Opinie o koncie bankowym w Millennium Bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Millennium bank
Millennium Bank

Jest to bank stawiający na pierwszym planie potrzeby klientów. Bogata oferta rachunków nie tylko dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw ale także dużych korporacji, młodzieży oraz osób bardzo wymagających, świadczy o tym, że chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, sprawiając by zarządzanie pieniędzmi było łatwe i przyjemne, oraz nie wymagało wyrzeczenia się przyzwyczajeń.

Konta osobiste

Konto Osobiste 360°
Jest to wygodny i łatwy w obsłudze produkt bankowy, uwzględniający standardowe potrzeby użytkownika. Otwarcie rachunku jest bezpłatne, natomiast darmowe utrzymanie wymaga spełnienia warunku – wykonania w miesiącu poprzedzającym przynajmniej jednej transakcji kartą oraz poprzez BLIK, a także wpływów zewnętrznych na rachunek, w wysokości przynajmniej 1000zł. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony, właściciel poniesie koszt użytkowania konta, w wysokości 8zł miesięcznie.
Bank, oferuje również darmowe wypłaty z bankomatów sieci, przelewy stałe i polecenia zapłaty oraz przelewy na email i numer telefonu. Do rachunku przypisana jest także usługa 25 bezpłatnych powiadomień, kolejne kosztować będą już 3.99zł miesięcznie – oczywiście można je zdezaktywować oraz bezpłatne przez pierwszy rok ubezpieczenie „Pakiet Bardzo Pomocny”. Właściciel konta może również skorzystać z rachunku oszczędnościowego – oznacza to nawet 2.7% w skali roku, przez pierwsze trzy miesiące prowadzenia konta.
Do tej propozycji przypisana jest karta Millennium Visa Konto 360°, wydawana bezpłatnie i utrzymywana za darmo pod tym samym warunkiem co rachunek ogólnie – wpływ miesięczny 1000zł oraz płatność kartą i Blikiem.


Konto 360° Junior
Jest to znakomita propozycja dla młodych osób, w wieku od 13 do 18 roku życia. Doskonała alternatywa dla skarbonki czy popularnej jeszcze kilkanaście lat temu SKO. Przystępne i całkowicie bezpłatne konto, pozwoli zorganizować finanse dziecka oraz nauczyć je dbać o własne interesy i kontrolować wydatki. Bank gwarantuje dostęp 24 godziny na dobę, poprzez serwis internetowy, oddziały bankowe czy aplikację mobilną. Do rachunku dołączona jest karta Millennium Visa Konto 360°, bezpłatna pod warunkiem wykonania nią lub za pomocą BLIK, przynajmniej jednej transakcji miesięcznie. Podobnie sprawa ma się z wypłatami z bankomatów. Właściciel konta może liczyć na 25 bezpłatnych powiadomień sms w „Pakiecie Bezpieczeństwa” oraz ubezpieczenie karty. Jeśli zajdzie taka potrzeba może również skorzystać z funkcji konta oszczędnościowego – z atrakcyjnym oprocentowaniem. Konto Junior jest nowoczesne i funkcjonalne. Świetnie sprawdzi się jako pierwszy rachunek dla młodego człowieka.


Konto 360° Student
Funkcjonalny i praktyczny produkt, przeznaczony dla młodych osób, w wieku pomiędzy 18 a 26 rokiem życia. Bank, tworząc tę ofertę, postawił na wygodę i mobilność, uwzględniając aktywność użytkowników. Rachunek jest otwierany i prowadzony bezpłatnie. Podobnie sprawa ma się z kartą Millenium Visa Konto 360° - tutaj jednak jest jeden warunek – przynajmniej jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub za pomocą aplikacji BLIK w miesiącu. Ten sam warunek wyznacza bezpłatność wypłat z bankomatów. Do karty jest oczywiście dołączony pakiet 25 powiadomień, oraz ubezpieczenie w ramach „Pomocnego Pakietu”. Dodatkowo, skorzystać można z limitu debetowego, który nie generuje odsetek do siedmiu dni. W pakiecie jest również opcja skorzystania z konta oszczędnościowego z atrakcyjnym oprocentowaniem oraz przelewy na email i numer telefonu, za 0zł.


Konto Osobiste Prestige World
Oferta skierowana jest do ludzi aktywnych, doświadczonych, szukających sprawnej i elastycznej obsługi płatności. Propozycja jest ekskluzywna, zawiera cały pakiet przystępnych usług na światowym poziomie. Jeśli klient chce by rachunek prowadzony był za darmo, musi zapewnić minimum 10 000zł miesięcznie wpływów na konto oraz wykonać przy pomocy karty, przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową. Bank gwarantuje również darmowe wypłaty z bankomatów, przelewy zagraniczne i internetowe. Klient dostanie również zupełnie bezpłatnie (przez pierwsze dwanaście miesięcy) ubezpieczenie w ramach „Pakietu Bardzo Pomocnego”, a w tym bezpłatne ubezpieczenie „Dokumenty w podróży” i „Consierge”.


Konto Osobiste Prestige
Oferta jest prosta ale bardzo funkcjonalna i przystępna – skierowana do osób, które chcą dobrej relacji z bankiem oraz stałego kontaktu z doradcą. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie pod warunkiem miesięcznych wpływów na sumę przynajmniej 10 000zł lub posiadania aktywów banku Millennium na sumę przynajmniej 100 000zł. Właściciel rachunku, prócz świetnego produktu bankowego, zyskuje również dostęp do Linii Prestige, która umożliwia telefoniczny kontakt z bankiem, 24 godziny na dobę. Inne, zupełnie bezpłatne opcje wiążące się z posiadaniem tego rachunku to – darmowa karta płatnicza, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewy krajowe i zlecenia stałe. Do karty płatniczej dołączony jest bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy. Posiadacze konta Prestige, mogą również wnioskować o otwarcie konta oszczędnościowo – rozliczeniowego w walucie obcej.

Kto może zostać właścicielem rachunku osobistego?
O konto osobiste wnioskować może każdy obywatel, zamieszkujący na stałe teren Polski. Jak widać, nie trzeba mieć 18 lat by móc skorzystać z oferty banku. Wymogiem jest dokument potwierdzający tożsamość.

Jak otworzyć konto osobiste?
Osoby, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą skorzystać z fachowej pomocy w oddziale bankowym, mogą oczywiście założyć konto w systemie online. Wystarczy wypełnić krótki wniosek oraz podpisać umowę przywiezioną przez kuriera. Można również złożyć wniosek online a umowę podpisać w placówce bankowej. Z pewnością zaoszczędzi to trochę czasu.


Konta firmowe

Konto Firmowe Mój Biznes
Ta propozycja zainteresuje osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólników spółek cywilnych. Rachunek jest bezpłatny bezwarunkowo dla firm, które są na rynku krócej niż rok, a dla pozostałych pod warunkiem minimalnego wpływu na konto, w wysokości przynajmniej 1000zł miesięcznie lub wykonania choćby jednego przelewu do ZUS lub US miesięcznie. W przeciwnym wypadku utrzymanie konta kosztować będzie 15zł. Darmowe jest również pierwsze 20 przelewów internetowych w miesiącu, pozostałe obciążą konto wydatkiem 1zł od każdego przelewu. Klient nie zapłaci również za wypłaty z bankomatów sieci Millennium.
Finansami zarządzać można poprzez bankowość internetową oraz mobilną – co gwarantuje dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę. Pozostałe możliwości jakie stoją przed właścicielem tego rachunku to – 60- dniowa promesa leasingowa na zakup auta, wpłaty gotówkowe w formie zamkniętej, z opcją transportu oraz do wrzutni nocnej – gwarantuje to opcje wykonywania wpłat 24 godziny na dobę. Karta debetowa do rachunku to Visa Millennium Mój Biznes, bezpłatna pod warunkiem wykonania nią operacji na sumę 300zł.


Konto Firmowe Biznes
Jest to podstawowa forma rachunku firmowego, zawierająca standardowe opcje, niezbędne do prawidłowego zarządzania finansami niewielkiej działalności.
Właściciele rachunku zyskać mogą na bezpłatnych przelewach do ZUS i US, przez internet, darmowych przelewach wewnątrz banku, bezpłatnych wypłatach z bankomatów Millennium.
Karta dołączona do konta to Millennium Visa Executive Electron lub Millennium Visa Business.
Dodatkowe atrakcyjne możliwości to – wpłaty gotówkowe w formie zamkniętej, z opcją transportu i wrzutni nocnej. Przedsiębiorca może również skorzystać z leasingu oraz ciekawych propozycji kredytowych.


Rachunek Biznes w walucie obcej
Świetna opcja dla przedsiębiorców prowadzących interesy z zagranicznymi kontrahentami, eksporterów i importerów. Rachunek umożliwia swobodne operacje finansowe w trzech podstawowych walutach – euro, dolarze amerykańskim oraz funcie brytyjskim. Podstawowe usługi są znane ze standardowego konta Biznes. Bank obiecuje darmowe otwarcie rachunku, bezpłatne przelewy wewnątrz banku Millennium, płatności stałe oraz zlecone. Karty dedykowane tej opcji to  Millennium Visa Executive Electron lub Millennium Visa Business. Oczywiście korzystanie z tego rachunku to również dostęp do atrakcyjnych lokat, rachunku oszczędnościowego, bankowości mobilnej i internetowej, leasingu, wpłat zamkniętych z opcja transportu i wrzutni nocnej.


Bank Millennium to nie tylko rachunki dla niewielkich firm. W swojej ofercie, instytucja posiada całą gamę niezwykle ciekawych pakietów rachunków dla dużych przedsiębiorstw i korporacji. Są one skonstruowane w taki sposób, by odpowiadać różnym profilom działalności. Warto skorzystać z kontaktu z doradcą, który szczegół9owo przybliży konkretne propozycje i pomoże wybrać optymalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę strategię finansową firmy i osobiste preferencje klienta.

Kto może otworzyć konto firmowe?
Nie trzeba spełniać wielu kryteriów by stać się posiadaczem konta biznesowego. Wystarczy być przedsiębiorcą, zamieszkującym teren Polski oraz posiadać dokumenty rejestracji działalności oraz dowód osobisty.

W jaki sposób można otworzyć konto firmowe?
Otwarcie konta biznesowego to nie jest kwestia kilku minut. Wymaga przede wszystkim zastanowienia się nad opcją najlepszą dla danej działalności. Konto ma nie tylko przechowywać pieniądze ale działać na korzyść firmy organizując jej finanse i ułatwiając swobodny przepływ gotówki. W celu założenia konta najlepiej udać się do placówki bankowej lub zadzwonić na infolinię banku oraz skorzystać z fachowej pomocy doradcy bankowego. Pomoże on zorientować się w korzyściach wyboru najlepszej oferty oraz dopilnuje wszelkich formalności.


Otwórz konto bankowe w Millennium Bank
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści