Opinie o pożyczce Moto Pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O MOTO POŻYCZKA
Moto pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: mbr FINANCE
ul. Plac Solny 16 , 50-062 Wrocław
kontakt: tel. Tel. 71 337 50 58 , e-mail kontakt@motopozyczka.pl
strona internetowa: www.motopozyczka.pl


Ogólne informacje
Motopożyczka to produkt znanej na rynku od dwudziestu lat a przy tym szanowanej firmy MBR Finance. Instytucja współpracuje ze specjalistami odpowiedzialnymi za sukces Idea Expert, Powszechnego Domu Kredytowego czy Satander Consumer Banku.
Działalność parabanku opiera się na nietypowej propozycji, skierowanej do klientów ostatniej szansy – nie osiągających znacznych dochodów lub nie mogących uzyskać pożyczki w innych firmach. Motopożyczka to kredyt ratalny udzielany pod zastaw auta lub na jego zakup. Obie formy wymagają od pożyczkobiorcy faktu posiadania samochodu, nowego lub używanego, nie starszego niż 12 lat, dopuszczonego do ruchu, z ważną polisą OC/AC oraz dowodem rejestracyjnym.
Aby zdobyć pieniądze pod zastaw należy przemyśleć następujące warunki kredytowania -
suma pożyczki do 100 000zł, nawet do 100% wartości samochodu, spłata rozłożona w czasie maksymalnie na 6 lat, oprocentowanie wynosi 6% miesięcznie. Przy wnioskowaniu o zobowiązanie na zakup auta, trzeba wykazać się ponadto wkładem własnym – min. 40%.
Motopożyczka cieszy się uznaniem wśród klientów, którzy nie mają czego szukać w innych bankach czy parabankach. Nie trzeba wykazywać się dochodem czy czystą historią finansową ponieważ firma w ogóle tego nie bierze pod uwagę. Liczy się jedynie wartość samochodu.
Dokumenty niezbędne do przeprowadzenia procesu wnioskowania to przede wszystkim i jedynie – dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu, polisa AC/OC.
Aby móc starać się o rozwiązanie swoich problemów finansowych trzeba być jedynym właścicielem auta.
Jak widać opcja jest dość przystępna. Jeżeli ktoś może i chce podpisać umowę przewłaszczenia
swojego samochodu ( będzie on użytkowany przez właściciela do końca czasu spłaty), od zaraz może uruchomić procedury wnioskowania. Nie trwają one długo. Pożyczkę uzyskać można w ciągu jednego dnia.
Należy dobrze przemyśleć zobowiązanie, którego zabezpieczeniem jest majątek klienta, przeliczyć budżet i zastanowić się czy spłata będzie przebiegała terminowo. Inaczej może skończyć się to utratą auta i nieprzyjemnościami.


Jak pożyczyć w Motopożyczka?
Proces wnioskowania, z uwagi na potrzebę przedstawienia dokumentów związanych z własnością samochodu, przebiega nieco dłużej niż w innych parabankach. Jest on jednak niezwykle prosty. Trzeba przede wszystkim ocenić jaka ilość pieniędzy jest potrzebna i jak długi okres kredytowania.
Następnie wystarczy obie liczby ustawić na suwaku dostępnym w serwisie internetowym i sprawdzić wstępną kalkulację kosztów.
Po wypełnieniu odpowiedniego formularza i zasugerowaniu potrzeby kontaktu, w ciągu 24 godzin, na wskazany numer telefonu zadzwoni doradca z firmy pożyczkowej. Pomoże on w doborze odpowiedniej oferty, przeprowadzi wstępne symulacje oraz umówi termin spotkania w celu zawarcia umowy.
W stosownym czasie nadchodzi decyzja kredytowa a po podpisaniu umowy przedstawionej przez doradcę, pieniądze lądują na koncie pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia.
Jak widać procedura nie należy do skomplikowanych.


Jakie bazy sprawdza Motopożyczka?
Motopożyczka jest jedną z niewielu firm pożyczkowych, które nie ingerują w historie finansową pożyczkobiorcy. Parabank nie korzysta zatem z żadnych rejestrów informacji gospodarczej i o dłużnikach. Pożyczka docelowo przeznaczona jest dla wszystkich. Ponieważ jej zabezpieczeniem jest majątek klienta – w postaci samochodu – parabank nie musi martwić się o odzyskanie swoich pieniędzy od niesolidnych dłużników.


Motopożyczka to oferta dla osób, które chcą pożyczyć dużo i na długo.
Jeżeli:
• jesteś właścicielem auta, którego wiek nie przekracza 12 lat,
• chcesz pożyczyć dużą sumę pieniędzy na długi czasu,
• masz problem z zawarciem umowy z bankami, niejasną historię finansową lub niski dochód,
• chcesz nawiązać współpracę z firmą, która jest tworzona przez profesjonalistów – to idealna
 propozycja dla Ciebie.

Zalety Motopożyczka.
• wysoka dostępna suma pożyczki,
• długi okres kredytowania,
• przystępne procedury,
• brak weryfikacji w bazach informacji o dłużnikach.
pożyczka aplikacja
OPINIE O CHWILÓWKACH W MOTO POŻYCZKA
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści