Opinie o pożyczkach w GetBucks pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O GETBUCKS
GETBucks pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: GetBucks Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
mająca siedzibę w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
kontakt: tel. (22) 307 53 57 , e-mail info@getbucks.pl
strona internetowa: www.getbucks.com

Ogólne informacje
Getbucks od niedawna działa w sektorze polskich pożyczek pozabankowych. Pełna nazwa firmy to – Getbucks Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Firma deklaruje jasne i czytelne zasady wnioskowania oraz przyznawania zobowiązań. Mimo że działa od niedawna, ma już mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. To chyba najbardziej wiarygodna rękojmia. Oferta parabanku przewiduje sumę od 200 do 4000zł przy czym dostępna kwota pierwszej pożyczki w firmie to 1100zł. Czas na spłatę zawiera się w przedziale od 7 do 30 dni. Getbucks daje większe możliwości stałym i zaufanym klientom. Kolejne progi pożyczkowe, dla regularnie spłacających zobowiązania, są coraz wyższe. W miarę budowania zaufania, klient ma dostęp do coraz bardziej preferencyjnych warunków. Oznacza to, że warto dbać o terminy by zyskać na współpracy z firmą.
Niestety firma zrezygnowała z opcji pierwszej darmowej pożyczki – jeszcze do niedawna można było skorzystać z takiej oferty. Można mieć nadzieję, że przełoży się to na inne atrakcje i systemy bonusowe. Darmowa pierwsza pożyczka jest z pewnością czymś co przyciąga klientów.
Aby móc ubiegać się o przyznanie zobowiązania w Getbucks, należy być obywatelem Polski, mieć pomiędzy 20 a 70 lat oraz posiadać ważny dokument tożsamości. Jego skan lub zdjęcie będzie potrzebne w procesie wnioskowania o pożyczkę. Instytucja nie wymaga zaświadczeń o dochodach, weksli, poręczeń ani żadnych zabezpieczeń. Warunki są jasne i czytelne. Brak ukrytych kosztów.
W przypadku problemów ze spłatą pożyczki, pożyczkodawca umożliwił skorzystanie z opcji przesunięcia terminu spłaty. Jest to oczywiście obwarowane dodatkowymi kosztami. Warto pilnować terminów, ponieważ działania windykacyjne – upomnienia i monity, znacznie podniosą koszt pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę w Getbucks?
Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i intuicyjna. Klarowna strona internetowa prowadzi klienta przez kolejne etapy rejestracji i wnioskowania. Po podjęciu decyzji o sumie pożyczki oraz czasie na spłatę, należy te dane zaznaczyć na aplikacji w formie suwaka. Pomoże to również w zobrazowaniu całkowitego kosztu pożyczki. Jeśli jest on zgodny z wymaganiami klienta, wystarczy zaakceptować symulację i przejść do formularza. W kwestionariuszu należy pozostawić dane z dowodu osobistego oraz informacje o majątku, przychodach i wydatkach. Należy również zweryfikować tożsamość. Można to zrobić z poziomu profilu klienta – weryfikacja Express lub poprzez tradycyjny przelew jednego grosza na wskazane konto bankowe. W drugim przypadku proces wnioskowania może przedłużyć się, w zależności od tego, w jakim banku posiada rachunek klient. Na tym etapie, należy wyrazić zgody na weryfikacje w bazach informacji gospodarczej oraz ocenę zdolności kredytowej. Jeśli będzie pozytywna, system wyrazi zgodę na pożyczkę w sumie o jaką wnioskuje klient, lub poda własną propozycję. Po akceptacji przez pożyczkobiorcę, gotówka trafi na jego rachunek bankowy.

Jakie bazy sprawdza Getbucks?
Get bucks, wzorem innych parabanków, dba o swoje interesy ufając klientom na tyle, na ile pozwala ich przeszłość finansowa. Należy liczyć się z tym, że firma sprawdzi przyszłego pożyczkobiorcę pod kątem rzetelności w spłatach poprzednich zobowiązań. Osoby mało wiarygodne, będą musiały zgodzić się na niższą kwotę zobowiązania lub przyjąć odmowę kredytowania ze strony parabanku. Strona serwisu internetowego firmy, oznajmia już na stronie głównej, że parabank czerpie informacje z danych ERIF oraz Biura Informacji Gospodarczej Infomonitor. Oznacza to, ze negatywny wpis w tych rejestrach będzie miał niekorzystny wpływ na proces wnioskowania o pożyczkę. Nie muszą się martwić natomiast osoby z kłopotliwymi wskazaniami w Krajowym Rejestrze Długów lub Biurze Informacji Kredytowej – z tych baz Getbucks nie korzysta.

Get bucks to ambitna firma z dobrym i rzetelnym podejściem do pożyczkobiorców
Jeżeli:
• szukasz szybkiej, niekłopotliwej pożyczki na kilka czy kilkanaście dni,
• zależy Ci na czasie i fachowej obsłudze,
• chcesz skorzystać z usług sprawdzonej firmy – oto oferta dla Ciebie.

Zalety pożyczki w Getbucks
• korzystne warunki dla stałych klientów,
• szybka decyzja kredytowa i przelew,
• nawet do 4000zł pożyczki.

Weź pożyczkę w GetBucks

OPINIE O CHWILÓWKACH W GETBUCKS
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści