Opinie o pożyczkach w Iwoca pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O IWOCA POŻYCZKA
iwoca pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: iwoca poland Sp. z o.o.
Chmielna 2, 00-020 Warszawa
kontakt: tel. 22 397 01 24  , e-mail: pomoc@iwoca.pl
strona internetowa: www.iwoca.pl
godz. pracy: 09:00 - 18:00


informacje ogólne
Firma obecna jest na rynku polskim od pięciu lat. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców. Iwoca z założenia chce ułatwić uzyskanie przystępnego i niedrogiego kredytu przy uniknięciu żmudnych procedur bankowych, przedpłat oraz zbierania wielu dokumentów i zaświadczeń. Rzeczywiście, analizując drogę przez jaką musi przejść wnioskujący o kredyt w iwoca, widać ogromną różnicę i maksymalne uproszczenie schematów. Nie oznacza to jednak, że firma przyznaje kredyty w pięć minut. Aby skorzystać z oferty, należy spełnić kilka podstawowych kryteriów. Przede wszystkim należy prowadzić działalność gospodarczą. System iwoca analizuje nie tylko dochody jakie przynosi firma ale również wpływy, obroty, wyciągi z konta, bieżące płatności – w tym do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Działa na podstawie sobie tylko znanego algorytmu oceny ryzyka kredytowego. By mu sprostać, trzeba nierzadko skorzystać z pomocy poręczyciela lub spełnić dodatkowe warunki.
Nie jest to więc idealnie prosta droga do pożyczki.
Jeśli jednak przedsiębiorca spełni warunki określone przez parabank, może liczyć nawet na 150 000zł zobowiązania, przyznawanego na okres 12 miesięcy, w formie kredytu odnawialnego.
Przyznany w drodze procedur limit kredytowy można wykorzystać w miarę swoich potrzeb. Po spłacie, limit odnawia się samoistnie.
Iwoca, jak informuje strona firmy, jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych a co za tym idzie, przestrzega Zasad Dobrych Praktyk.
Jest więc zaufaną instytucją finansową, której bez obaw można powierzyć kwestię swoich finansów. Dobre opinie o jej działalności można przeczytać w wielu miejscach w sieci, między innymi na portalu Opineo.


Jak wziąć pożyczkę w iwoca?
Cały proces od złożenia wniosku do podjęcia środków przebiega dość indywidualnie lecz oparty jest na podobnym schemacie. Pierwszym etapem jest rejestracja na portalu internetowym firmy. Trwa to zaledwie dwie minuty i polega na ujawnieniu wymaganych danych. Następnie należy wypełnić wniosek o przyznanie limitu. To już bardziej skomplikowane ponieważ należy podać szczegółowe informacje dotyczące kondycji firmy, jej dochodów itp. Jest to niezbędne do wykonania analizy stanu przedsiębiorstwa oraz jego zdolności kredytowej. Po wysłaniu wniosku należy czekać na decyzję systemu. Na podstawie zgromadzonych informacji oraz algorytmu analizującego dane, firma ustali dostępny limit kredytowy. Jest to dość szybki proces. Jeśli zakończy się pomyślnie, pożyczkobiorca może skorzystać z przyznanych środków.


Jakie rejestry sprawdza iwoca?
Instytucja wspiera przedsiębiorstwa w dobrej kondycji i bez zaległości w spłatach. Jest to główny warunek do osiągnięcia pomyślnego zakończenia wniosku o kredyt. Niestety, firmy zadłużone, z wpisami w rejestrach, muszą liczyć się z decyzją odmowną i poszukiwaniem alternatywnych źródeł finansowania. Iwoca korzysta z wiedzy zawartej w bazach Krajowego Rejestru Długów, ERIF, Infomonitora oraz Biura Informacji Kredytowej.

Iwoca to instytucja finansowa, udzielająca firmom pożyczek w formie limitu kredytowego, wspierająca ich rozwój i ułatwiająca zdobywanie środków na inwestycje.
Jeżeli:
• jesteś właścicielem działalności gospodarczej i szukasz pieniędzy na rozwój firmy,
• Twoje przedsiębiorstwo jest w dobrej kondycji finansowej, przynosi dochody i nie zalega z płatnościami,
• interesuje Cię elastyczny limit kredytowy, z którego będziesz mógł korzystać w miarę potrzeb,
• chcesz uniknąć żmudnych procedur bankowych i wypełniania dziesiątków formularzy – ta oferta jest dla Ciebie i Twojej firmy!

Zalety pożyczki w iwoca.
• wysoka kwota pożyczki, nawet do 150 000zł na okres 12 miesięcy,
• kredyt w formie limitu, z którego można korzystać według bieżących potrzeb,
• szybkie i proste procedury,
• indywidualne podejście do każdego klienta,
• fachowa pomoc konsultantów na każdym etapie wnioskowania o zobowiązania,
• spłata w elastycznych terminach,
• możliwość wcześniejszego uregulowania zadłużenia i zmniejszenia kosztów.

Wniosek Iwoca

OPINIE O POŻYCZKACH W IWOCA
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści