Opinie o pożyczkach w Kokos pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O KOKOS POŻYCZKI SPOŁECZNOŚCIOWE
Kokos pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: kokos.pl
kontakt: tel. 58 7604 855
strona internetowa: www.kokos.pl
godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00
oraz w sobotę w godzinach od 8:00 do 16:00


Ogólne informacje
Rynek pożyczek pozabankowych w Polsce jest dość chłonny i obszerny. Polscy konsumenci z ciekawością ale i chętnie podchodzą do nowych trendów i atrakcyjnych propozycji. Chwilówki w parabankach są kuszącym rozwiązaniem w przypadku nagłych problemów finansowych ale też niosą za sobą spore obciążenie dla budżetu domowego, ze względu na spore oprocentowanie. Oczywiście   problemem są również sztywne, mało elastyczne oferty, które ciężko dopasować do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorcy. Polski konsument woli sam decydować jak przebiegać będzie proces podjęcia zobowiązania, mieć do wyboru różne możliwości i opcje, decydować od kogo chce pożyczyć. Taką przestrzeń daje raczkujący w sektorze pozabankowym social lending – czyli pożyczki społecznościowe. Daje dużą swobodę działań przy minimum formalności, pozwala na swobodne dysponowanie gotówką i nie ogranicza ilości ofert pożyczkowych. Jest to idealna forma dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na oprocentowaniu – niektóre zobowiązania na kokos.pl są tańsze niż w bankach – zyskać czas i stały dostęp do gotówki.
Na kokos.pl pożyczyć może w zasadzie każdy, kto spełni minimum wymagań. Ważny jest atrakcyjny profil klienta i wiarygodność na tyle duża by zainteresować inwestora. Na portalu spotykają się bowiem osoby szukające pożyczki jak i te, które chcą pomnożyć swoje pieniądze, udostępniając je innym. System polega na kojarzeniu takich par w celu zawarcia umowy pożyczkowej. Z pewnością jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które maja czyste konta w rejestrach dłużników, natomiast słabo udokumentowany dochód.
Na kokos.pl pożyczyć można za pierwszym razem do 1000zł, za drugim do 2500zł, trzecim 5000zł, czwartym 10 000 by za piątym razem osiągnąć maksymalny próg jakim jest 25 000. Jeśli wnioskujący załączy w toku weryfikacji stosowne dokumenty poświadczające dochód, kwoty te znacząco wzrastają – pierwsza pożyczka może wynosić nawet 5000zł. To z pewnością rewelacyjna oferta. Gdyby pożyczyć taką kwotę w jednym z parabanków, trzeba by ponieść ogromne koszty. W social lending można określić własne oprocentowanie i czekać na pojawienie się inwestora, któremu przedstawione warunki będą odpowiadały na tyle by udzielił pożyczki.
Pożyczkodawcy również chętnie korzystają z platformy. Jest to okazja na zarobienie pieniędzy w bezpieczny sposób. Serwis chroni inwestorów, bierze na siebie ryzyko niespłaconej pożyczki i windykację.


Jak pożyczyć w Kokos?
Aby móc założyć konto w serwisie należy przygotować skan/czytelne zdjęcie dokumentu tożsamości. Intuicyjny system przeprowadzi przez proces wypełniania formularza – wystarczy podać standardowe dane oraz adres email, telefon komórkowy i numer konta bankowego.
Zarejestrowanie się w serwisie trwa kilka minut. Po tym fakcie użytkownik staje przed możliwością uatrakcyjnienia swojego profilu na tyle, by stało się wiarygodne dla inwestora.
Można to zrobić poprzez przeprowadzenie stosownych weryfikacji – adresu, miejsca zamieszkania, konta bankowego, dochodów czy rejestrów informacji gospodarczej. Znacząco wpływa to na postrzeganie klienta i pomaga w zyskaniu przychylności pożyczkodawców. Im więcej pozytywnych informacji tym krótszy czas oczekiwania na pożyczkę. Każdy pożyczkobiorca określany będzie za pomocą ratingu – czyli ilości gwiazdek w profilu. Im ich więcej tym większa szansa na uzyskanie atrakcyjnych warunków zobowiązania.
Aby uzyskać pieniądze, po założeniu konta należy uruchomić aukcję. Jest to nic innego jak ogólne warunki pożyczki, cel i krótki opis. To informacja dla inwestorów. W ciągu siedmiu dni mogą oni zadawać pytania pod aukcją, analizować jej atrakcyjność i zastanawiać się nad wyłożeniem swoich pieniędzy. Aukcję można przedłużyć do 14 dni. Jeśli uda się wcześniej zebrać potrzebną gotówkę, aukcja zakończy się automatycznie. Przy atrakcyjnych ofertach odbywa się to nawet w kilka godzin.


Jakie bazy sprawdza Kokos?
Weryfikacja w Kokos nie przebiega standardowo. Klient sam musi chcieć podnieść wiarygodność swojego profilu i zamówić sprawdzenie rejestrów W Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Gospodarczej oraz ERIF. Służy to jego interesom. Profil z potwierdzoną czystością baz jest atrakcyjny dla inwestorów i zyskuje ich przychylność. Sprawia, że całośc kapitału można zgromadzić bardzo szybko.


Kokos.pl jest platformą łączącą inwestorów i pożyczkobiorców.
Jeżeli:
• szukasz miejsca gdzie tanie pożyczki to standard,
• nie interesują Cię żmudne formalności i czekanie w kolejkach bankowych,
• chcesz mieć wpływ na to od kogo pożyczasz i jakie będą warunki,
• masz pieniądze i chcesz sprawdzić się jako pożyczkodawca – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zalety pożyczek w Kokos.
• duże maksymalne kwoty pożyczek – przy pierwszej nawet 5000zł,
• wpływ na każdy etap procesu,
• mozliwość zarządzania aukcją z fotela przed komputerem,
• proste procedury i zero dokumentów.


pożyczka aplikacja
OPINIE O POŻYCZKACH W KOKOS
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści