Opinie o pożyczkach w Finansowo pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O FINANSOWO POŻYCZKI SPOŁECZNOŚCIOWE
Finansowo pożyczka

Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: FINANSOWO SP Z O O
z siedzibą w Warszawie przy ul. Inżynierska 8
strona internetowa: www.finansowo.pl


Ogólne informacje
Finansowo.pl jest serwisem pożyczkowym, którego właścicielem jest Finansowo Spółka, z siedzibą w Warszawie. Oferta firmy jest odpowiedzią na popularny w strefie pożyczkowej ruch social lending, czyli pożyczek społecznościowych. Celem instytucji jest dobranie pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy spośród osób zarejestrowanych w systemie. Pozwala to na dobrowolne i elastyczne negocjowanie rodzaju, kwoty i kosztów zobowiązania.
Ten sposób zawierania umów finansowych stał się źródłem tanich chwilówek i zyskał w Polsce wielu zwolenników. Jest alternatywą dla dość wygórowanych kosztów pożyczek w niektórych parabankach oraz sztampowych umów bez możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.
Aby stać się użytkownikiem systemu należy spełnić określone regulaminem wymagania – posiadać co najmniej 18 lat, dowód osobisty, rachunek bankowy oraz telefon komórkowy i email.
Zdolność finansowa pożyczkobiorcy jest tu określana w sposób indywidualny bez opierania się tylko na wpisach w bazach informacji gospodarczej czy oświadczeniu majątkowym. Sprawia to, że podjęcie zobowiązania w Finansowo.pl jest łatwiejsze niż w parabankach surowo przestrzegających procesów weryfikacji.
W systemie rejestrować się mogą zarówno osoby szukające okazji do wzięcia pożyczki jak i te, które chcą tej pożyczki udzielić.
Firma szczyci się tym, że skojarzyła już transakcje na ponad 81 mln złotych.
Jest to z pewnością ciekawy sposób na zarówno pożyczenie potrzebnej kwoty jak i na ulokowanie kapitału w celu zarobkowania.


Jak pożyczyć w Finansowo.pl?
Przede wszystkim należy zarejestrować się w systemie. Wymaga to podania danych osobowych, adresu email, numeru telefonu i konta bankowego. Po założeniu konta, klient jest proszony o dokonanie potrzebnych weryfikacji obowiązkowych. Są to – adres email, numer telefonu, konto bankowego, adres zameldowania oraz dokument tożsamości. Aby zwiększyć swoją wiarygodność i w przyszłości móc liczyć na zaufanie pożyczkodawców i dobre warunki transakcji, użytkownik może dokonać weryfikacji dobrowolnych – adresu zamieszkania, dokumentu ze zdjęciem.
danych z rejestrów BIG Infomonitor, faktury na dowolny rachunek, scoringu BIK oraz zatrudnienia i zarobków.
Osoba pretendująca do miana pożyczkodawcy powinna zweryfikować obowiązkowo konto email i bankowe a dodatkowo dokument tożsamości i zdjęcie.
Po założeniu konto wszystko zależy już od kreatywności w opisaniu celu pożyczki, wybrania kwoty oraz wynagrodzenia dla osoby, która sfinalizuje zobowiązanie. W następnym kroku należy już tylko czekać na oferty i wybrać najlepszą z dostępnych. Kiedy dojdzie do umowy pomiędzy stronami, użytkownik pokrywa koszt finalizacji wniosku i czeka na przelew na rachunek bankowy.
Pożyczkodawca dostarcza numeru konta do spłaty.
Ten sposób na zdobycie pieniędzy to z pewnością dobry sposób na ominięcie meczących procedur i formalności. Proces odbywa się online i nie wymaga dużego zaangażowania czasu. Klienci uzyskujący pozytywne opinie od lokujących swój kapitał mają szansę na zdobycie kolejnych pożyczek na jeszcze lepszych warunkach i większego zainteresowania pożyczkodawców.
Zła historia kredytowa nie jest tu znaczną przeszkodą, może jedynie wydłużyć czas oczekiwania na użytkowników chcących obdarzyć zaufaniem i pożyczyć pieniądze. Warto jednak dbać o swój wizerunek bo jest to szansą na preferencyjne warunki oraz zobowiązanie tańsze niż te dostępne w ofertach bankowych.


Finansowo.pl to serwis, który nie ogranicza użytkowników i pozwala na zdobycie pożyczki taniej niż w instytucjach bankowych i parabankach.
Jeżeli:
• potrzebujesz gotówki ale nie chcesz pokrywać kosztów drogich pożyczek,
• spełniasz warunki serwisu określone regulaminem,
• chcesz ulokować swoje pieniądze i spróbować zarobić na pożyczaniu potrzebującym,
• ufasz jedynie firmom z jasnymi zasadami,
• potrafisz kreatywnie przedstawić cel swojej pożyczki i zainteresować odbiorców,
• chcesz skorzystać z popularnego w Polsce systemu social lending – ta oferta jest skierowana do
 Ciebie.

Zalety pożyczki w Finansowo.pl
• firma z jasnymi zasadami,
• weryfikacja w bazach informacji na zasadzie dobrowolności, tylko w celu podniesienia swojej
  wiarygodności,
• szybkie procedury,
• możliwość negocjowania kosztów zobowiązania oraz warunków spłaty.
• klarowny regulamin określający każdy możliwy aspekt rejestracji i transakcji pomiedzy stronami.


pożyczka aplikacja
OPINIE O CHWILÓWKACH W FINANSOWO
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści