Opinie o pożyczkach w Kredito24 pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O KREDITO24
kredito24 pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
00-838 przy ul. Prostej 32
kontakt: tel. 0-71 88 11 077 , e-mail info@kredito24.pl
strona internetowa: www.kredito24.pl
godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 18.00


Ogólne informacje
Kredito24 Polska, z siedzibą w Warszawie, to dobrze znana polskim pożyczkobiorcom firma.
Słynie przede wszystkim z dość wysokiej dostępnej kwoty pierwszej pożyczki oraz liberalnego podejścia do nierzetelnych dłużników.
Klient, który staje przed możliwością zaciągnięcia pierwszego zobowiązania w firmie, może liczyć się z 3000 zł dostępnej pożyczki. W praktyce nie jest to aż tak jasna sytuacja. Maksymalna kwota, przyznawana jest w oparciu o indywidualną ocenę wiarygodności klienta. Bazuje ona na swoistym, unikalnym dla Kredito24 sposobie sprawdzania pożyczkobiorcy.
Może okazać się, że po krótkiej lecz wnikliwej ocenie serwisu, górna granica kwoty będzie nieosiągalna.
Pieniądze można pożyczyć na siedem, piętnaście lub trzydzieści dni. Dostępna jest również opcja przesunięcia terminu spłaty, nie jest ona jednak darmowa, podobnie jak pierwsza pożycz – obwarowana dość wysokimi kosztami.
Przy pierwszej aplikacji, system wskazuje optymalną kwotę o która można wnioskować – 1300zł.
Tak więc suma 3000zł dotyczy niewielkiej części pożyczkobiorców i raczej nie należy się nią sugerować.
Kredito24 w procesie wnioskowania, nie poprosi o żadne dokumenty czy zaświadczenia. Procedura jest prosta i przejrzysta. Nie trzeba mieć również dodatniego salda na rachunku osobistym. Weryfikacja nie wymaga przelewu z konta osobistego.
Aby stać się klientem firmy, należy posiadać dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy
oraz wykazać się dochodem.
Nie są to wygórowane wymagania i w pełni odpowiadają standardom rynku.
Regulamin serwisu nie przewiduje również ograniczeń ze względu na wiek wnioskującego.
Oczywiście pod warunkiem pełnoletności.
Propozycja firmy nie jest liderem atrakcyjności, jednak niesie ze sobą dobre przesłanki dla osób z niezbyt czytelną historią kredytową. Tacy dłużnicy mogą liczyć na pobłażliwość w ocenie parabanku. Dokonuje on bowiem weryfikacji na indywidualnych zasadach, wg sobie tylko znanych warunków.


Jak wziąć pożyczkę w Kredito24?
W celu uzyskania statusu pełnoprawnego użytkownika platformy internetowej, należy założyć konto na panelu. Do tego potrzebne są z pewnością dane z dowodu osobistego.
Pierwszym krokiem jest wybranie kwoty i terminu spłaty pożyczki oraz kalkulacja kosztów. Jak już zostało wspomniane, w Kredito24 nie ma oferty darmowej pierwszej pożyczki.
Po tym etapie, zostaje wypełnienie formularza – podanie danych osobowych, stanu zatrudnienia, informacji o zarobkach i wydatkach. Odrębnym etapem są niezbędne weryfikacje. Należy potwierdzić tożsamość, korzystając z usługi Konto Connect, która pozwala na bezinwazyjne połączenie się z rachunkiem bankowym i pobranie właściwych informacji o użytkowniku.
Chętni do współpracy wnioskujący, mogą również skorzystać z weryfikacji poprzez konto na Facebook, dodaje to z pewnością kilka punktów w ocenie wiarygodności.
Po potwierdzeniu zgody na skorzystanie z baz danych informacji gospodarczej, należy odczekać kilkadziesiąt sekund aby system miał czas na ustalenie profilu pożyczkobiorcy.
Wtedy przychodzi decyzja a wraz z nią upragniony przelew na konto bankowe.


Jakie bazy weryfikuje Kredito24?
Firma, znana z liberalnego podejścia do dłużników, nie korzysta z wielu rejestrów.
Zgodnie z informacjami na stronie, nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, które odnotowuje każde opóźnienia w spłatach zobowiązań.

Parabank zagląda do baz danych Krajowego Rejestru Długów, Biura Informacji Gospodarczej oraz ERIF. Negatywne wpisy w tych podmiotach, mogą wpłynąć na ocenę wiarygodności pożyczkobiorcy i stać się przyczyną niepomyślnej decyzji kredytowej.


Kredito24 to znana i ceniona marka o ugruntowanej pozycji na rynku polskim.
Jeżeli:
• jesteś wymagającym klientem – wobec siebie i instytucji pożyczkowych,
• zależy Ci na jasnych zasadach,
• cenisz sobie współpracę z instytucjami o wyrobionej marce i indywidualnym podejściu do klienta,
• szukasz sposobu na załatanie dziury w budżecie,
• masz kiepską historię pożyczkową ale chcesz poszukać oferty na miarę swoich możliwości – ta
 propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Zalety pożyczki w Kredito24.
• wysoka górna granica kwoty pierwszej pożyczki,
• liberalna ocena historii finansowej klienta,
• weryfikacja tożsamości nie wymagająca przelewu z rachunku,
• indywidualne podejście do klienta.

pożyczka aplikacja
OPINIE O CHWILÓWKACH W KREDITO24
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści