Opinie o pożyczkach w Zaplo pożyczka - Kredytech.pl

Przejdź do treści
INFORMACJE I OPINIE O ZAPLO
Zaplo pożyczka
Dane adresowe
Nazwa i adres firmy: Zaplo sp. z o.o.
ul. 17. Stycznia 56 , 02-146 Warszawa
kontakt: tel. 221 333 888 , e-mail: kontakt@zaplo.pl
strona internetowa: www.zaplo.pl
godziny pracy: codziennie w godzinach 6:00 – 23:00


Ogólne informacje
Tajemnicą Poliszynela jest, że marka Zaplo administrowana jest przez znaną i cenioną na polskim rynku pożyczkowym firmę Vivus. Klientom, którzy orientują się w temacie pożyczek pozabankowych, z pewnością ułatwi to decyzję o wyborze tego parabanku. Vivus kojarzy się bowiem z dużą dostępnością oraz pozbawionym wszelkich formalności procesem wnioskowania o zobowiązanie.
Zaplo wychodzi naprzeciw potrzebom pożyczkobiorców, którzy potrzebują szybkiej, sporej gotówki na dłuższy czas. Oferta jest przejrzysta i ciekawa, zawiera sporo udogodnień i ustawia firmę wysoko w rankingach parabanków.
Brak niestety propozycji promocyjnej, jednak jest to znamienne dla pożyczek w systemie ratalnym. Zaplo wynagradza to klientom oferując między innymi wakacje kredytowe dla osób, które maja problemy ze spłatą zadłużenia. Przy zobowiązaniu na 24 miesiące, pożyczkobiorca może uzyskać nawet cztery miesięczne przerwy w spłacie.
Propozycja instytucji to nawet 10 000zł na maksymalnie 24 miesiące, przy czym całkowicie bez żadnych zaświadczeń, można uzyskać do 5000zł. Aby skorzystać z najwyższego limitu należy przedstawić udokumentowany, stały dochód. Na tej podstawie parabank oceni zdolność kredytową.
Zaświadczeniem może być miesięczny odcinek pensji, wyciąg z konta, zaświadczenie o przyznaniu renty, emerytury czy innego świadczenia.
Aby stać się pełnoprawnym klientem należy być obywatelem Polski, zamieszkiwać jej teren, posiadać dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy oraz stały dochód. Trzeba również mieścić się w granicach wiekowych – 21 do 70 lat.
Firma nie wymaga żadnych zabezpieczeń ani poręczeń osób trzecich, nie dzwoni do pracodawcy w celu potwierdzenia zatrudnienia. Cały proces odbywa się online, dyskretnie i szybko.
Zaplo udostępnia alternatywny sposób weryfikacji tożsamości, bez konieczności przelewania grosza na konto bankowe firmy. Ta usługa to Instantor. Jest już z powodzeniem stosowana w kilku parabankach i ułatwia wzięcie pożyczki osobom z zerowym stanem konta.


Jak wziąć pożyczkę w Zaplo?
Przede wszystkim należy zarejestrować się w systemie. Założenie konta w panelu klienta ułatwi również wnioskowanie o kolejne pożyczki. Na głównej stronie znajduje się aplikacja pozwalająca na ustalenie kosztu zobowiązania. Wystarczy wybrać na suwaku kwotę pożyczki oraz wysokość raty. System sam dopasuje ofertę. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku. Jest to krótki kwestionariusz, który pozwoli serwisowi na poznanie danych klienta i jego sytuacji majątkowej.
Potwierdzenie zgody na weryfikację w bazach oraz tożsamości poprzez przelew lub skorzystanie z usługi Instantor, to już tylko formalność. Pozostaje czekać na decyzję firmy i jeśli jest ona pozytywna, a pożyczkobiorca posiada rachunek w banku umieszczonym na liście podanej przez serwis internetowy, przelew następuje w ciągu kliku minut.
Proces jest naprawdę uproszczony i nie wymaga stania w kolejkach i wypełniania szeregu wniosków. Jeśli Zaplo poprosi o stosowne dokumenty, można je wysłać emailem.


Jakie bazy sprawdza Zaplo?
Firma udziela pożyczek w wysokich kwotach i nie może pozwolić sobie na błąd w ocenie wiarygodności klienta. Oprócz zdolności kredytowej, cenna informacją jest czy pożyczkobiorca nie ma na sumieniu znacznych opóźnień w spłacie innych zobowiązań. Zaufanie na linii instytucja pożyczkowa – klient jest podstawą do zbudowania dobrej relacji finansowej, z korzyścią dla obu stron. Firma korzysta z wszystkich najbardziej znanych rejestrów informacji gospodarczej – Biura Informacji Kredytowej, ERIF, Biura Informacji Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Długów.
Osoby mające negatywne wpisy w podanych bazach niestety nie będą mogły skorzystać z oferty Zaplo do czasu poprawy wizerunku. Warto o to zadbać by móc swobodnie poruszać się na rynku produktów finansowych.


Zaplo to znana i ceniona przez klientów marka, z dobra ofertą pożyczki ratalnej.
Jeżeli:
•  potrzebujesz zastrzyku gotówki a nie chcesz stać w bankowych kolejkach,
•  cenisz sobie wygodę wnioskowania z pozycji domowego fotela,
•  spełniasz warunki wyznaczone przez regulamin firmy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zalety pożyczki w Zaplo.
•  wysoka kwota pożyczki – nawet 10 000zł na 24 miesiące,
•  minimum formalności,
•  krótki czas oczekiwania na gotówkę.


OPINIE O CHWILÓWKACH W ZAPLO
Brak komentarzy
Opiniujemy i promujemy:
    Banknot pożyczka    credit.pl pożyczka     Ekspres kasa     Extra portfel     Ferratum bank     Filarum pożyczka     Incredit pożyczka     Kredito24 pożyczka     Lendon pożyczka     Łatwy kredyt    Monedo now pożyczka    Net Credit pożyczka    Ofin pożyczka     Panda money pożyczka     Pożyczko daj   Pożyczka plus     Pożyczkomat    Provident    Smart pożyczka     Soho Credit pożyczka     Super grosz pożyczka     Super credit pożyczka     Szybka gotówka     Szybka moneta     Tani kredyt     VIA SMS kredyt     Visset pożyczka     Vivus pożyczka     Wonga pożyczkaAlfa kredyt
Kontakt            Regulamin            Słownik            O nas            Promocje            Informacje           Mapa witryny


Wróć do spisu treści