Tani kredyt gotówkowy i ranking pożyczek bankowych - Kredytech.pl

Przejdź do treści
             PORÓWNANIE KREDYTÓW KONSUMENCKICH
Czym są kredyty konsumenckie?
  • Kredyt konsumencki to pożyczka udzielana osobą fizycznym poprzez np. bank, w celu zaspokojenia bieżących potrzeb finansowych (np. zakup samochodu, mieszkania itp).
  • Maksymalna kwota pożyczki to 255 550 zł. W celu sfinalizowania kredytu niezbędna jest pisemna umowa. Należy określić w niej m.in. rzeczywistą stopę oprocentowania, wysokość rat, termin spłaty itp.
  • Kredyt konsumencki możemy otrzymać np. od banku, kasy oszczędnościowej, SKOKU lub parabankowej firmy pożyczkowej.
  • Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu podpisania dokumentu. Istnieje również możliwość spłaty pożyczki przedterminowo, jednak może wiązać się to z kosztami, określanymi wcześniej w umowie.
Kredyty konsumenckie
Bankowa oferta kredytowa cieszy się wśród polskich klientów niemałym powodzeniem.Z racji, że instytucje finansowe prześcigają się w wachlarzu indywidualnie dopasowanych, elastycznych i niedrogich propozycji pożyczkowych, każdy znajdzie coś odpowiedniego, na miarę potrzeb i  możliwości finansowych. Rynek pożyczek bankowych jest skupiony na indywidualnym kliencie, działa w sposób elastyczny i pozwala na duża dowolność w kreowaniu oferty. Jest to odpowiedź na rosnące wymagania polskiego konsumenta.
Mianem kredytu konsumenckiego określa się pożyczkę pieniężną, nie wyższą niż 255.000 zł, przyznaną przez odpowiedni podmiot gospodarczy, posiadający odpowiednie uprawnienia, indywidualnemu klientowi, na potrzeby prywatne, nie związane z działalnością zawodową.
Określenie obejmuje zarówno karty kredytowe, zadłużenia na bieżącym rachunku w banku, pożyczki na samochód czy wakacje, kredyty mieszkaniowe i inne. Zobowiązanie tego typu powinno spełniać przyjęte warunki i podlegać szczegółowym
wyznacznikom, określonym zawartą umową.
Przede wszystkim umowa zawarta przez strony, powinna być sporządzona na piśmie i obejmować stałe, niezbędne do określenia kredytu kwestie, przede wszystkim:

• dane kredytodawcy i kredytobiorcy
• wysokość kwoty zadłużenia oraz czas na spłatę,
• koszt pożyczki, umowne odsetki i prowizje,
• warunki zwrotu pożyczki,
• sposób wypłaty umówionej kwoty,
• warunki wcześniejszej spłaty,
• harmonogram spłaty rat,
• rodzaj sposobów wypowiedzenia umowy,
• skutki opóźnień lub braku płatności.

Kredyty konsumpcyjne dają klientom ogromną dowolność. Za pomocą doradcy bądź własnych doświadczeń i obserwacji można dostosować do swoich możliwości nie tylko rodzaj pożyczki (karta kredytowa, przelew na wskazane konto)  ale także sposób spłaty, wysokość rat (do wyboru raty stałe lub malejące), okres kredytowania i sposób odbioru gotówki.
Najlepszych ofert spodziewać można się od banku, który prowadzi rachunek osobisty potencjalnego kredytobiorcy. W takich przypadkach można spodziewać się preferencyjnych warunków – wyższej kwoty zobowiązania, przedłużenia okresu kredytowania, uproszczonych procedur oraz skrócenia czasu oczekiwania na decyzję. Zwykle obywa się bez zaświadczeń o zarobkach, banki polegają zwykle na historii wpływów na konto. Zobowiązania konsumenckie zawierane są na okres nie dłuższy niż 7 lat.
Należy wykazać się poprawną historią kredytową, bez opóźnień w spłatach poprzednich pożyczek, dochodem z tytułu umowy o pracę lub regularnymi wpływami na rachunek osobisty.
Wybierać można z opcji o różnym oprocentowaniu i dostępności. Ważne by dobrać metodę odpowiednią dla możliwości finansowych.

Kredyty konsumenckie to łatwa i powszechnie dostępna opcja bankowa. Skorzystać z niej można w dowolnym czasie i w razie większych i mniejszych problemów finansowych czy wydatków.
Zawsze znajdzie się odpowiednia oferta z zadowalającymi warunkami. Jeśli nie, jest możliwość by w porozumieniu z bankiem uzyskać ofertę indywidualną.

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści