Opinie o koncie bankowym w Raiffeisen Polbank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank

Konta osobiste
Rachunki osobiste w Raiffeisen Polbank stworzone zostały z myślą o obniżeniu kosztów transakcji oraz usprawnieniu systemu obrotu gotówką. Klienci spodziewać się mogą dość dużej i dobrze opracowanej oferty, dopasowanej do poszczególnych grup konsumentów. Tego typu produkt bankowy wybierany jest zwykle raz na wiele lat, stąd liczy się nie tylko zachęta do otwarcia ale i utrzymania rachunku.

Wymarzone Konto Osobiste
Wymarzone konto Osobiste przeznaczone jest nie tylko do uporządkowania i ułatwienia transakcji gotówkowych. Pieniądze przechowywane na koncie, w zależności od wysokości salda generować bowiem będą zysk nawet do 1.5% w skali roku. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty w oddziale banku. Karty dedykowane temu produktowi to – karta debetowa PayPass – 3 zł miesięcznie oraz Minikarta Debit – 15 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie karty. Bank oferuje do karty również bezpłatne ubezpieczenia – drogowe, domowe, medyczne oraz ochronę w podróży.

Wymarzone Konto Lokacyjne
Produkt jest ulepszona wersją Wymarzonego Konta Osobistego. Przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągać jeszcze wyższe zyski z odkładanych pieniędzy. Warunki korzystania nie ograniczają czasu utrzymania salda ani ilości czy częstotliwości wypłat. Zysk generowany jest na podstawie oprocentowania zgodnego ze zmienną stopą referencyjną Narodowego Banku Polskiego i wynosi obecnie nawet 1.8% przy saldzie powyżej 10 000zł. Korzystanie z rachunku jest bardzo proste dzięki bankowości internetowej i mobilnej. Umożliwia to kontrole ruchów na koncie z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Sposób korzystania z produktu oraz opłaty są zgodne z ofertą Wymarzonego Konta Osobistego.

Osobiste konto walutowe
Klientów ucieszy fakt, ze otworzenie i prowadzenie rachunku osobistego w obcej walucie jest zupełnie bezpłatne. Darmowe są również przelewy dokonywane między rachunkiem w złotówkach a w innej walucie, w obrębie banku Raiffeisen. Bank oferuje kartę debetową, która pomoże w dokonywaniu płatności w Euro, bez ponoszenia kosztów przewalutowań. Dzięki serwisowi internetowemu, bankowości mobilnej oraz serwisu telefonicznemu, właściciel konta ma dostęp do wglądu w transakcje 24 godziny na dobą z dowolnego miejsca. Bank oferuje również dostęp do platformy wymiany walut R – dealer.
Karta płatnicza Mastercard pozwala na dokonywanie transakcji zbliżeniowych oraz indywidualne zdefiniowanie dziennych limitów operacji bezgotówkowych.

Konto Aktywne
Rachunek stworzony został z myślą o klientach wymagających, aktywnie korzystających z bankowości mobilnej oraz internetowej. Zarówno prowadzenie konta jak i przelewy czy operacje kartą są w pełni darmowe, pod warunkiem korzystania z bankomatów krajowych Raiffeisen Polbank i Euronet (każda wypłata z bankomatu innego banku kosztuje 8 PLN) oraz konania przynajmniej ośmiu transakcji bezgotówkowych miesięcznie. W celu ułatwienia korzystania z oferty bank umożliwił właścicielom konta dostęp do usługi poprzez bankowość internetową R – Online oraz mobilną Mobilny Bank. Karty dedykowane tej propozycji to – Visa Classic PayWawe oraz Mastercard Debit Paypass.

Konto Osobiste Premium
Osoby, które cenią sobie elastyczność warunków oraz indywidualne podejście do klienta, docenią te ofertę. Została ona nagrodzona w rankingu money.pl w 2014 jako najlepsze konto premium. Umożliwia nie tylko dostęp do preferencyjnych warunków, dopasowanych do profilu finansowego konsumenta ale również bogatej gamy produktów bankowych. Właściciel otrzymuje ekskluzywną, wypukła kartę debetową Mastercard Paypass, płatna jedynie 3 zł miesięcznie, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie oraz możliwość uzyskania limitu zadłużenia. Właściciel rachunku ma również dostęp do Osobistego Planu Finansowego, bezpłatnego konta walutowego z karta płatniczą w euro, a także do pakietu usług R- Assistance&Consierge.

Kto może otworzyć konto osobiste?
Rachunki osobiste przeznaczone są dla pełnoletnich osób zamieszkujących teren Polski i posiadających dowód osobisty. Poszczególne oferty wymagają spełnienia warunków dopasowania profilu, zależy to jednak od indywidualnych wymagań klienta.

W jaki sposób otworzyć konto osobiste?
Poszczególne propozycje wiążą się z różnymi drogami do otwarcia rachunku. Można złożyć wniosek w oddziale banku, przez telefon lub internet. Dwie ostatnie opcje wymagają przelewu weryfikacyjnego lub podpisania umowy dostarczonej przez kuriera.

Jakie opłaty dotyczą kont osobistych?
Rachunki osobiste w Raiffeisen Bank w wersji standardowej są otwierane i prowadzone bezpłatnie.

Podsumowanie
Oferta kont osobistych w Raiffeisen Polbank dedykowana jest pełnoletnim wymagającym klientom. Brak tu niestety opcji dla młodych użytkowników i seniorów. Rachunki nie obciążają budżetu właściciela a w większości ofert umożliwiają oszczędzanie. Dostęp do bankowości mobilnej oraz internetowej a także szeroka propozycja kart płatniczych zapewniają swobodę transakcji i całodobowe monitorowanie rachunku.

Otwórz konto osobiste

Konta – bankowość prywatna
Z myślą o najbardziej wymagających klientach Raiffeisen Polbank stworzył ekskluzywna pakiety usług - Friedrich Wilhelm Raiffeisen, Friedrich Wilhelm Raiffeisen Diamond. Zawierają konta - osobiste, walutowe, lokacyjne i pomocnicze.  Oferta pozwalająca na oszczędzanie czasu i pieniędzy, zajmuje się finansami właściciela poprzez doradztwo finansowe, kredytowe oraz inwestycyjne. Dodatkowymi usługami są Consierge&Assistance. Klient ma prawo do utajnienia swoich danych, oraz składania dyspozycji co do transakcji bezpośrednio do Osobistego Opiekuna Klienta. Do rachunków dołączone są bezpłatne karty debetowe, w tym karta debetowa MasterCard Class&Club wraz z bezpłatnym ubezpieczeniem "R-Twoja Karta Bez Ryzyka". Rachunek jest prowadzony nieodpłatnie pod warunkiem średniej wartości ulokowanych środków na produktach depozytowych oraz produktach inwestycyjnych w Raiffeisen Bank Polska S.A. na kwotę 1 mln PLN lub wartości obrotów na rynku kasowym lub wolumenu obrotu na derywatach na rachunkach inwestycyjnych, prowadzonych w Domu Maklerskim Raiffeisen Bank Polska S.A., w wysokości 100 000zł. W przypadku opcji Diamond kwoty te należy pomnożyć dwukrotnie.

Kto może otworzyć konto w bankowości prywatnej?
Konto przeznaczone jest dla elitarnych mieszkańców Polski, posiadających dowód osobisty oraz przesłanki do otwarcia ekskluzywnego rachunku.

W jaki sposób można otworzyć rachunek w bankowości prywatnej?
Zlecenie otworzenia konta należy złożyć poprzez kontakt telefoniczny lub podczas wizyty w oddziale banku. Doradca bankowy pomoże w wyborze odpowiedniego pakietu oraz udzieli szczegółowych instrukcji.

Podsumowanie
Prestiżowe pakiety rachunków z pewnością spełnią wymagania osób, które zarządzają dużą ilością pieniędzy i chętnie korzystają z doradztwa finansowego i kredytowego. Warto sprawdzić te opcję ponieważ niesie ona ze sobą nie tylko ochronę finansów ale również fachową pomoc w osiągnięciu swobody przepływu gotówki.


Konta firmowe

Wymarzone Konto Dla Biznesu
Przeznaczone jest zarówno dla firm jak i organizacji non – profit. Jest to docelowobezpłatna opcja rachunku z darmowymi przelewami, a w przypadku małych przedsiębiorstw darmowymi wypłatami z bankomatów bankowych oraz sieci Euronet. Nowością jest to, że w miarę wzrastania aktywności na koncie, aktualizowana jest oferta promocyjna dotycząca rachunku i opłaty za korzystanie z konta stają się coraz mniejsze. Do rachunku dołączona jest karta Visa Bussines – jej koszt również uzależniony jest od salda i ilości wykonanych transakcji. Dodatkowym plusem jest możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Pomoc Dla Biznesu.

Konto Dla Korporacji
Produkt zainteresuje z pewnością właścicieli dużych przedsiębiorstw i korporacji. Rachunki bieżące, pomocnicze i progresywne połączone są w pakiety, pozwalające na sprawne zarządzanie finansami firmowymi. Teraz transfer pieniędzy pomiędzy rachunkami, transakcje gotówkowe w obrocie zamkniętym, krajowe i zagraniczne w obcej walucie, stają się bajecznie proste. Konto obsługuje przelewy w dwudziestu czterech walutach. Dodatkowy rachunek progresywny niesie ze sobą korzyści wynikające z oprocentowania. Dodatkowo, bank daje dostęp do konta Escrow, które służy do blokowania środków na rozliczenie transakcji. Warunki korzystania z tego produktu podlegają negocjacjom z bankiem.

Kto może otworzyć konto biznesowe?
Rachunek firmowy to narzędzie przeznaczone dla zamieszkujących teren Polski osób, prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm, przedsiębiorstw i zarządu korporacji i spółek.

W jaki sposób otworzyć rachunek biznesowy?
Specyfika tego produktu wymaga dogłębnej analizy profilu i sytuacji finansowej firmy. Aby rachunek firmowy spełniał swoje założenia i ułatwiał prowadzenie finansów przedsiębiorstwa powinien spełniać szczegółowe kryteria. Najlepszą drogą do uzyskania optymalnego rozwiązania jest skorzystanie z pomocy doradcy bankowego. Warto więc przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju konta, odwiedzić placówkę banku i zasięgnąć opinii co do oferty i konkretnych warunków. Należy pamiętać, że w przypadku dużych firm i korporacji, można negocjować warunki oferty. Założenie rachunku powinno zatem odbyć się w oddziale banku.

Podsumowanie
Oferta Raiffeisen Polbanku, dotycząca rachunków firmowych jest szeroka i odpowiada potrzebom przedsiębiorców zarządzających firmami o różnych profilach i odmiennej aktywności finansowej.
Warto dokładnie prześledzić ofertę by skorzystać z optymalnych udogodnień i podnieść standard swoich operacji finansowych przy najmniejszym koszcie ich wykonywania. Dobrze dobrany produkt bankowy to sprawny przepływ gotówki oraz generowanie dodatkowych kosztów, co jest najlepsza podwaliną pod stabilną działalność gospodarczą.

Otwórz konto firmowe

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści