Opinie o pożyczkach w Rapida pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O RAPIDA

Rapida pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy:Rapida sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
przy ul. Elektoralnej 13 lok 121
kontakt: czesc@rapidamoney.pl
strona internetowa: www.rapidamoney.plInformacje ogólne
Rapidamoney to ciekawa alternatywa dla osób, które mają negatywną historię kredytową. Potknięcia w spłatach, zadłużenie, procedury windykacyjne – nie są tu przeszkodą do podjęcia zobowiązania. Jak to się dzieje, że firma decyduje się pożyczyć pieniądze osobom, które mogą mieć problemy z uregulowaniem zadłużenia? Otóż instytucja wymaga obecności poręczyciela jest to jedyna opcja na uzyskanie pożyczki w tej firmie. Jest o co powalczyć ponieważ dostępne kwoty zobowiązań, osiągają tu nawet 15 000zł, co dla osób z kłopotami finansowymi może być sporą pomocą. Czas na spłatę – od 12 do 36 miesięcy, oczywiście w systemie ratalnym. Nie jest to standardowa oferta parabanku, dlatego warto jej się uważnie przyjrzeć.
Osoba starająca się o pożyczkę powinna mieć od 18 do 75 lat, zamieszkiwać teren Polski oraz nie być w trakcie postępowania o uznanie upadłości konsumenckiej. Musi mieć dochód, który będzie gwarantował spłatę raty. Gwarant, który poręczy za wnioskującego również powinien spełniać kryteria ustalone przez firmę – mieć od 18 do 75 lat, zamieszkiwać w Polsce, posiadać nieruchomość oraz czystą historię kredytową – bez znacznych opóźnień w spłatach. Musi być to osoba, której majątek będzie w stanie zaspokoić wierzytelność w przypadku gdy dłużnik nie będzie wywiązywał się z warunków umowy – w razie śmierci, choroby czy bankructwa. Firma zaznacza jednak, że w przypadku kłopotów, najpierw stara się wypracować strategię spłaty z osobą odpowiedzialną za pożyczkę – jeśli jest taka możliwość. Gwarant jest wzywany do odpowiedzialności  tylko w ostateczności.
Instytucja szczyci się wiarygodnością oraz zaufaniem klientów. Działa na rynku pożyczkowym już od 2005 roku – na początku tylko w Wielkiej Brytanii. Należy brać pod uwagę, że koszty zobowiązań są tu znaczne. Docenić trzeba jednak klarowność procedur i brak ukrytych kosztów i warunków.

Jak pożyczyć w Rapidamoney?
Jeśli osoba szukająca pożyczki jest w stanie zaangażować gwaranta, sprawa jest już prosta. Na stronie serwisu internetowego firmy, znajduje się formularz, który należy wypełnić podstawowymi danymi. Zajmuje to zwykle kilka minut. Jeśli system zaakceptuje zgłoszenia, do poręczyciela zostaje wysłany link z kolejną częścią kwestionariusza. Zarówno pożyczkobiorca jak i gwarant muszą wykazać swoje dochody i obciążenia. Kolejny etap to krótka rozmowa telefoniczna z obiema osobami składającymi wniosek. Pożyczkobiorca i gwarant, muszą potwierdzić chęć podjęcia zobowiązania oraz zaakceptować warunki stawiane przez firmę. Jeśli wszystko przebiegnie bez komplikacji, na rachunek poręczyciela, zostaną wysłane pieniądze. Trwa to zwykle do 48 godzin – nieraz szybciej. Gwarant przekazuje je pożyczkobiorcy. Jest to sprawdzony przez parabank system, gwarantujący uczciwość całego procesu i wykluczający próby wyłudzenia.

Jakie bazy sprawdza Rapidamoney?
Rapidamoney nie korzysta z wiedzy umieszczonej w rejestrach baz danych o dłużnikach. Swoją ofertę kieruje również do osób z negatywną historią kredytową – obciążeniami, długami czy postępowaniami windykacyjnymi. Jest to droga do uzyskania gotówki w kryzysowym momencie. Warto z niej korzystać rozsądnie – łatwo bowiem popaść w kolejne zadłużenie, co może skończyć się bardzo źle.

Rapidamoney to firma kierująca propozycję w stronę osób z negatywną przeszłością kredytową, transparentna i rzetelna.
Jeżeli:
• spełniasz wymogi stawiane przez parabank,
• szukasz szybkiej i wygodnej pożyczki,
• masz kiepską historię kredytową i nie możesz nigdzie uzyskać zobowiązania,
• posiadasz dochód, który umożliwi Ci spłatę rat,
• masz możliwość zaangażowania osoby, która poręczy za Twoją pożyczkę – ta oferta może być dla Ciebie idealna.

Zalety pożyczki w Rapidamoney:
• oferta firmy skierowana jest w stronę osób zadłużonych, którym banki nie chcą udzielać pożyczek z powodu potknięć finansowych w przeszłości,
• kwota pożyczki nawet do 15 000zł,
• szybkie i jasne procedury, brak ukrytych kosztów lub warunków,
• błyskawiczna wypłata wnioskowanej kwoty, tuż po zakończeniu formalności.


Rapida money pożyczka
OPINIE O POŻYCZKACH W RAPIDA MONEY
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści