Opinie o kredytach w inbank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O INBANK POLSKA
Inbank
Dane adresowe
Nazwa i adres banku: AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Riverside Park , Ul. Fabryczna 5A
00-446 Warszawa
kontakt: tel. 801 805 805 , e-mail: kontakt@inbankpolska.pl
strona internetowa: www.inbankpolska.pl
godziny pracy: Infolinia czynna codziennie w godz. 08:00-22:00


Ogólne informacje
Inbank Polska działa na polskim rynku od niedawna – pojawił się w 2017. Z jego produktów skorzystało do tej pory prawie 200 000 klientów. Ta instytucja pochodzi z Estonii, obecnie działa również W Niemczech, Austrii i na Łotwie.
Inbank stawia na nowoczesne technologie, wygodny dostęp do bankowości oraz wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Już na pierwszy rzut oka widać precyzję mechanizmów bankowych oraz ofert finansowych. Klienci chwalą sobie rzetelność instytucji a także elastyczność w podejściu do kredytobiorcy. W opiniach punktowane są również dobre warunki kredytowe oraz duża przyznawalność – porównywalna nawet do niektórych ofert parabanków.
Kredyt gotówkowy jest flagową propozycją firmy i jednocześnie jednym z najpopularniejszych produktów. Cechują go spora dostępność, łagodne warunki a także możliwość przejścia wszystkich etapów wnioskowania, łącznie z podpisaniem umowy – bez wychodzenia z domu. W czasach gdy wygoda jest jednym z kluczowych warunków jest to bardzo dobra informacja.
Bank stawia pewne warunki, nie są one jednak zbyt rygorystyczne – wnioskujący musi mieć co najmniej 21 lat, być obywatelem Polski, posiadać udokumentowany dochód, nie niższy niż 600zł. Podczas procesu wnioskowania, Inbank poprosi o zaświadczenie o dochodach z ostatnich trzech miesięcy (nieprzerwane).
Czego możemy się spodziewać po ofercie firmy?
Propozycja jest atrakcyjna – nawet do 50 000zł na maksymalnie 72 miesiące. Kuszące, biorąc pod uwagę niewielkie wymagania w stosunku do klienta. Nie są wymagane dodatkowe zaświadczenia czy poręczenia ani zgoda współmałżonka. Kredyt można spłacić przed terminem, co pozwoli odzyskać część kosztów. Oczywiście bank ocenia zdolność kredytową wniskujacego – należy mieć to na uwadze.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Inbank?
Sprawa jest niezwykle prosta a dzięki intuicyjnym mechanizmom przypomina procedury znane z popularnych parabanków. Jest to spory plus dla firmy – świadczy o tym, że Inbankowi zależy na maksymalnym skróceniu czasu wnioskowania oraz oczekiwania na pieniądze. Ponieważ firma ceni sobie technologiczny postęp, całość procedur odbywa się online.
Wystarczy odwiedzić serwis internetowy banku, zarejestrować swój profil podając podstawowe dane i już można składać wniosek w wybranej ofercie.
Założenie konta w bankowości internetowej zostanie potwierdzone hasłem przysłanym na podany numer telefonu. Należy również zweryfikować email, klikając w link weryfikacyjny przysłany na podany adres mailowy.
W potwierdzonym i zaakceptowanym profilu można zarządzać swoją bankowością, przeglądać wybrane produkty oraz wypełniać wnioski. Po wybraniu opcji kredytu gotówkowego wystarczy wysłać wniosek i przelać 1zł na wskazany rachunek – celem potwierdzenia tożsamości. Jeśli bank przychyli się do wniosku, na wskazany adres mailowy zostanie przesłana umowa kredytowa, której warunki, po spełnieniu należy potwierdzić kodem smsowym. I to wszystko. Na tym etapie wystarczy czekać na przelew na rachunek bankowy.

Jakie rejestry weryfikuje Inbank Polska?
Niestety nie można się łudzić, że osoby z dużymi opóźnieniami w spłatach poprzednich zobowiązań, będą mogły skorzystać z oferty Inbank.
Firma weryfikuje zarówno zdolność kredytową jak i rzetelność wnioskujących – nie jest to dobra wiadomość dla klientów obciążonych wpisami w rejestrach informacji o dłużnikach. Wprawdzie przyznawalność jest spora ale ze względu na niski próg zdolności kredytowej. Aby skorzystać z oferty należy wyczyścić swoją historię finansową i pozbyć się negatywnych wpisów – to jedyna droga.

Inbank Polska to młoda ale ambitna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, stawiając na technologię i szybkie procedury.
Jeżeli:
• interesuje Cię szybki i wygodny kredyt gotówkowy,
• zależy Ci na sprawnych procedurach, bez wychodzenia z domu, całkowicie online,
• chcesz powierzyć swoje finanse młodej ale ambitnej firmie – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zalety kredytu gotówkowego Inbank:
• krótkie procedury,
• duża przyznawalność ze względu na niski próg zdolności kredytowej,
• kredyt bez wychodzenia z domu.

złóż wniosek o kredyt w Inbank
OPINIE O KREDYTACH W INBANK POLSKA
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści