Opinie o pożyczkach w Ratka pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O RATKA
ratka pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: Money Beat Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pilchowicka 27/8
02-175 Warszawa
kontakt: tel. 801 40 40 40 , e-mail info@ratka.pl
strona internetowa: www.ratka.pl


Ogólne informacje
Właścicielem Ratki jest spółka Money Beat, z siedzibą w Warszawie. Zarządza nią znana na rynku polskim Aasa. Z jej ofertami można zapoznać się pod szyldami różnych marek. Firma stosuje bowiem manewr „wyjścia do klientów”. Posiada wiele serwisów pożyczkowych i tym samym zajmuje dużą część sektora pozabankowego. Czy jest to dobra strategia? Być może. Marki Aasa charakteryzuje duża powtarzalność, schematy w działaniu i ofertach.
Propozycją parabanku Ratka jest oczywiście pożyczka ratalna. Górna granica kwoty dostępnej w serwisie to 5000zł na maksymalnie 24 miesiące. Nie ma znaczenia czy klient jest stały czy dopiero się zarejestrował – dla każdego kwoty są takie same. Nie ma preferencyjnych warunków dla lojalnych i rzetelnych użytkowników ani promocji, które mają na celu przyciągnięcie uwagi nowego pożyczkobiorcy.
Biorąc pod uwagę warunki panujące na rynku oferta instytucji plasuje się na średnim pułapie w rankingach. Nie jest zaskakująco atrakcyjna ale też nie niesie ze sobą ogromnych kosztów.
Zadowoleni będą klienci, którym zależy na czasie, prostocie wnioskowania oraz jasnych zasadach.
Firma ma swoje wymagania co do osób, które ubiegają się o pożyczkę – należy być przede wszystkim obywatelem Polski, w wieku pomiędzy 20 a 80 lat, legitymować się ważnym dowodem osobistym, posiadać nienaganną historię finansową oraz konto email i telefon komórkowy.
Wprawdzie parabank nie ma w regulaminie oficjalnych rozwiązań w razie problemów ze spłatą pożyczki ale sugeruje w takim wypadku kontakt z Biurem Obsługi – tam z pewnością uzyska się pomoc i niezbędne informacje. Można również starać się o zmianę terminu spłaty rat – tą samą drogą.
Jeśli pożyczkobiorca wywiąże się ze spłaty przynajmniej połowy zobowiązania, może starać się o kolejne.
Parabank nie wymaga żadnych zaświadczeń ani dokumentów, wystarczy oświadczenie majątkowe i dane z dowodu osobistego. Nie dzwoni również do pracodawcy.


Jak pożyczyć w Ratka?
System generuje drogę najprostszą z możliwych. To nie to samo co pożyczka w banku. Klient nie musi zostać obarczony masą formalności aby otrzymać pożyczkę. W Ratka odbywa się to szybko i z pozycji fotela przed komputerem – całkowicie online. Na początku drogi do wymarzonej gotówki należy wybrać parametry pożyczki – sumę i czas na spłatę oraz ustawić je na kalkulatorze dostępnym na głównej stronie serwisu internetowego. Pojawi się kalkulacja kosztów oraz informacja o oprocentowaniu. Następnie strona przekieruje do kwestionariusza osobowego, który należy uzupełnić o dane z dowodu oraz oświadczenia majątkowego, gdzie należy wpisać informacje o dochodach i wydatkach. I to już prawie wszystko. Wystarczy tylko dokonać przelewu na wskazane przez firmę konto bankowe, w wysokości 1zł. Wpływ potwierdzi tożsamość klienta oraz umożliwi przejście do dalszej części procedury.
Pozostaje czekać na weryfikację historii finansowej pożyczkobiorcy w bazach informacji gospodarczej oraz decyzję w sprawie przyznania pożyczki. Jeśli będzie ona pozytywna, przelew na rachunek bankowy odbędzie się najpóźniej na drugi dzień roboczy.


Jakie bazy sprawdza Ratka?
Ratka, z racji oferty, musi dobrze sprawdzić klienta przed wydaniem decyzji kredytowej. Dwuletni czas spłaty to duże obciążenie dla budżetu. Nie każdy pożyczkobiorca jest w stanie temu podołać.
Jedyną bazą, z jakiej nie korzysta parabank jest Biuro Informacji Kredytowej. Dane tam zawarte często są nieaktualne i dotyczą drobnych spraw. Inaczej wygląda sprawa z Biurem Informacji Gospodarczej, Krajowym Rejestrem Długów czy ERIF. Te rejestry stanowią dla serwisu Ratka podstawę wiedzy o kliencie. Negatywna opinia, wydana przez te bazy, wyklucza możliwość wzięcia pożyczki.


Ratka to nowe oblicze znanej spółki. Działa na jasnych i precyzyjnych zasadach.
Jeżeli:
• masz pilne wydatki,
• spłata zobowiązania w ratach jest dla Ciebie lepszym wyjściem niż oddanie całej sumy od razu,
• chcesz pożyczyć w dobrej, cenionej firmie,
• nie podążasz za promocjami, interesują Cię jasne zasady – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zalety pożyczki w Ratka.
• duża suma pożyczki nawet dla nowych klientów,
• okres kredytowania 24 miesiące,
• proste zasady wnioskowania.


OPINIE O CHWILÓWKACH W RATKA
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści