Opinie o koncie bankowym w PKO BP - Kredytech.pl

Przejdź do treści
pko bp bank polski
PKO Bank Polski

Bank z wieloletnią tradycją, świetnie znany na rynku polskim. Posiada tysiące zadowolonych klientów. Oferta banku jest aktualizowana oraz mienia się tak, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Propozycja instytucji, dotycząca rachunków jest szeroka i uwzględnia indywidualne potrzeby oraz przyzwyczajenia właścicieli.

Konta osobiste

PKO Konto Za Zero
To standardowa opcja konta osobistego, z podstawowym pakietem usług. Opcja jest bezpłatna dla osób, które zdecydują się na posiadanie karty. Ona również uruchamiana i utrzymywana jest za 0 zł, pod warunkiem wykonania nią transakcji bezgotówkowych na sumę 300zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku koszt wzrasta do 6.9zł co miesiąc. Propozycja banku uwzględnia również darmowe przelewy, wypłaty z bankomatów sieci PKO BP. Dostęp do rachunku można uzyskać tradycyjnie, bądź przez funkcjonalną aplikację IKO.
Właściciel konta ma prawo do skorzystania z atrakcyjnej oferty salda debetowego – nawet do 1000zł, funkcji – Auto - oszczędzanie oraz kredytu odnawialnego.
Rachunek można zdefiniować jako wspólny, zakładając go z bliska osobą.
Jeśli klient chce rozbudować pakiet rachunku, może wnioskować również o założenie rachunku oszczędnościowego, lokat terminowych, wykupić ubezpieczenia lub jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych PKO TFI.

Otwórz konto za zero w Pko BP

PKO Konto Za Zero Dla Rodziny 500+
Rachunek już z nazwy wskazuje, że przeznaczony jest dla rodzin uprawnionych do otrzymywania świadczenia 500+. Warunkiem bezpłatnego prowadzenia konta jest comiesięczny wpływ świadczenia na rachunek. Do konta, dołączona jest karta – również darmowa, o ile klient wykona nią operacje bezgotówkowe na sumę min. 200zł. Właściciel nie zapłaci również ani grosza za przelewy oraz zlecenia stałe a także za wypłaty z bankomatów sieci PKO BP. Oczywiście możliwe jest również skorzystanie z debetu – do 1000zł, bez odsetek przez pierwsze 30 dni. Dodatkowe opcje to – atrakcyjna lokata Kapitał dla Dziecka, dostęp do konta dzięki funkcjonalnej aplikacji IKO.

Konto Dla Młodych
Ciekawa propozycja produktu, przeznaczonego dla konsumentów w wieku od 18 do 26 lat. Funkcjonalne i proste w obsłudze konto, nie generujące praktycznie żadnych kosztów. Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, a utrzymanie nowoczesnej karty z mikroprocesorem, wymaga dokonania tylko pięciu transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Wraz z rachunkiem dostępny jest kredyt odnawialny, usługa Auto – oszczędzanie, pakiet ofert rabatowych. Młody klient nie zapłaci również za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, przelewy i zlecenia stałe oraz powiadomienia sms. Gdy posiadacz oferty ukończy 26 lat, konto automatycznie zmieni się na Konto Za Zero – z zachowaniem wszelkich ustawień i historii transakcji.

Otwórz konto dla młodych w PKO BP

Konto Bez Granic
Usługa, która przewiduje cały pakiet darmowych opcji, za jedyne 17.9zł miesięcznie. W ramach tej opłaty, klient otrzymuje darmową kartę płatniczą, bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy i zlecenia stałe, bezpłatne powiadomienia sms oraz możliwość darmowej wypłaty środków do 300zł w punktach Visa Cash Back. Oczywiście może również uruchomić funkcję -Auto – oszczędzanie oraz wygodnie korzystać z dostępu do rachunku, dzięki bankowości mobilnej i internetowej.

Otwórz konto bez granic w PKO BP

PKO Konto Dziecka
PKO Junior jest alternatywą dla skarbonki – przeznaczoną dla najmłodszych klientów, poniżej 13 roku życia. Rodzic, który prowadzi nadzór nad kontem dziecka z poziomu swojego rachunku, może kontrolować historie transakcji i wszelkie ruchy na koncie, wprowadzając dziecko w świat finansów i bezpiecznego oszczędzania. Produkt nie dość że jest bezpłatny to jeszcze oferuje atrakcyjne oprocentowanie – 2.5% do sumy 2500zł oraz 0.5% powyżej tej kwoty. Rachunek jest prowadzony w sposób przyjazny dla dzieci – umożliwia zdobywanie odznak za wykonane zadania oraz oferuje dostęp do wiedzy z tematu finansów. Każda transakcja zainicjowana przez dziecko, wymaga autoryzacji rodzica. Konto przeznaczone jest dla dzieci klientów posiadających lub chcących założyć rachunek osobisty w banku.

PKO Konto Pierwsze
Z pewnością trafi w potrzeby młodzieży pomiędzy 3 a 18 rokiem życia. Jest to zupełnie darmowy rachunek, dedykowany młodym osobom, które chcą uporządkować swoje finanse. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie oraz dostęp do bankowości internetowej i mobilnej. Klient może skorzystać z usługi Auto – oszczędzanie oraz otrzymać bezpłatną kartę płatniczą, pod warunkiem przystąpienia wraz z rodzicem do programu Karta Dużej Rodziny.

W ramach rachunków osobistych można skorzystać z opcji otwarcia konta oszczędnościowego i walutowego. Może to być dodatek do konta w standardzie lub osobno działający produkt. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wszelkie informacje dostępne są na tronie serwisu PKO BP. Rachunki można otworzyć w ten sam sposób co osobiste.

Kto może otworzyć konto osobiste?
Posiadaczem rachunku osobistego może być każdy mieszkaniec Polski. Granice wieku klientów, wyznaczane są przez szczegóły poszczególnych ofert.

W jaki sposób można otworzyć rachunek osobisty?
Tradycyjną drogą jest wizyta w placówce bankowej, jednak to nie jedyna opcja. Klienci, za najwygodniejszą uznają złożenie wniosku online. Dane osobiste można potwierdzić przelewem z innego konta lub czekać na umowę, którą przywiezie kurier.

Jakie koszty dotyczą rachunków osobistych?
Rachunki osobiste w większości, są w banku PKO BP prowadzone bezpłatnie, w kilku ofertach nawet bezwarunkowo. Dotyczy to również korzystania z karty płatniczej, przelewów oraz wszystkich wypłat z bankomatów sieci PKO BP.

Jakie karty płatnicze dotyczą rachunków osobistych?
Karty jakie udostępnia PKO BP, do rachunków osobistych to – Karta PKO Ekspres, specjalna PKO Ekspres do konta Za Zero, PKO Ekspres w formie gadżetu, Warszawska Karta Płatnicza, Wrocławska Karta Płatnicza, Visa Electron oraz karty kredytowe.


Konta firmowe

PKO Konto Firmowe
Propozycja skierowana jest do właścicieli jednoosobowej działalności, przedstawicieli wolnych zawodów oraz niezrzeszonych rolników. To podstawowy pakiet usług dotyczących prowadzenia finansów firmy. Rachunek jest prowadzony za darmo, pod warunkiem wykonywania przelewów do ZUS, na kwotę nie mniejszą niż 500zł miesięcznie. Jeśli firma działa krócej niż rok, pierwsze pół roku prowadzenia konta będzie bezpłatne, bezwarunkowo. Rolnicy, maja prawo do darmowego rachunku, pod warunkiem miesięcznych wpłat na sumę 1000zł. Klient ma również prawo do bezpłatnych – pierwszych 30 przelewów w miesiącu, wydania kart debetowych w trzech walutach, przelewów internetowych do ZUS i US, darmowych wszystkich przelewów pod warunkiem wykonywania ich przez IKO, półrocznego dostępu do platformy szybkafaktura.pl.

Rachunek Dla Biznesu
Konto przeznaczone dla właścicieli firm ze sporym kapitałem, ceniących sobie wygodę, stabilność oraz kontakt z indywidualnym doradcą.
Rachunek jest darmowy przez pół roku dla firm, działających na rynku krócej niż 12 miesięcy. W innych przypadkach warunkiem bezpłatnego korzystania jest comiesięczny wpływ w wysokości co najmniej 50 000zł. Jeśli nie zostanie spełniony, obowiązuje opłata – 49zł miesięcznie. Przelewy internetowe to koszt 75 groszy, darmowe jest wydanie kart debetowych w trzech walutach, przelewy internetowe do ZUS i US, wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP, półroczny dostęp do platformy szybkafaktura.pl, powiadomienia sms przez trzy pierwsze miesiące.

W ramach ofert rachunków dla małych i średnich firm, bank skomponował również atrakcyjne pakiety kont połączonych z dodatkowymi usługami, m.in. dla spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych. Uwzględniają one indywidualny sposób rozliczania oraz nietypowe wymagania strategii finansowych firm.

PKO BP ma w swojej ofercie także propozycje dla korporacji – są to ogromne pakiety rachunków i usług, dla najbardziej wymagających klientów. Uwzględniają wielobiegunowy przepływ gotówki, rozliczenia pensji i rachunków, transakcje maklerskie i rachunki powiernicze. Ponieważ w przypadku ekskluzywnych klientów, obracających dużym kapitałem, bank jest skłonny negocjować warunki oraz uatrakcyjnić ofertę podstawową, warto skorzystać z pomocy doradcy bankowego i umówić się na spotkanie. PKO BP jest doświadczonym, działającym wiele lat na rynku Polski bankiem, zna więc potrzeby właścicieli dużych firm i doskonale wie jak zadbać o ich finanse.

Kto może otworzyć konto firmowe?
Właścicielem rachunku biznesowego może zostać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą oraz zamieszkująca teren Polski. Nie ma znaczenia profil firmy czy wysokość kapitału.

W jaki sposób można otworzyć konto firmowe?
Założenie rachunki biznesowego nie wymaga wizyty w oddziale w każdym przypadku. Można to również zrobić online, podpisując umowę przywieziona przez kuriera lub w palcówce bankowej. W przypadku rachunków dotyczących dużych przedsiębiorstw, konieczna jest konsultacja z doradcą bankowym. Pakiety usług tworzyć można elastycznie, zgodnie z profilem działalności i strategią finansową biznesu. Dobrze jest więc znać wszystkie możliwości i sposoby zarządzania gotówką.

Jakie koszty dotyczą rachunków biznesowych?
Opłaty są dość indywidualne, po spełnieniu określonych warunków, przedsiębiorca może znacznie obniżyć koszt prowadzenia konta. Bank oferuje atrakcyjne paczki przelewów, bezpłatną bankowość elektroniczną, wypłaty z bankomatów sieci PKO BP oraz darmowy dostęp do wielu usług.

Jakie karty płatnicze dotyczą rachunków biznesowych?
Podstawowe karty płatnicze to – PKO Biznes Partner oraz PKO Visa Biznes Waluta. Oczywiście starać się można również o karty kredytowe oraz obciążeniowe, wszystko zależy od rodzaju oferty wybranej przez przedsiębiorcę oraz spełnienia warunków posiadacza karty.

Otwórz konto firmowe w PKO BP

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści