych bazach mogą udaremnić przyznanie limitu bądź znacznie go obniżyć. Warto więc być czujnym na terminy spłat zobowiązań, nie przekraczać ich i budować opinię rzetelnego pożyczkobiorcy.

Oferta Euroloan skierowana jest do osób, które chcą budować swoją niezależność oraz  w razie nieprzewidzianych problemów finansowych mieć pod ręką dostępną gotówkę.
Jeżeli:
• lubisz być niezależny finansowo,
• chcesz ułożyć swój budżet z uwzględnieniem nieprzewidzianych wydatków,
• lubisz korzystać z usług firm o międzynarodowej sławie i dobrej opinii,
• spełniasz kryteria wyznaczone przez firmę Euroloan,
• interesuje Cię skorzystanie z innowacyjnej formy pożyczki – to oferta przeznaczona dla Ciebie.

Zalety pożyczki Euroloan.
• precyzyjne zasady,
• kwota limitu aż do 10 000zł,
• możliwość zmiany terminu spłaty oraz wysokości raty,
• przyjazny serwis internetowy.

Reprezentatywny przykład pierwszej pożyczki:
Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2000 złotych) wynosi 128,64% (oprocentowanie zmienne), a całkowity koszt wynosi 1043,33 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3043,33 złotych.

pożyczka aplikacja
OPINIE O CHWILÓWKACH W EUROLOAN
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści