Opinie o koncie bankowym w Smart Bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
Bank Smart
SMART BANK

Smart Konto Osobiste
Podstawowa oferta konta osobistego w Smart Banku to gwarancja bezpieczeństwa i swobody działania. Dostęp jest prosty dzięki bankowości mobilnej a warunki założenia i prowadzenia rachunku sprostają wymaganiom najbardziej doświadczonych konsumentów.

Jak założyć konto?
Aby stać się szczęśliwym posiadaczem rachunku osobistego w Smart Banku, nie trzeba wiele zachodu. Wystarczy odwiedzić serwis internetowy banku i wypełnić prosty formularz. Są dwie drogi dopełniania formalności – podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera lub przelew weryfikacyjny z drugiego konta. Średnio po 24 godzinach rachunek zaczyna być aktywny.

Kto może otworzyć konto?
Rachunek w Smart Banku otworzyć może każda fizyczna osoba, będąca obywatelem RP. Warunkiem jest zamieszkiwanie w Polsce lub na terenie innego kraju Unii Europejskiej.

Jakie opłaty dotyczą rachunku?
Podstawowa wersja konta osobistego w Smart Banku jest całkowicie bezpłatna. Bank nie pobiera żadnych opłat czy prowizji zarówno za otwarcie jak i wydanie karty płatniczej czy wykonywanie transakcji. Klient nie poniesie żadnych kosztów także za wypłaty z bankomatów w całej Polsce, czy zlecenia przelewów stałych. To najtańsza możliwa oferta dostępna na rynku produktów bankowych.

Podsumowanie
Rachunek osobisty w Smart Banku w wersji podstawowej to propozycja na miarę XXI w. Założenie konta nie wymaga formalności ani nie generuje żadnych kosztów. Można złożyć wniosek korzystając ze smartfona. Dużym plusem jest dostęp do aplikacji bankowości mobilnej. To nadaje propozycji lekkości i nowoczesności oraz dedykuje ją osobom wymagającym i aktywnym.

Otwórz osobiste konto bankowe w Smart Bank


Smart Konto Europejskie
Konto EU Smart Banku to oferta dla osób pracujących za granicą lub potrzebujących konta walutowego. Łączy swobodę działania i europejski poziom obsługi. W pakiecie z kontem osobistym w pln, stanowi doskonała bazę produktów bankowych dla nowoczesnego Europejczyka.

Jak założyć konto?
Uruchomienie rachunku wymaga jedynie złożenia aplikacji w serwisie internetowym. Po tym etapie należy odebrać i podpisać umowę dostarczoną przez kuriera lub wysłać przelew weryfikacyjny na wskazane konto.

Kto może założyć konto?
Oferta skierowana jest głównie do osób, które pracują za granicą i nie chcą korzystać z propozycji zagranicznych banków. Mogą one założyć konto w Polsce i korzystać z niego swobodnie podczas podróży czy wyjazdu do pracy. Na Smart Konto EU może wpływać pensja od zagranicznego pracodawcy.

Karty płatnicze dołączone do rachunku
Konto EU proponuje dwie karty płatnicze – Europejską Kartę V Pay, która umożliwia zakupy i transakcje w krajach gdzie stosowane są lokalne rozwiązania płatnicze lub Kartę Visa, akceptowaną na całym świecie, z wyjątkiem kilku krajów europejskich. To wygodny sposób na uzyskanie swobody codziennych sprawunków i nieograniczone korzystanie z potrzebnych usług.

Jakie opłaty dotyczą rachunku?
Rachunek EU jest całkowicie bezpłatny, zarówno jeśli chodzi o otworzenia jak i prowadzenie usługi. Klient nie zapłaci za wypłaty z bankomatów czy przelewy zagraniczne. Opłata dotyczy jedynie osób, posiadających już karty płatnicze Smart. Kolejna karta kosztuje bowiem 5 euro za wydanie i 5 euro rocznie za korzystanie z niej.

Podsumowanie
Smart Konto EU to dobra oferta dla osób, którym nie wystarcza konto w złotówkach. Oprócz podstawowych usług związanych z rachunkiem, Bank Smart oferuje również możliwość korzystnej wymiany walut. Uruchomienie tej usługi generuje spore oszczędności a jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi ok. 1 euro.

Otwórz osobiste konto bankowe w Smart Bank


Smart Konto Biznesowe
Rachunek firmowy to usługa dotycząca każdego przedsiębiorcy. Warto by była darmowa, oferowała dodatkowe formy wsparcia oraz by dostęp do niej był wygodny i mobilny. Taką ofertą poszczycić się może Smart Bank. Smart Konto Biznesowe łączy w sobie swobodę obsługi, nowoczesność i nie generuje żadnych kosztów.

Jak założyć konto?
Założenie konta jest identyczne jak w innych wersjach. Trzeba odwiedzić serwis internetowy, złożyć wniosek oraz podpisać umowę dostarczoną przez kuriera. Rachunek firmowy można założyć nie posiadając konta osobistego w Smart Banku. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wystarczy zalogować się do bankowości i aplikować o kolejne konto.

Kto może założyć konto?
By móc starać się o otworzenie rachunku biznesowego należy spełnić pewne warunki. Oferta skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, która ma nieograniczoną zdolność do czynności prawnych. Bank nie daje możliwości założenia rachunku firmowego wspólnikom spółek cywilnych.

Jakie opłaty dotyczą rachunku?
Zarówno otwarcie jak i korzystanie z tej usługi bankowej jest całkowicie darmowe. Klient nie zapłaci również za przelewy do ZUS i US, wypłaty z bankomatów czy przelewy zagraniczne. Bank Smart nie ma w zwyczaju stawiać warunków dotyczących sumy obrotów na koncie czy wysokości salda. Bezpłatna jest również karta płatnicza – 0zł za wydanie i korzystanie.

Podsumowanie
Smart Konto Biznesowe to produkt na wysokim poziomie. Współpracuje z przedsiębiorcą nie obciążając budżetu firmy. Swobodny dostęp do bankowości mobilnej czyni z niego usługę na miarę nowego tysiąclecia. Tego typu oferty powinny stać się już standardem w sektorze bankowości.

Otwórz biznesowe konto bankowe w Smart Bank


Smart Konto Biznesowe Europejskie
Smart Konto Biznesowe EU to przystępna i nowoczesna forma produktu bankowego. Umożliwia polskim przedsiębiorcom działanie na skale światową bez generowania niepotrzebnych wydatków. Zapewnia nie tylko swobodę działania ale również korzystanie z usług wspomagających firmę.

Jak założyć konto?
Do otwarcia rachunku potrzebne są jedynie dane z dowodu osobistego. Wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie serwisu lub w bankowości mobilnej i podpisać umowę dostarczona przez kuriera. Aktywacja konta następuje w ciągu 24 godzin.

Kto może założyć konto?
Produkt Smart Konto Biznesowe EU przeznaczony jest dla właścicieli polskich firm, którzy zmuszeni są korzystać z przelewów zagranicznych lub przyjmują płatności od kontrahentów z innych krajów. Oferta jest prosta, umowa w języku polskim.

Karty płatnicze dołączone do rachunku
Smart Bank posiada w ofercie kont walutowych dwie karty, z których korzystanie jest zupełnie bezpłatne. Jedna z nich – V PAY, umożliwia bezpieczne i wygodne dokonywanie transakcji w krajach, gdzie preferowane są lokalne rozwiązania płatnicze. Druga – VISA, to uznawana na całym świecie karta, pozwalająca na swobodę działania i korzystanie bez ograniczeń.

Jakie opłaty dotyczą rachunku?
Podobnie jak inne konta w banku Smart, Konto Biznesowe Eu nie obciąża klienta żadnymi kosztami. Za darmo dostaje się całą gamę usług – otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie kart płatniczych oraz korzystanie z nich (tylko w przypadku jednej karty do konta, posiadanie drugiej wiąże się z kosztem 5 euro za wydanie oraz 5 euro rocznie za korzystanie), przelewy lokalne i zagraniczne, wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą kraju. Smart Bank nie ma w zwyczaju ustanawiać limitów wyznaczających obniżenie kosztów. Nie trzeba dbać o regularne wpływy ani o dodatnie saldo.

Podsumowanie
Konto Biznesowe Europejskie Banku smart, to produkt przełamujący bariery handlowe. Pozwala obniżyć wydatki na prowadzenie działalności gospodarczej oraz oferuje atrakcyjne kursy wymiany waluty, dzięki usłudze korzystnych przewalutowań, której koszt to jedynie 1 euro. Dzięki bankowości mobilnej, przedsiębiorca może mieć dostęp do gotówki oraz transakcji w każdym miejscu na świecie za darmo.

Otwórz biznesowe europejskie konto bankowe w Smart Bank


Studenckie Konto Smart
Bank Smart oferując swój produkt dla studentów, znacznie ułatwia im pierwsze kroki w dorosłe życie. Na przekór innym instytucjom finansowym, które obarczają rachunki studenckie wysokimi limitami oraz opłatami, stworzył konto zupełnie darmowe, do którego dostęp uzyskać można poprzez komputer, tablet czy smartfon. Taki ukłon w stronę potrzeb młodych ludzi to nie jest powszechna sytuacja na rynku bankowym.

Jak założyć konto?
Do otwarcia rachunku studenckiego wystarczą trzy proste kroki – odwiedziny w serwisie internetowym bądź aplikacji mobilnej, wypełnienie krótkiego kwestionariusza i podpisanie umowy przywiezionej przez kuriera. To niezwykle szybki sposób na uzyskanie konta bankowego, dla osób szanujących czas i lubiących komfort działania.

Kto może założyć konto?
Rachunek Smart Konto Student, może założyć każda pełnoletnia osoba będąca obywatelem Polski lub zamieszkująca jej teren, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. W ramach jednej umowy konta dostępna jest możliwość ustanowienia pełnomocnika, który może stać się posiadaczem karty debetowej.

Jakie opłaty dotyczą rachunku?
Smart Konto Student jest całkowicie bezpłatne – nie wymaga limitów ani dodatniego salda by móc bez żadnych kosztów korzystać z karty płatniczej, robić przelewy oraz wypłacać gotówkę z bankomatu. To nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Podsumowanie
Konto studenckie w smart Banku to odpowiedź na potrzeby młodego człowieka. Nie wymaga nakładu środków finansowych. Mobilność obsługi rachunków umożliwia swobodę działania w wielu krajach oraz bezpieczny i szybki przepływ gotówki.

Otwórz konto studenckie w Smart Bank


Ogólne informacje
Bank Smart jest obecnie jednym z liderów bankowości mobilnej. Oprócz bezpłatnych rachunków oferuje szybki dostęp do kont poprzez komputer, telefon czy tablet. W ramach otworzonych rachunków można korzystać z wielu atrakcyjnych ofert, m.in. z usługi Smart Procent z atrakcyjnym oprocentowaniem i kont walutowych. Instytucja oferuje również Program Partnerski, który daje możliwość otrzymania 85 zł za każdą polecona osobę, która skorzysta z produktów banku.
Ciekawą opcją jest aplikacja mobilna dzięki której użytkownik zyskuje dostęp do obsługi poleceń głosowych oraz płatności faktur na podstawie kodów QR lub zdjęć.
Od 1 lipca osoby posiadające rachunki w Banku Smart będą mogły również skorzystać z profesjonalnej obsługi klienta w oddziałach BIZ Banku.
Oferta Smart Banku to krok w stronę nowoczesnych technologii i najwyższych standardów kontaktu z użytkownikiem. Zapewnia nieograniczoną mobilność bez dodatkowych obciążeń finansowych. Jest to niezwykle ważne dla osób prywatnych, przedsiębiorców a przede wszystkim dla młodych użytkowników produktów bankowych.
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści