Opinie o koncie bankowym w Getin Bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Getin Bank
Getin Bank


Konta osobiste
Kierując się osobistymi preferencjami klientów oraz zapotrzebowaniem jakie kreuje sektor finansowy, Getin Bank stworzył ofertę rachunków osobistych, której poszczególne produkty maja podnosić komfort operacji finansowych konsumenta, oraz pomóc mu sprawniej zarządzać domowym budżetem. Dostęp do bankowości internetowej czy mobilnej, bezpłatne prowadzenie rachunku czy różnego rodzaju oferty promocyjne mające na celu podnieć atrakcyjność propozycji, to standard, który już nie dziwi żadnego klienta.

Konto Getin Up
Jest to doskonała forma zarządzania pieniędzmi. Rachunek można otworzyć bezpłatnie, prowadzenie go również nie obciąża klienta żadnymi opłatami – przelewy internetowe – 0zł, wypłaty w bankomatach Euronet i Planetcash – 0zł, darmowy dostęp do konta oszczędnościowego i bankowości mobilnej oraz internetowej. W pakiecie jest również karta zbliżeniowa Mastercard – komfortowy sposób na dokonywanie transakcji bezgotówkowych. Każdy właściciel tego produkty, który wykaże się aktywnym prowadzeniem konta, zyska dostęp do promocyjnego Pakietu Korzyści „Mój Bank” - oznacza to zwrot części płaconych rachunków, lepsze oferty kredytowe oraz zwrot części transakcji wykonanych kartą.

Konto Getin Up Free
Rachunek przeznaczony jest dla osób pomiędzy 18 a 28 rokiem życia. Charakteryzuje się brakiem opłaty za prowadzenie i dostępem do atrakcyjnych promocji – 10% zniżki na bilety do Cinema City a także 3% procent dodatku do stypendium naukowego bądź socjalnego. Bezpłatne są również przelewy oraz wypłaty z bankomatów sieci Euronet i Planetcash. Kart do rachunku to Mastercard Debit oraz Legitymacja Studencka z funkcją płatniczą. Ta oferta zyskała tytuł najlepszego produktu dla młodych osób w rankingach money.pl oraz Rzeczpospolitej.

Konto oszczędnościowe
Konto oszczędnościowe to propozycja dla osób, które chcą by ich pieniądze generowały zysk. Propozycja przewiduje oprocentowanie aż do 1.9% w skali roku. Otworzenie rachunku wiąże się z dostępem do bezpłatnych wypłat z bankomatów w całej Polsce, 2% zwrotu za rachunki domowe – do 30zł, 2% zwrotu za zakupy opłacone kartą kredytową – do 30zł miesięcznie, tańszym kredytem ( do 2% zwrotu rat kredytów gotówkowych i ratalnych – do 30zł miesięcznie), darmowych powiadomień sms.

Indywidualne Konto Emerytalne
Oferta przeznaczona jest dla seniorów i generuje dodatkowe oszczędności na czas emerytury.
Zakładane jest w ramach dobrowolnego trzeciego filaru systemu ubezpieczeń społecznych.
Rachunek jest również zabezpieczeniem przyszłości osób najbliższych właścicielowi, w przypadku jego śmierci wypłata oszczędności nie jest obciążona podatkiem od zysków kapitałowych. Podstawowe oprocentowanie konta to 1.5% - jest równe stopie referencyjnej NBP.

Jak otworzyć konto osobiste
W zależności od rodzaju konta możliwe są różne drogi do jego otwarcia. Najprostszą jest wizyta w najbliższej placówce banku oraz skorzystanie z pomocy konsultanta. Możliwe jest również skorzystanie z serwisu internetowego lub bankowości mobilnej. Wystarczy wysłać wniosek i czekać na kuriera, który dostarczy umowę pod wskazany adres.

Kto może otworzyć rachunek osobisty?
Aby stać się posiadaczem konta osobistego w Getin Banku, należy zamieszkiwać teren Polski, posiadać dowód osobisty i spełniać kryteria wiekowe odpowiednie dla wybranego rodzaju rachunku.

Jakie opłaty związane są z prowadzeniem rachunku osobistego?
Konta osobiste w Getin Banku, w podstawowym zakresie są bezpłatne. Należy się liczyć z kosztami przy wypłatach z bankomatów innych niż wskazane, oraz po przekroczeniu limitu poszczególnych pakietów. W większości ofert rachunki nie generują kosztów a zyski.

Podsumowanie
Getin Bank spełnia wszelkie przesłanki by stać się bankiem, który dba o budżet klienta. Rachunki osobiste otworzone w tej instytucji nie tylko pomagają w codziennym zarządzaniu pieniędzmi ale również ułatwiają transakcje bezgotówkowe, mają preferencyjne warunki dla aktywnych użytkowników a nawet pozwalają na oszczędzanie. To oferta dla osób, które lubią komfort i jasne zasady a także korzystanie z akcji promocyjnych i atrakcyjnych zwrotów na konto. Getin Bank uschematyzował i wyprofilował swoje produkty, by spełniać wymagania poszczególnych grup wiekowych, to ważna kwestia ponieważ zarówno osoby młode jak i starsze korzystają z odmiennych form transakcji finansowych i potrzebują różnego wsparcia.

Otwórz konto bankowe w Getin Bank

Konta firmowe

Konto Na Start Moja Firma
Oferta skierowana jest do młodych przedsiębiorców, których działalność trwa mniej niż 12 miesięcy. Główny rachunek jest darmowy prze pierwsze pół roku. Klient otrzymuje również trzy darmowe przelewy miesięcznie – kolejne kosztują 1zł, oraz darmowe przelewy do ZUS i US.
Według potrzeb można również dodatkowo otworzyć rachunek pomocniczy – 10zł a także walutowy – 25zł.
Dedykowane propozycji karty płatnicze to bezpłatne - karta debetowa Master Card BusinessCard oraz Master Card Executive BusinessCard.
Użytkownik ma również możliwośc kontrolowania finansów i zarządzania nimi przy pomocy serwisu internetowego GB24 oraz usług telefonicznych – Tele GB i Sms Serwis.

Konto firmowe z pakietem Moja Firma
Jest to ekskluzywna oferta dla przedsiębiorców o różnych wymaganiach. Dzięki elastycznej i różnorodnej propozycji pakietów, każdy właściciel konta może sam stworzyć rachunek pasujący do jego indywidualnych potrzeb i profilu prowadzonej firmy. Dostępne pakiety to -
- Moja Firma 3 – koszt 19 zł.
W ramach pakietu oferowane są trzy darmowe przelewy, kolejne kosztują 1 zł, oraz darmowe przelewy do ZUS i US.
- Moja Firma 30 – koszt 35zł.
Pakiet przewiduje 30 darmowych przelewów, kolejne 30 groszy oraz darmowe przelewy do ZUS i US.
- Moja Firma 100 – koszt 100zł.
Daje dostęp do stu darmowych przelewów, kolejne po 60 groszy oraz do bezpłatnych przelewów do ZUS i US.
- Moja Firma Międzynarodowy – koszt 100zł.
Pozwala na wykonanie 50 międzynarodowych przelewów za 0zł, kolejne 60 groszy oraz bezpłatnych przelewów do ZUS i US.

Pakiety umożliwiają również dostęp do zwrotu kosztów za utrzymanie salda oraz w przypadku Moja Firma 100 i Międzynarodowego opcji automatycznego lokowania środków na preferencyjnych warunkach.
Do rachunków firmowych można również dobrać pakiety atrakcyjnych cen na konta walutowe i rachunki pomocnicze.

Getin Bank ma w swojej ofercie również atrakcyjne rachunki profilowe – dla szpitali, spółek komunalnych czy wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych. Produkty te są wysoko wyspecjalizowane. Pozwalają na sprawne zarządzanie i korzystanie z paczek przelewów oraz nietypowych transakcji gotówkowych a także dają dostęp do atrakcyjnych kredytów. Bank uwzględnia specyficzny charakter prowadzenia takich działalności, ułatwia restrukturyzację czy konsolidację bieżącego zadłużenia. Oferuje również dostęp do długoterminowego finansowania inwestycji i wyposażenia firm.

Kto może otworzyć konto firmowe?
Właścicielem rachunku firmowego może stać się każdy obywatel zamieszkujący teren Polski, posiadający dowód osobisty oraz udokumentowane potwierdzenie prowadzenia firmy. W zależności od rodzaju oferty wymagane są różne dokumenty. Warto udać się do placówki bankowej i skorzystać z opieki doradcy bankowego, który wskaże możliwości i sposób działania zgodny z profilem działalności.

W jaki sposób można otworzyć konto firmowe?
Rachunek biznesowy to specyficzny produkt wymagający znajomości profilu działalności oraz minimum wiedzy bankowej. Najważniejszym krokiem jest decyzja o wyborze konkretnej oferty bankowej. W celu uzyskania pomocy oaz zasięgnięcia opinii specjalistów bankowych warto odwiedzić oddział Getin Banku. Można tam uzyskać informacje o możliwych warunkach, atrakcyjne oferty oraz pomoc w założeniu rachunku.

Jakie koszty wiążą się z otwarciem rachunków firmowych?
Podstawowe wersje kont biznesowych nie generują żadnych opłat. Rachunki specjalistyczne, związane są z opłatami za wybrane pakiety.

Podsumowanie
Szeroka propozycja rachunków firmowych Getin Banku pozwala przedsiębiorcom na sprawne zarządzanie finansami swojej firmy. Dobrze dobrana oferta pozwala na duże oszczędności czasu i pieniędzy. Funkcjonowanie firmy jest w dużej mierze zależne od swobodnego przepływu gotówki oraz możliwości całodobowej kontroli nad finansami. Getin Bank daje możliwość kontrolowania ruchów na koncie z każdego miejsca na ziemi. Dostęp do bankowości internetowej, mobilnej czy serwis telefoniczny wpływają znacznie na komfort prowadzenia działalności. Jeśli dodać do tego
mnogość atrakcyjnych warunków oraz preferencyjne propozycje dla stałych, aktywnych klientów, można powiedzieć, że oferta banku odpowiada potrzebom każdego właściciela biznesu.
Swoboda w doborze pakietów, rachunków dodatkowych czy walutowych pomaga stworzyć ofertę konta dopasowanego do profilu działalności. Na uwagę zasługuje również pomoc w zarządzaniu finansami dużych firm sektora publicznego. Mogą one korzystać z dodatkowych specjalistycznych usług, pakietów kredytowych na atrakcyjnych warunkach oraz organizować przestrzeń finansową dzięki wielu usługom oferowanym przez bank.

Getin Bank, dzięki elastycznej ofercie skierowanej do wszystkich obywateli i uwzględniającej ich specyficzne potrzeby oraz różny sposób zarządzania pieniędzmi oceniany jest wysoko w rankingach bankowych. Łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność. Dostęp do technologicznych nowinek – aplikacji mobilnych, serwisów telefonicznych sprawia, że jest dobrze odbierany przez młodych i starszych konsumentów. Warto prześledzić propozycję banku, dotyczącą kont – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści