Regulamin serwisu - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Regulamin korzystania z serwisu kredytech.pl

1. Kredytech.pl jest portalem informującym użytkowników o aktualnych ofertach produktów bankowych i parabankowych dostępnych na polskim rynku, takich jak pożyczki – chwilówki, konta bankowe, lokaty bankowe, kredyty, ubezpieczenia.

2. Zamieszczone informacje uzyskujemy bezpośrednio od firm z którymi współpracujemy.
Treść zamieszczona na stronie ma charakter informacyjny i nie może być traktowana jako porada prawna lub oferta wg. prawa cywilnego. Można tu znaleźć porównanie ofert wielu firm finansowych. Aby skorzystać z danej usługi należy zapoznać się z regulaminem produktu znajdującym się na stronach internetowych danych firm.

3. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Każdy użytkownik powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem i zasadą funkcjonowania portalu.

4. Informacje znajdujące się na stronie (teksty, zdjęcia, układ strony) podlegają przepisom ochrony prawa autorskiego. Kopiowanie w celu wykorzystania treści jest dozwolone za pisemną zgodą firmy.

5. Dokonujemy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronie były aktualne, jednakże portal Kredytech.pl nie odpowiada za nieaktualność lub niekompletność danych.

6. Na portalu Kredytech.pl znajdują się odnośniki do stron www prowadzonych przez osoby trzecie. Nie odpowiadamy za treść znajdującą się na w.w stronach jak i ewentualne szkody wynikające z korzystania tych stron.

7. Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy zalecamy uważne zapoznanie się z regulaminem usługi. Dokładny opis produktów finansowych zamieszczonych na portalu znajduje się na stronach partnerów serwisu Kredytech.pl .

8. Domena, jak i zamieszczona treść jest własnością firmy NOVIMO

9. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie regulaminu, informacji na temat korzystania z serwisu (zastrzeżenia, uwagi, opinie), prosimy o kontakt poprzez formularz znajdujący się na stronie.  

10. Szczegółowe informacje na temat profili działania poszczególnych rodzajów firm finansowych można znaleźć na stronie Komisji Nadzoru Finansowego knf.gov.pl

11. Kredytech.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym czasie. Regulamin ważny jest od dnia wprowadzenia na stronę serwisu, tj. od dnia 03.06.2016 r.

Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści