Opinie o pożyczkach w Provident pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O PROVIDENT
provident
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: Provident Polska SA
ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
kontakt: tel. 600 400 300 , e-mail bok@provident.pl
strona internetowa: www.provident.pl
godziny pracy: 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00


Ogólne informacje
Provident to firma z wieloletnią tradycją, sięgającą poprzedniego stulecia. Wywodzi się z Wielkiej Brytanii a na rynku polskim działa od osiemnastu lat. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych z finansami.
Jak przystało na instytucję o takim prestiżu, oferta Providenta jest ogromna. Dzięki badaniom rynkowym, doskonale zna on potrzeby konsumentów i wychodzi im naprzeciw wciąż dopasowując nowe propozycje i pokonując kolejne wyzwania rynku.
Provident odnaleźć można na liście 500 największych firm „Rzeczpospolitej” a w 2015 roku otrzymał od Pulsu Biznesu tytuł Etyczna Firma, a Gazeta Finansowa przyznała firmie nagrodę Finansowa Marka Roku 2015. To świadczy o tym, że firma świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie i z ogromną dbałością o zadowolenie klienta.
Instytucja proponuje kilka różnych wariantów swoich pożyczek. Warto sprawdzać na stronie bieżące oferty i promocje, ponieważ co jakiś czas propozycje się zmieniają.
Wielbiciele standardowych pożyczek mogą pokusić się o wnioskowanie o Pożyczkę Dopasowaną z ratami tygodniowymi. Bez wychodzenia z domu można uzyskać nawet do 10 000zł na okres od 30 do 90 tygodni. Można również wybrać raty tygodniowe Pożyczki Samoobsługowej – w tej opcji spłaca się zobowiązanie przelewem, co miesiąc. Promocja polega na tym, że jeżeli klientowi uda się oddać całą sumę w ciągu miesiąca, nie płaci żadnych kosztów. Po upływie tego terminu, będzie zobowiązany do spłacania rat wg oprocentowania i planu określonego umową. Górna granica takiej pożyczki to 15 000zł na okres os 3 do 24 miesięcy.
Provident oferuje również zobowiązania dla firm – maksymalnie do 15 000. Podpisanie umowy oraz spłata rat odbywa się w miejscu prowadzenia działalności. Do tej pożyczki można dokupić pakiet Osobisty Prawnik – to opcja dostępu do porad prawnych przez siedem dni w tygodniu.
Provident stosuje również gwarancję wygaśnięcia zobowiązania. Oznacza to, że z chwilą śmierci klienta, dług zostaje umorzony. Dla osób korzystających z usług firmy ponad dwa lata został przewidziany program bonusowy Premia Plus. Osoby zapisane do programu mogą liczyć na atrakcyjne oprocentowanie pożyczek, wyższe dostępne kwoty oraz liczne akcje promocyjne.
W ramach ubezpieczenia, pożyczkobiorca stać się może posiadaczek atrakcyjnego Pakietu Medycznego. Warto poznać te możliwość, jest jedną z lepszych na rynku.


Jak pożyczyć w Provident?
Są dwie możliwości aplikowania o zobowiązanie w Providencie. Pierwszy jest niezwykle prosty – należy na stronie internetowej zostawić numer telefonu. Zgłosi się konsultant, który umówi spotkanie. Może się odbyć nawet tego samego dnia. Na spotkaniu doradca przeprowadzi wywiad i na jego podstawie sporządzi wniosek oraz umowę. Po akceptacji przez system pożyczka zostanie zaakceptowana i wypłacona od razu w miejscu zamieszkania klienta. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty.
Druga opcja to wnioskowanie online – dotyczy pożyczki samoobsługowej. Należy w serwisie internetowym wyszczególnić czas na spłatę i ilość rat, kwota dostępnej pożyczki zostanie przekalkulowana od razu. Po akceptacji symulacji należy założyć konto w serwisie, podając niezbędne dane – z dowodu osobistego oraz oświadczenie o przychodach i wydatkach. Decyzja przychodzi natychmiastowo a kwota pożyczki zostaje przelana na wskazane konto bankowe.
Nic prostszego. Jak widać Provident się rozwija i korzysta z wieloletnich doświadczeń. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą nim dokona się ostatecznego wyboru.


Jakie bazy sprawdza Provident?
Provident jako instytucja pozabankowa rządzi się własnymi prawami oraz korzysta z wypracowanego przez siebie systemu oceny ryzyka i wiarygodności klienta. Oznacza to, że nie sprawdza baz informacji gospodarczej. Ważne są dochody oraz oświadczenie majątkowe. Dobrze widziana jest umowa o pracę, nie musi jednak być na czas nieokreślony – liczy się po prostu dochód.


Provident to firma z wieloletnim doświadczeniem i szeroką gamą produktów finansowych.
Jeżeli:
• szukasz wiarygodnej firmy z jasnymi zasadami,
• potrzebujesz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu,
• osiągasz dochód i stać Cię na spłacanie rat,
• pasuje Ci system rat tygodniowych,
• chcesz podpisać umowę w domu – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zalety firmy Provident.
• wysokie kwoty pożyczek, nawet do 15 000zł,
• duża gama produktów do wyboru,
• możliwość spłaty miesięcznej lub tygodniowej,
• możliwość podpisania umowy w domu, lub online.

pożyczka aplikacja
OPINIE O CHWILÓWKACH W PROVIDENT
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści