Opinie o koncie bankowym w T-mobile Bank - Kredytech.pl

Przejdź do treści
t-mobile konto
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

Usługi bankowe T – mobile, to innowacyjny system łączący wygodę obsługi transakcji finansowych oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych produktów bankowych. Oferta rachunków tego systemu nie jest szeroka i dotyczy indywidualnych konsumentów. Zaletą propozycji jest wykorzystanie przez T – mobile najnowszych technologii, w celu udrożnienia alternatywnych kanałów płatności, zwiększenia możliwości manipulacji gotówką oraz usprawnienia kontroli nad finansami. Instytucja finansowa proponuje kilka rodzajów rachunków osobistych. Zdecydowanie wyróżniają się one na tle ofert bankowych. Dedykowane są osobom, które idą z duchem czasu, lubią i cenią nowe rozwiązania, aktywnie korzystają z kart płatniczych i lubią mieć całodobowy dostęp do konta. Ponieważ T – mobile znane jest z usług telekomunikacyjnych, można być pewnym, że podstawą obsługi rachunków bankowych jest mobilność oraz intuicyjna aplikacja na smartfona. Oczywiście aplikacja mobilna nie jest jedynym kanałem dostępu. Obsługa kont nie różni się niczym od standardowych wersji, proponowanych przez inne banki. Razem z siecią T – mobile, za Usługi bankowe T – mobile odpowiedzialny jest Alior Bank.

Konto Osobiste Freemium
Oferta przeznaczona jest dla osób nowoczesnych, ceniących sobie czas i wygodę działania.
Rachunek w podstawowej wersji jest bezpłatny. Koszty generowane są jedynie po trzech pierwszych wypłatach z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie (trzy pierwsze są darmowe) – 3zł. Właściciel nie zapłaci za przelewy internetowe, bankowość internetową i mobilną oraz – po spełnieniu warunku transakcji na sumę 200zł – za kartę. Preferencyjnych warunków spodziewać się mogą lojalni klienci, korzystający z usług telekomunikacyjnych T – mobile – wiąże się to z otrzymaniem nawet 1000zł limitu na koncie, bez żadnych opłat i formalności a także bonusami przy doładowywaniu konta na kartę w T – mobile czy Heyah.
Bank proponuje również promocyjne korzyści dla osób aktywnie korzystających z płatności kartą – każdego miesiąca, na rachunek właściciela może wpływać do 5% wartości zakupów – do 15zł, co oznacza oszczędność na poziomie 180zł rocznie.
Ciekawą opcja jest możliwość korzystania z płatności zbliżeniowych przez telefon oraz propozycja transferu gotówki w połączeniu z profilem na portalu społecznościowym Facebook. Oznacza to nową jakość transakcji oraz maksymalnie upraszcza przepływ gotówki.
Dodatkowymi usługami do rachunku są – Auto-uzupełnianie, czyli stałe zlecenia dyktujące jaka część wpływów ma być odkładana na konto oszczędnościowe oraz Auto-doładowanie, możliwość wyznaczenia terminu, w którym konto telefoniczne będzie doładowane z rachunku.

Konto Osobiste Premium
Jest to oferta przeznaczona dla wymagających klientów. Oprócz standardowych usług, znanych z pakietu Freemium, oferuje również promocje polegającą na zwrocie części kosztów transakcji wykonanych kartą. Bank proponuje nawet do 25zł miesięcznie, co oznacza roczną oszczędność nawet do 300zł. To z pewnością kusząca opcja dla osób na co dzień aktywnie korzystających z kart płatniczych.
Rachunek i karta są darmowe, pod warunkiem zdobycia miesięcznego limitu transakcji na sumę nie mniejszą niż 500zł. W przypadku nie osiągnięcia limitu, naliczona zostanie opłata za konto, wysokości 18.90zł oraz nie będzie można skorzystać ze zwrotu części kosztów zakupów – 25zł.
Karta do rachunku to Mastercard PayPass, umożliwiająca wypłatę gotówki z bankomatu i płatności zbliżeniowe.
Właściciel rachunku ma również nieograniczony dostęp do bankowości mobilnej i internetowej, oraz może przesyłać pieniądze w połączeniu z kontem na portalu społecznościowym Facebook. To wygodna opcja szybkich przelewów znajomym, którzy nawet nie muszą być klientami T – mobile.
Konto Premium z usługą telekomunikacyjną.

Osoby, które skorzystają z tej propozycji, mogą liczyć na atrakcyjne warunki przy zamówieniu abonamentu usług telekomunikacyjnych lub internetu w sieci T – mobile. Oferta przewiduje koszt 0 zł lub 10zł na abonament bez limitów – w tym rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS, MMS, dodatkowo otrzymają 1 GB internetu. Jeśli chodzi o internet mobilny, to opcja przewiduje 35 GB miesięcznie oraz możliwość zakupu routera już za 9 zł.
Pozostałe warunki są zgodne z tymi z oferty Premium – darmowe przelewy i wypłaty z bankomatów a także 0zł za prowadzenie konta i korzystanie z karty, pod warunkiem osiągnięcia pułapu limitu transakcji miesięcznych na sumę 500zł.

Konto Oszczędnościowe
Osoby, którym zależy by ich pieniądze nie tylko bezczynnie spoczywały na rachunku ale także generowały zysk, powinny zainteresować się ofertą konta oszczędnościowego. Skorzystanie z tej propozycji T – mobile, pozwoli na zyskanie nawet do 0.96% ulokowanej gotówki. Bank proponuje nieograniczoną kontrolę nad pieniędzmi oraz możliwość wpłat i wypłat bez utraty zysków. Dodatkowo, klient ma prawo wyboru waluty w jakiej prowadzony będzie rachunek – PLN, EUR, USD, GB, CHF. Osoby, które zdecydują się na wybór złotego, funtów brytyjskich lub dolarów amerykańskich będą miały  dostęp do karty debetowej.
Prowadzenie konta oraz pierwsza wypłata w miesiącu są darmowe. Kolejne przelewy to już koszt 5zł – oprócz przelewów natychmiastowych.
Właściciele rachunku mogą również korzystać z usługi Auto-uzupełnienie i dzięki temu decydować jaka kwota zostanie odłożona na konto oszczędnościowe.
Szczegółowe warunki dotyczące oprocentowania są na bieżąco aktualizowane.

Kto może założyć rachunek?
Aby stać się posiadaczem rachunku a T – mobile Usługach Bankowych, wystarczy mieszkać na terenie Polski i mieć ukończone 13 lat. W przypadku klientów małoletnich, warunkiem jest wyznaczenie dorosłego przedstawiciela oraz jego zgoda na otworzenie konta. Pełnoletni klienci powinni posiadać dowód osobisty.

W jaki sposób można otworzyć rachunek?
Najprostszym sposobem jest odwiedzenie placówki Usług Bankowych T – mobile lub sklepu T – mobile. Na miejscu, doradcy pomogą przeprowadzić przez proste formalności i otworzyć konto w kilka minut. Osobom, którym zależy na czasie i wygodzie, można polecić sposób aplikowania poprzez bankowość internetową lub telefoniczną lub Wirtualny Odział. Tożsamość należy potwierdzić przelewem z innego konta a umowa zostanie dostarczona przez kuriera. Wiele kanałów umożliwiających otworzenie rachunku sprawia, że konto staje się bardziej dostępne a sama czynność nie musi być ograniczona godzinami otwarcia oddziałów bankowych. Pozwala to również na swobodne przejrzenie ofert oraz wnikliwe sprawdzenie tabeli opłat oraz warunków utrzymania konta.

Jakie opłaty dotyczą rachunków?
Przy wyborze oferty należy zwrócić uwagę na limity dotyczące darmowego prowadzenia rachunku oraz korzystania z karty płatniczej. W standardowych wersjach, po spełnieniu określonych i opisanych wyżej warunków konta są bezpłatne. W przypadku konta Freemium, pułapem wyznaczającym darmowe użytkowanie jest 200zł, Premium – 500zł. Klient nie zapłaci również za dostęp do bankowości mobilnej, internetowej oraz dodatkowych usług przypisanych do oferty.

Jakie karty płatnicze dotyczą rachunków?
T – mobile Usługi Bankowe udostępnia kartę debetową Mastercard Paypass. To wygodna i po spełnieniu warunków darmowa karta, umożliwiająca bezpłatne wypłaty z bankomatów oraz płatności zbliżeniowe.
Instytucja proponuje również dwa rodzaje kart kredytowych. Pierwsza z nich to karta kredytowa Mastercard, dzięki której właściciel może zbierać punty za dokonane nią zakupy. Wymienić je można na różne produkty – bilety do kin lub lotnicze, kosmetyki lub sprzęt elektroniczny. Karta jest darmowa a jej oprocentowanie wynosi 7.6%. Limit kredytowy to nawet 40 000zł.
Drugą proponowaną przez T – mobile kartą kredytową jest Pomoc Mierzona Kilometrami. Podczas płatności za zakupy, dokonane karta kredytową, właściciel otrzymuje punkty w programie Mastercard Rewards. Można je wymienić na atrakcyjne gadżety akcji Pomoc Mierzona Kilometrami lub przekazać, w formie cegiełek na wsparcie Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.
Aby zamówić kartę, wystarczy wykazać się dochodem minimum 1000zł. Limit kredytowy, jest taki sam jak w przypadku pierwszej karty – nawet do 40 000zł.

Podsumowanie
T – mobile, wraz z Alior Bankiem wykazał się sporą inicjatywą w kreowaniu ciekawej oferty rachunków bankowych. Prócz standardowych opcji dotyczących funkcjonowania konta, klient może odnaleźć w ofercie takie usługi jak – Asystent Płatności (funkcja przypomnienia o rachunkach do zapłaty), Menedżer Finansów (umożliwia kontrolę domowego budżetu), Wirtualny Odział (całodobowy internetowy odział bankowy).
Szeroki dostęp do technologii, pomógł instytucji stworzyć rachunki, pozwalające na swobodę działań oraz kontrolę nad ruchem na koncie, z każdego zakątka świata. Właściciel konta może swobodnie dysponować środkami, korzystając z bankowości internetowej i mobilnej, dokonywać szybkich przelewów nawet za pomocą portalu społecznościowego Facebook, korzystać z płatności zbliżeniowych.
Atrakcyjne warunki czekają na osoby aktywnie korzystające z usług telekomunikacyjnych sieci T – mobile. Mogą one liczyć na preferencyjne korzyści a także zniżki na abonament telefoniczny lub internet mobilny. Połączenie usług telefonicznych, internetowych oraz bankowych kreuje nową jakość w sektorze finansowym, przez co oferta staje się konkurencyjna dla innych instytucji.
Ważna staje się nie tylko oferta promocyjna i niskie koszty użytkowania ale również mobilny dostęp oraz swoboda korzystania i zarządzania kontem.

Otwórz konto bankowe T-mobile
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści