Opinie o pożyczkach w Loanme pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O LOANME
LoanMe pożyczka

Dane adresowe
Nazwa i adres firmy:LoanMe Sp. z.o.o.
Budynek EuroCentrum, Aleje Jerozolimskie 134 , 02-305 Warszawa
kontakt: tel. 22 377 78 88 ,  e-mail kontakt@loanme.pl
strona internetowa: www.loanme.pl
godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17


Ogólne informacje
Loanme to ciekawostka i swoista zagadka na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Z jednej strony poważna spółka, z siedzibą w Warszawie, z drugiej brak wielu opinii i mało treściwa strona internetowa. Na pierwszy rzut oka widać, że instytucja stara się uwiarygodnić swoją rzetelność i chęć rozwoju. Odbywa się to małymi krokami. Prześledzić możemy jednak działalność charytatywną firmy oraz jej obecność w mediach. Dobre strony tego parabanku pieczętuje laur Firmy Wiarygodnej Finansowo.
Brak oferty promocyjnej jest dość dotkliwy dla klientów przyzwyczajonych do darmowej pierwszej pożyczki. Propozycja jest prosta – od 1000zł do 11 000zł, czas na oddanie zadłużenia od 17 do maksymalnie 52 tygodni.
Aby decyzja o udzieleniu pożyczki była pozytywna, należy dostarczyć następujące dokumenty: zaświadczenie z jakiego tytułu otrzymujemy wynagrodzenie, zaświadczenie o wysokości wynagrodzenia oraz dowód osobisty. Dokumenty można dostarczyć w wersji papierowej (kurierem na koszt firmy) lub elektronicznie (skany dokumentów). Proces podpisywania umowy również może być „tradycyjny” – w tym wypadku umowa jest podpisywana w obecności kuriera (na koszt firmy) lub elektronicznie -  umowa jest podpisywana za pomocą  podpisu elektronicznego po zalogowaniu się do systemu – dane do logowania są przekazywane przez doradców. Klienci w każdej chwili mogą się  skontaktować z firmą telefonicznie lub za pomocą mediów społecznościowych oraz maila: kontakt@loanme.pl w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.
Cotygodniowe raty spłaca się przelewem na konto bankowe firmy – internetowo lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wraz z umową, Klienci otrzymują harmonogram spłaty rat, który pozwala dopilnować terminów.
Należy się liczyć z dość dużymi kosztami zobowiązania. Być może jest to pierwszy krok instytucji i kolejne będą zmierzały w stronę ciekawszej propozycji. Z doświadczenia jednak wiemy, że każda oferta znajdzie chętnych. Osoby, którym powyższe warunki odpowiadają, powinny się również nastawić na dość szybkie formalności – to duży plus. Nie znamy warunków jakie stawia Loanme określając profil klienta, co może sugerować, że wystarczy mieć 18 lat i dowód osobisty.

Jak wziąć pożyczkę w Loanme?
Po pierwszej wizycie na witrynie serwisu Loanme – pożyczki widać, że firma stawia na prostotę. Brak tu nawigacji, niewiele okien i szczątkowe informacje. Plusem jest intuicyjny kalkulator, pozwalający na szybkie obliczenie wysokości kwoty na spłatę pożyczki. Wystarczy tylko wybrać potrzebne parametry – sumę zobowiązania jakie chcemy podjąć oraz czas na oddanie zadłużenia. Po dokładnych obliczeniach, należy  zostawić niezbędne dane w formularzu na głównej stronie i czekać na kontakt z doradcą. Konsultant pomoże wypełnić wniosek o pożyczkę i sprawnie przeprowadzi przez procedury i weryfikację. Umowa zostaje dostarczona do wnioskującego błyskawicznie – kurierem. Po jej podpisaniu wystarczy już czekać na przelew na konto. Firma dokonuje go od razu po otrzymaniu dokumentów.

Jakie bazy sprawdza Loanme?
Z informacji klientów wynika, że weryfikacja baz dłużników, przeprowadzana przez Loanme, nie jest bardzo restrykcyjna. Sprawdzane są jedynie Biuro Informacji Gospodarczej i Krajowy Rejestr Dłużników. Negatywne wpisy, na niewielkie kwoty, nie są brane pod uwagę przez system oceny ryzyka firmy, mogą jedynie nieznacznie wpłynąć na wysokość przyznawanej kwoty.

Loanme to nowa, ciekawa lecz mało transparentna firma sektora pozabankowego.
Jeżeli:
• zasobność Twojego portfela została mocno nadwyrężona a masz akurat ważny wydatek lub kłopot finansowy,
• chcesz zaufać nowej, początkującej na rynku firmie,
• akceptujesz procedury telefoniczne,

Zalety pożyczek w Loanme:
• szybka obsługa, błyskawiczny przelew – zaraz po otrzymaniu podpisanej umowy,
• proste procedury, nie wymagające dużego zaangażowania,
• dość duże kwoty przyznawanych zobowiązań,
• przyjazna i mało restrykcyjna weryfikacja pod kątem historii spłat zobowiązań,
Wady pożyczek w Loanme:
• brak rzetelnych informacji na witrynie serwisu,
• brak obsługi online,
• wysoki koszt przyznawanych zobowiązań,
• tygodniowe raty.


Wniosek o pożyczkę w LoanMe

OPINIE O CHWILÓWKACH W LOANME
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści