Opinie o pożyczkach w Loanme pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

PORÓWNANIE POŻYCZEK
INFORMACJE I OPINIE O LOANME
LoanMe pożyczka

Dane adresowe
Nazwa i adres firmy:LoanMe Sp. z.o.o.
Budynek EuroCentrum, Aleje Jerozolimskie 134 , 02-305 Warszawa
kontakt: tel. 22 377 78 88 ,  e-mail kontakt@loanme.pl
strona internetowa: www.loanme.pl
godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17


Ogólne informacje
Loanme to ciekawostka i swoista zagadka na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Z jednej strony poważna spółka, z siedzibą w Warszawie, z drugiej brak wielu opinii i mało treściwa strona internetowa. Na pierwszy rzut oka widać, że instytucja stara się uwiarygodnić swoją rzetelność i chęć rozwoju. Odbywa się to małymi krokami. Prześledzić możemy jednak działalność charytatywną firmy oraz jej obecność w mediach. Dobre strony tego parabanku pieczętuje laur Firmy Wiarygodnej Finansowo.
Brak oferty promocyjnej jest dość dotkliwy dla klientów przyzwyczajonych do darmowej pierwszej pożyczki. Propozycja jest prosta – od 1000zł do 11 000zł, czas na oddanie zadłużenia od 17 do maksymalnie 52 tygodni. Tygodniowe spłaty sugerują obsługę domową – i tak jest rzeczywiście. Ciężko jest stwierdzić jakimi pobudkami kieruje się firma przy ocenie klienta. Szczątkowe informacje mówią o weryfikacji telefonicznej oraz sprawdzaniu kilku rejestrów dłużników. Być może mało atrakcyjna forma pożyczania, przekłada się na większą dostępność pożyczek. Obsługa domowa, kojarzona np. z firmą Provident, może się przekładać na łagodniejsze procedury i mniej restrykcyjne podejście do zdolności kredytowej. Czy tak jest rzeczywiście? Ciężko stwierdzić – zbyt mało jest w internecie opinii od klientów firmy.
Należy się liczyć z dość dużymi kosztami zobowiązania. Być może jest to pierwszy krok instytucji i kolejne będą zmierzały w stronę ciekawszej propozycji. Z doświadczenia jednak wiemy, że każda oferta znajdzie chętnych. Osoby, którym powyższe warunki odpowiadają, powinny się również nastawić na dość szybkie formalności – to duży plus. Nie znamy warunków jakie stawia Loanme określając profil klienta, co może sugerować, że wystarczy mieć 18 lat i dowód osobisty.

Jak wziąć pożyczkę w Loanme?
Po pierwszej wizycie na witrynie serwisu Loanme – pożyczki widać, że firma stawia na prostotę. Brak tu nawigacji, niewiele okien i szczątkowe informacje. Plusem jest intuicyjny kalkulator, pozwalający na szybkie obliczenie wysokości kwoty na spłatę pożyczki. Wystarczy tylko wybrać potrzebne parametry – sumę zobowiązania jakie chcemy podjąć oraz czas na oddanie zadłużenia. Po dokładnych obliczeniach, należy  zostawić niezbędne dane w formularzu na głównej stronie i czekać na kontakt z doradcą. Konsultant pomoże wypełnić wniosek o pożyczkę i sprawnie przeprowadzi przez procedury i weryfikację. Umowa zostaje dostarczona do wnioskującego błyskawicznie – kurierem. Po jej podpisaniu wystarczy już czekać na przelew na konto. Firma dokonuje go od razu po otrzymaniu dokumentów. Spłata odbywa się w domu klienta, co tydzień. Nie należy się przejmować terminami, doradca zawsze uprzedzi o wizycie.

Jakie bazy sprawdza Loanme?
Z informacji klientów wynika, że weryfikacja baz dłużników, przeprowadzana przez Loanme, nie jest bardzo restrykcyjna. Sprawdzane są jedynie Biuro Informacji Gospodarczej i Krajowy Rejestr Dłużników. Negatywne wpisy, na niewielkie kwoty, nie są brane pod uwagę przez system oceny ryzyka firmy, mogą jedynie nieznacznie wpłynąć na wysokość przyznawanej kwoty.

Loanme to nowa, ciekawa lecz mało transparentna firma sektora pozabankowego, z ofertą pożyczek obsługiwanych w domu klienta.
Jeżeli:
• zasobność Twojego portfela została mocno nadwyrężona a masz akurat ważny wydatek lub kłopot finansowy,
• chcesz zaufać nowej, początkującej na rynku firmie,
• interesuje Cię forma zobowiązania z obsługą w domu,
• akceptujesz procedury telefoniczne,
• spłata w tygodniowych ratach jest dla Ciebie optymalna – sprawdź ofertę pożyczek ratalnych Loanme.

Zalety pożyczek w Loanme:
• szybka obsługa, błyskawiczny przelew – zaraz po otrzymaniu podpisanej umowy,
• proste procedury, nie wymagające dużego zaangażowania,
• dość duże kwoty przyznawanych zobowiązań,
• przyjazna i mało restrykcyjna weryfikacja pod kątem historii spłat zobowiązań,
Wady pożyczek w Loanme:
• brak rzetelnych informacji na witrynie serwisu,
• brak obsługi online,
• wysoki koszt przyznawanych zobowiązań,
• tygodniowe raty.


Wniosek o pożyczkę w LoanMe

wszystkotujest.pl
Inbank
OPINIE O CHWILÓWKACH W LOANME

Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


 
Profil Facebook Kredytech.pl
Profil Twitter Kredytech.pl
Profil google Kredytech.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego